close icon
page-title
Avengers: Wojna bez granic
Avengers: Wojna bez granic

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Avengers: Infinity War
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Wydawca: Marvel Studios

Avengers: Wojna bez granic 2018 eKino TV - Cały film

star8.3
28828Ocen
date2018
date2h 29m

Skomentuj

 • avatar

  DaveAmeryka

  |12 godziny temu
  Ciekawy: tak. Wciągający: tak. Ale pedały, transy i pomoc dla uchodźców: nie. Szkoda, bo byłby wart polecenia, a NIE jest.
 • avatar

  Gucio2

  |3 dni temu
  ludzie co sie prują bo są boomerami i nie wiedzą jak odpalić strima omg xdd
 • avatar

  DramaDevotee

  |4 dni temu
  pov: przyszedłeś poczytać jak stare Julki narzekają że nie mogą włączyć filmu
 • avatar

  ChillSeries

  |6 dni temu
  znajomi polecali a ja znowu jak głupia nie posłuchałam swojego głosu rozsądku
 • avatar

  dx87

  |6 dni temu
  Szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 2h 29m.
 • avatar

  GrooveGazer

  |8 dni temu
  ok wyjaśnij mi dlaczego ten film jest tak dobrze oceniany? Niby spoko efekty i fajny plot twist ale no bez przesady bo du$# nie urywa;/
 • avatar

  TonnyMonntana

  |8 dni temu
  Chyba wszyscy się zgodzimy żeby trzymać tą stronke i robić keep gate bo nie chcemy żeby nam zamknęli jej jak inne;(
 • avatar

  WesternWanderer

  |13 dni temu
  Mega fajny

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Bohaterowie Marvela zderzają się z Thanosem

W filmie "Avengers: Wojna bez granic" dochodzi do największego starcia superbohaterów w historii. Tym razem muszą oni zmierzyć się z potężnym Thanosem, który pragnie zdobyć wszystkie Kamienie Nieskończoności. Jeśli mu się to uda, będzie mógł zniszczyć połowę wszechświata jednym pstryknięciem palców.

W tym celu Thanos atakuje Ziemię, aby odebrać Kamień Czasu, będący w posiadaniu Doktora Strange'a. Do walki z nim stają Avengersi, Strażnicy Galaktyki i wojownicy Wakandy. Dochodzi do największego i najkrwawszego starcia, jakie widział świat superbohaterów.

Wszyscy bohaterowie łączą siły, aby powstrzymać szalonego tytana przed zniszczeniem wszystkiego, co jest im drogie. Avengersi i Strażnicy Galaktyki muszą zapomnieć o różnicach i nauczyć się ze sobą współpracować, jeśli chcą mieć jakąkolwiek szansę w starciu z Thanosem.

Niestety, mimo dzielnej walki, Thanosowi udaje się zebrać wszystkie Kamienie Nieskończoności. Teraz los całego wszechświata spoczywa w jego rękach...

Avengers: Wojna bez granic

Największe starcie superbohaterów w historii

"Avengers: Wojna bez granic" to film, który wszyscy fani MCU czekali z niecierpliwością. To kulminacja 10 lat opowieści o superbohaterach z uniwersum Marvela. Po raz pierwszy na ekranie zobaczymy aż 30 postaci z różnych filmów i seriali, które łączą siły przeciwko wspólnemu wrogowi.

Wreszcie doczekamy się ekranowego starcia Avengersów, Strażników Galaktyki, wojowników z Wakandy oraz Doktora Strange'a. Po raz pierwszy zobaczymy w akcji takie postacie jak Czarna Pantera, Spider-Man czy Winter Soldier walczące ramię w ramię z Kapitanem Ameryką, Iron Manem i Thorém. To idealna okazja żeby zobaczyć ulubionych herosów w niespotykanym dotąd zestawieniu.

"Avengers: Wojna bez granic" to istny festiwal akcji, humoru i emocji na niespotykaną dotąd skalę. Twórcy zaserwowali fanom wszystko, czego mogli oczekiwać - i jeszcze więcej! Po seansie na pewno zachwycą Was efekty specjalne, tempu akcji oraz chemia pomiędzy bohaterami.

To najambitniejszy i najbardziej widowiskowy film uniwersum Marvela w historii!

Walka o losy wszechświata i Ziemi

W filmie "Avengers: Wojna bez granic" stawką walki jest nie tylko przetrwanie superbohaterów, ale losy całego wszechświata. Szalony tytan Thanos dąży do zebrania wszystkich Kamieni Nieskończoności, aby móc wymazać z istnienia połowę populacji galaktyki.

Jego motywacją jest chęć przywrócenia równowagi we wszechświecie. Uważa on, że zbyt wiele istnień prowadzi do niszczenia planet i niedoboru zasobów. Dlatego jego celem jest ostateczne rozwiązanie tego problemu poprzez losowe unicestwienie połowy istot żywych.

Thanos zdobył już wcześniej kilka Kamieni Nieskończoności. Teraz poluje na ostatni z nich - Kamień Czasu, który znajduje się na Ziemi. Avengersi i Strażnicy Galaktyki próbują go powstrzymać, zanim będzie za późno. Jeśli Thanosowi uda się zrealizować swój szalony plan, zginą miliardy istnień w całej galaktyce.

Najpotężniejszy wróg, jakiego widzieli

Thanos to najgroźniejszy przeciwnik, z jakim kiedykolwiek mierzyli się Avengersi. Jest on niezwykle potężny, wytrzymały i bezwzględny. Posiada ogromną siłę fizyczną oraz mysticalne zdolności dzięki Kamieniom Nieskończoności.

