close icon
page-title
Athena
Athena

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Athena
 • Język oryginalny: Francuski
 • Kraj produkcji: Francja
 • Wydawca: Iconoclast

Athena 2022 eKino TV - Cały film

star6.6
680Ocen
date2022
date1h 37m

Skomentuj

 • avatar

  GrooveGazer

  |6 godziny temu
  ok wyjaśnij mi dlaczego ten film jest tak dobrze oceniany? Niby spoko efekty i fajny plot twist ale no bez przesady bo du$# nie urywa;/
 • avatar

  TonnyMonntana

  |3 dni temu
  Chyba wszyscy się zgodzimy żeby trzymać tą stronke i robić keep gate bo nie chcemy żeby nam zamknęli jej jak inne;(
 • avatar

  DaveAmeryka

  |7 dni temu
  Ciekawy: tak. Wciągający: tak. Ale pedały, transy i pomoc dla uchodźców: nie. Szkoda, bo byłby wart polecenia, a NIE jest.
 • avatar

  DramaDevotee

  |7 dni temu
  pov: przyszedłeś poczytać jak stare Julki narzekają że nie mogą włączyć filmu
 • avatar

  ChillSeries

  |8 dni temu
  znajomi polecali a ja znowu jak głupia nie posłuchałam swojego głosu rozsądku
 • avatar

  WesternWanderer

  |8 dni temu
  Mega fajny
 • avatar

  Gucio2

  |8 dni temu
  ludzie co sie prują bo są boomerami i nie wiedzą jak odpalić strima omg xdd

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Ekino filmy Athena 2022

Najnowszy film akcji z 2022 roku to Athena. Produkcja ta w reżyserii Romaina Gavrasa opowiada o eskalacji przemocy na przedmieściach Paryża po śmierci 13-letniego chłopca. Film miał swoją premierę 9 września 2022 roku i zebrał bardzo dobre recenzje za dynamikę akcji i grę aktorską.

Athena to pełnometrażowy film akcji wyprodukowany przez Iconoclast. W rolach głównych wystąpili Dali Benssalah, Sami Slimane oraz Anthony Bajon. Czas trwania to 97 minut, więc jest to film, który ogląda się jednym tchem.

Jeśli lubicie filmy akcji pełne napięcia, walk i pościgów, Athena jest dla Was. Produkcja nie zwalnia tempa od pierwszej do ostatniej minuty.

Athena

Film akcji Athena z 2022

Athena to przedstawiciel gatunku filmów akcji, który widzowie pokochali za szybkie tempo, nieustanną akcję i napiętą atmosferę. Film opowiada historię śmierci 13-letniego chłopca we francuskiej dzielnicy Atheny i eskalacji przemocy, do której ona doprowadza.

Siłą tego filmu akcji jest reżyseria Romaina Gavrasa, znanego z dynamicznych i widowiskowych produkcji. Nie inaczej jest w przypadku Atheny. Kamera nieustannie towarzyszy bohaterom, a widzowie mają okazję zobaczyć sceny pościgów, strzelanin i bójek ulicznych.

Jeśli szukacie filmu akcji, który wciągnie Was od pierwszej minuty i nie pozwoli oderwać wzroku od ekranu, zdecydowanie warto sięgnąć po Athenę z 2022 roku.

Athena trzyma w napięciu i nie pozwala oderwać oczu od ekranu.

Nowy film akcyjny Athena

W 2022 roku swoją premierę miał nowy, francuski film akcji zatytułowany Athena. Jest to produkcja w reżyserii Romaina Gavrasa, znanego z dynamicznego i intensywnego stylu filmowania.

Fabuła Atheny rozgrywa się we francuskiej dzielnicy o tej samej nazwie, gdzie dochodzi do eskalacji przemocy po tym, jak umiera 13-letni chłopek. Widzimy sceny ulicznych starć, pościgów i chaosu ogarniającego osiedle.

W filmie akcji Athena wystąpili Dali Benssalah, Sami Slimane, Anthony Bajon oraz Ouassini Embarek. Obraz zebrał dobre recenzje krytyków za energię, dynamikę i grę aktorską.

 • 97 minut akcji i zamieszek ulicznych
 • Szybkie tempo i nieustanna akcja

Ekino filmy Athena 2022 akcja

Athena to gorąca nowość z 2022 roku dla fanów filmu akcji. Produkcja opowiada o eskalacji przemocy na przedmieściach Paryża i trzyma w napięciu przez 97 minut, nie zwalniając tempa.

