close icon
page-title
Bracia
Bracia

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Brothers
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Reżyser: Lionsgate

Bracia eKino • Cały Film • Online

star7.3
3421Ocen
date2009
loader

Recenzje

 • avatar

  WesternWanderer

  |15 godziny temu
  Mega fajny
 • avatar

  TonnyMonntana

  |7 dni temu
  Chyba wszyscy się zgodzimy żeby trzymać tą stronke i robić keep gate bo nie chcemy żeby nam zamknęli jej jak inne;(
 • avatar

  HighDefinitionHero

  |8 dni temu
  i ten wysyp "krytyków filmowych bez gustu i wyczucia" Jak się wam coś nie podoba to zapraszam oglądać pierwszą miłość albo dlaczego ja. To wasz poziom :)
 • avatar

  BoczekBambo

  |9 dni temu
  Nie wiem czemu wszyscy jarają się tym
 • avatar

  PopcornPrestige

  |9 dni temu
  ej dziewczyny myślicie że to dobry film na pierwszą randke>xd
 • avatar

  DramaDevotee

  |10 dni temu
  pov: przyszedłeś poczytać jak stare Julki narzekają że nie mogą włączyć filmu
 • avatar

  dx87

  |10 dni temu
  Szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 1h 45m.
 • avatar

  DaveAmeryka

  |11 dni temu
  Ciekawy: tak. Wciągający: tak. Ale pedały, transy i pomoc dla uchodźców: nie. Szkoda, bo byłby wart polecenia, a NIE jest.
 • avatar

  WorldEXC12

  |11 dni temu
  Jestem krytykiem filmowym, a poniżej przestawie kilka argumentów dlaczego ten film jest jedną z najlepszych odsłon teggo gatu (czytaj dalej...)
 • avatar

  ChillSeries

  |13 dni temu
  znajomi polecali a ja znowu jak głupia nie posłuchałam swojego głosu rozsądku

Trailer

Spis treści

Bracia 2009 filmy online

Bracia to dramat wojenny z 2009 roku w reżyserii Jima Sheridana, który opowiada poruszającą historię dwóch braci - Sama (Tobey Maguire) i Tommy'ego (Jake Gyllenhaal). Po powrocie z misji w Afganistanie ich życie diametralnie się zmienia. Film jest adaptacją duńskiego obrazu z 2004 roku.

Bracia zdobyli bardzo dobre recenzje i zostały docenione przez krytyków za poruszającą historię i świetne aktorstwo głównych bohaterów. Jake Gyllenhaal otrzymał za swoją kreację nominację do Oscara.

Jeśli interesują Cię mocne, wojenne dramaty obyczajowe, koniecznie obejrzyj ten obraz. Dostępny jest on online na ekino-tv.org i innych serwisach streamingowych.

Bracia

Filmy ekino Bracia z 2009

Bracia to amerykański dramat wojenny wyreżyserowany przez Jima Sheridana na podstawie duńskiego filmu z 2004 roku. W rolach głównych wystąpili znani aktorzy - Tobey Maguire, Jake Gyllenhaal i Natalie Portman.

Film opowiada historię dwóch braci - żołnierza piechoty morskiej Sama (Tobey Maguire) i Tommy'ego (Jake Gyllenhaal), który po powrocie z misji w Afganistanie zmaga się z zespołem stresu pourazowego. Ich relacje zmieniają się diametralnie.

Obraz został bardzo dobrze oceniony przez krytyków, którzy chwalili kreacje aktorskie, reżyserię i mocny dramatyzm tej opowieści. Jake Gyllenhaal otrzymał nawet nominację do Oscara. Film jest dostępny online na ekino-tv.org.

Ekino Bracia z Tobey Maguire

Bracia to amerykański dramat psychologiczny z 2009 roku w reżyserii Jima Sheridana, który opowiada wstrząsającą historię dwóch braci granych przez Jake'a Gyllenhaala i Tobeya Maguire'a. Po powrocie z misji w Afganistanie, Tommy cierpi na PTSD, które negatywnie wpływa na jego relacje z bratem Samem.

Tobey Maguire wciela się w rolę żołnierza piechoty morskiej Sama, który po powrocie brata z wojny stara się mu pomóc. Jednak coraz większe problemy Tommy'ego prowadzą do eskalacji napięć między braćmi. Reżyser Jim Sheridan stworzył naprawdę mocny dramat obyczajowo-wojenny.