Już na samym początku filmu pokazuje swoją bezwzględność, gdy niszczy statek asgardzkich uchodźców. Bez problemu rozgromił Thora, Hulka i Lokiego, zabijając przy tym wielu cywilów. Dla Thanosa życia zwykłych istot nie mają żadnego znaczenia.

Jest gotów poświęcić połowę populacji wszechświata w imię swojej chorej wizji "zbawienia".

Żaden z pojedynczych herosów nie jest w stanie pokonać go samodzielnie. Avengersi i Strażnicy Galaktyki muszą połączyć siły, aby mieć szansę w starciu z tym potworem. Jednak nawet to może nie wystarczyć, by odeprzeć atak kogoś tak potężnego jak Thanos.

Avengers: Wojna bez granic

Czy Avengersom uda się powstrzymać Thanosa?

Przez cały film Avengersi i ich sprzymierzeńcy podejmują desperackie próby powstrzymania Thanosa przed zebraniem wszystkich Kamieni Nieskończoności. Niestety, ostatecznie ich wysiłki okazują się niewystarczające.

Mimo heroicznej walki, Thanos pokonuje Strażników Galaktyki, Avengersów i wojowników z Wakandy. Odbiera im ostatni Kamień Nieskończoności i kompletuje niezwykle potężny artefakt dający mu kontrolę nad wszystkim.

Kulminacyjny moment następuje, gdy szalony tytan pstryka palcami, aktywując moc Kamieni. Powoduje to losowe wymazanie z istnienia połowy populacji wszechświata - w tym wielu superbohaterów. Ci, którzy przeżyli patrzą bezradnie, jak ich przyjaciele i bliscy rozpadają się w proch.

Czy Avengersom uda się jakoś odwrócić skutki tego koszmarnego czynu? Przekonamy się w kolejnej części sagi!

Czy Thanos zdobędzie wszystkie Kamienie Nieskończoności?

Już w pierwszych scenach filmu "Avengers: Wojna bez granic" widzimy, że Thanos zdeterminowany jest zdobyć brakujące mu Kamienie Nieskończoności. Gdy jego plan niszczenia Asgardu powiódł się, rusza z misją pozyskania ostatniego z nich - znajdującego się na Ziemi Kamienia Czasu.

Mimo wysiłków Avengersów, Strażników Galaktyki i pozostałych herosów, Thanosowi udaje się przedrzeć przez wszelkie przeszkody. Półbóg Loki oddaje mu Tesserakt z Kamieniem Przestrzeni w zamian za ocalenie Thora. Później po krwawej walce w Wakandzie wyrywa Visionowi Kamień Umysłu z czoła.

 • Zdobywając sześć Kamieni Nieskończoności, Thanos staje się praktycznie nie do pokonania.
 • Nawet połączone siły wszystkich herosów uniwersum Marvela nie są w stanie go powstrzymać.

Ostatecznie w kluczowym momencie filmu udaje mu się zawsze cel - zebrać wszystkie sześć Kamieni i zostać absolutnym władcą rzeczywistości. Teraz może dowolnie kształtować wszechświat według swojego chorego planu. Czy ktokolwiek i czymkolwiek jest w stanie powstrzymać szalonego tytana?

Podsumowanie fabuły filmu "Avengers: Wojna bez granic"

W filmie "Avengers: Wojna bez granic" dochodzi do największego starcia superbohaterów w historii kina. Tym razem Avengersi, Strażnicy Galaktyki i inni herosi muszą zjednoczyć siły, aby powstrzymać szalonego tytana Thanosa przed zniszczeniem połowy wszechświata. Próbuje on zebrać wszystkie Kamienie Nieskończoności, które dadzą mu absolutną kontrolę nad rzeczywistością.

Thanos atakuje Ziemię, pragnąc zdobyć ostatni z Kamieni. Rozpętuje się kosmiczna bitwa o losy całego świata. Avengersi i Strażnicy Galaktyki stają do walki z armią Thanosa. Niestety, mimo bohaterskich wysiłków, ostatecznie szalony tytan pokonuje obrońców Ziemi. Udaje mu się zebrać wszystkie Kamienie Nieskończoności.

W dramatycznym finale Thanos aktywuje potęgę Kamieni jednym pstryknięciem palców. Powoduje to natychmiastową śmierć połowy istot we wszechświecie, w tym wielu superbohaterów. Ci, którzy przeżyli, mogą tylko bezradnie patrzeć, jak ich przyjaciele i bliscy rozpadają się w proch. Czy jest jeszcze jakaś nadzieja?

Film "Avengers: Wojna bez granic" zachwyca pod każdym względem. Zobaczymy w nim mnóstwo ulubionych superbohaterów w spektakularnych scenach akcji. To obowiązkowa pozycja dla każdego fana komiksów i filmów Marvela. Gorąco polecam ten wyśmienity film!

8 Podobnych Filmów

Laura Mańkowska

Laura Mańkowska

Witaj! Jestem Laura, architektką światów filmowych na moim portalu! Tutaj każda recenzja to podróż w głąb emocji i fabuły. Moje słowa to nitki, które splecione tworzą sieć opowieści, uwięzionych w kadrach. Odkrywam dla Ciebie niezwykłe historie, ukryte między wierszami dialogów i dramatycznych scen. Moje recenzje są jak klucze, otwierające drzwi do magicznych światów. Tutaj pasja spotyka się z merytoryką, tworząc społeczność kinowych entuzjastów. Zapraszam Cię do mojego kina marzeń!

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 28828

Udostępnij