Siłą tego filmu akcji jest reżyseria Romaina Gavrasa, specjalizującego się w dynamicznych scenach walk, pościgów i zamieszek ulicznych. Oprócz tego, film charakteryzuje się świetną obsadą - wystąpili w nim m.in. Dali Benssalah i Anthony Bajon.

Jeśli lubicie oglądać filmy akcji, które trzymają w napięciu i mają szybkie tempo od pierwszej do ostatniej minuty, Athena jest dla Was. Gorąco polecamy nowość z 2022 roku!

Athena to 97 minut dynamicznej akcji bez chwili na oddech.

Athena

Darmowe filmy akcji Athena

Fani filmów akcji mają powody do radości - najnowsza produkcja pt. Athena jest już dostępna online za darmo i legalnie w serwisie ekino. To francuski dramat sensacyjny z 2022 roku w reżyserii Romaina Gavrasa.

Fabuła opowiada o eskalacji przemocy na przedmieściach Paryża po tym, jak ginie 13-letni chłopiec. Kamera towarzyszy bohaterom w scenach walk ulicznych, pościgach i zamieszkach osiedlowych wywołanych śmiercią dziecka.

Athena zebrała bardzo dobre recenzje od krytyków i widzów, którzy chwalą dynamikę i tempo tego filmu akcji. Gorąco polecamy ten tytuł fanom gatunku!

Filmy ekino Athena akcja 2022

W kategorii nowości 2022 w serwisie ekino pojawił się właśnie film Athena. Jest to 97-minutowy dramat sensacyjny osadzony we Francji, który opowiada o eskalacji przemocy na przedmieściach Paryża.

Athena to film należący do gatunku filmów akcji, charakteryzujący się szybkim tempem, scenami pościgów, strzelanin i walk ulicznych. Reżyser Romain Gavras znany jest z tego typu dynamicznej, intensywnej reżyserii.

Fani filmów akcji z pewnością nie będą zawiedzeni - Athena trzyma w napięciu od początku do końca i ma świetne recenzje od widzów. Gorąco polecamy ten tytuł!

Podsumowanie treści tekstu

W powyższym tekście przedstawiono fabułę i najważniejsze informacje na temat filmu akcji z 2022 roku pt. "Athena". Jest to dramat sensacyjny rozgrywający się we francuskiej dzielnicy o tej samej nazwie, który opowiada historię eskalacji przemocy po śmierci 13-letniego chłopca. Film zebrał bardzo dobre recenzje od krytyków i widzów za dynamikę akcji, tempo i grę aktorską.

W tekście zawarto kluczowe informacje na temat filmu "Athena", takie jak: gatunek (film akcji), reżyser (Romain Gavras), obsada (m.in. Dali Benssalah, Sami Slimane, Anthony Bajon), czas trwania (97 minut) oraz fabuła i opis najważniejszych scen. Tekst zachęca do obejrzenia tej produkcji, podkreślając jej atuty w postaci szybkiego tempa akcji i scen dynamicznych pościgów oraz walk.

Podsumowując, w tekście przekazano najważniejsze fakty na temat filmu akcji "Athena", opisano fabułę i zawarto informacje zachęcające czytelnika do sięgnięcia po tę pozycję. Jest ona polecana fanom szybkich produkcji sensacyjnych utrzymujących w napięciu przez cały seans.

Mam nadzieję, że to krótkie podsumowanie ułatwiło zorientowanie się w treści tekstu dotyczącego filmu "Athena". Zachęcam do przeczytania całości i zobaczenia tej dynamicznej produkcji z 2022 roku dostępnej obecnie legalnie i za darmo w serwisie ekino.

5 Podobnych Filmów

Laura Mańkowska

Laura Mańkowska

Witaj! Jestem Laura, architektką światów filmowych na moim portalu! Tutaj każda recenzja to podróż w głąb emocji i fabuły. Moje słowa to nitki, które splecione tworzą sieć opowieści, uwięzionych w kadrach. Odkrywam dla Ciebie niezwykłe historie, ukryte między wierszami dialogów i dramatycznych scen. Moje recenzje są jak klucze, otwierające drzwi do magicznych światów. Tutaj pasja spotyka się z merytoryką, tworząc społeczność kinowych entuzjastów. Zapraszam Cię do mojego kina marzeń!

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 680

Udostępnij