Film Bracia z pewnością przypadnie do gustu fanom wojennych opowieści oraz dramatów psychologicznych z świetną obsadą. Dostępny jest on online na ekino-tv.org.

 • mocny dramat obyczajowy
 • wstrząsająca historia dwóch braci
 • problemy psychiczne po powrocie z wojny

Bracia 2009 z Jake Gyllenhaal

Bracia to amerykański dramat wojenny z 2009 roku w reżyserii Jima Sheridana z Jake'iem Gyllenhaalem w roli głównej. Film opowiada poruszającą historię dwóch braci, których relacje zmieniają się diametralnie po powrocie jednego z nich z Afganistanu.

Jake Gyllenhaal wciela się w postać żołnierza Tommy'ego, który po powrocie do domu cierpi na zespół stresu pourazowego. Jego zachowanie negatywnie wpływa na relację z bratem Samem (Tobey Maguire). Kreacja aktorska Jake'a została doceniona nominacją do Oscara.

Jeśli szukasz mocnego, wojennego dramatu z genialnymi aktorami w rolach głównych, Bracia będą strzałem w dziesiątkę. Film dostępny jest za darmo online na ekino-tv.org.

Bracia to film, który wstrząśnie Tobą do głębi i zostawi cię z poczuciem niepokoju jeszcze na długo po seansie.

Bracia

Ekino Bracia dramat wojenny

Bracia to amerykański dramat psychologiczno-wojenny z 2009 roku w reżyserii Jima Sheridana. Film opowiada poruszającą historię dwóch braci granych przez świetnych aktorów - Tobeya Maguire'a i Jake'a Gyllenhaala. Po powrocie jednego z nich z misji w Afganistanie, ich życie zmienia się diametralnie.

Reżyser Jim Sheridan stworzył naprawdę mocny obraz ukazujący dramat ludzi wracających z wojny iProblemów adaptacyjnych oraz psychicznych, z jakimi muszą się zmierzyć. Kreacje aktorskie Tobeya Maguire'a i Jake'a Gyllenhaala zostały docenione przez krytyków.

Jeśli interesujesz się wojennymi dramatami, Bracia są pozycją obowiązkową. Obraz dostępny jest za darmo online na ekino-tv.org i innych serwisach streamingowych.

Darmowe Bracia 2009 online

Bracia to amerykański dramat psychologiczno-wojenny z 2009 roku w reżyserii Jima Sheridana z genialną obsadą: Tobey Maguire, Jake Gyllenhaal i Natalie Portman. Film, który opowiada poruszającą historię dwóch braci po powrocie jednego z nich z misji w Afganistanie. Obraz zebrał świetne recenzje i jest dostępny online za darmo.

Bracia opowiadają o żołnierzu Tommy'm (Jake Gyllenhaal), który po powrocie z wojny cierpi na zespół stresu pourazowego co negatywnie wpływa na jego relacje z bratem Samen (Tobey Maguire) i żoną (Natalie Portman). Psychologiczny dramat wojenny godny obejrzenia.

Ten mocny obraz wojenny jest dostępny za darmo z lektorem na ekino-tv.org i innych serwisach streamingowych. Gorąco polecamy ten film fanom wojennych dramatów obyczajowych.

Podsumowanie artykułu o filmie Bracia

Artykuł przedstawia szczegółowo fabułę dramatu wojennego Bracia z 2009 roku. Opowiada on historię dwóch braci granych przez świetnych aktorów - Tobeya Maguire'a i Jake'a Gyllenhaala. Film pokazuje, jak wojenne doświadczenia jednego z nich negatywnie wpływają na jego psychikę i relacje z najbliższymi po powrocie do domu.

Tekst zachęca do obejrzenia tego poruszającego obrazu, który zebrał bardzo dobre recenzje krytyków i widzów. Podkreśla mocne strony filmu - m.in. wspaniałe aktorstwo, reżyserię i scenariusz. Wspomina także o nominacji Jake'a Gyllenhaala do Oscara za rolę w tym filmie.

Artykuł informuje, że Bracia są dostępne online za darmo z polskim lektorem na ekino-tv.org i innych serwisach streamingowych. Poleca ten obraz fanom mocnych dramatów wojennych i psychologicznych.

Całość napisana jest przystępnym, konwersacyjnym językiem. Tekst kierowany jest bezpośrednio do potencjalnego widza i zachęca go do obejrzenia tego filmu.

Podobne filmy

Laura Mańkowska

Laura Mańkowska

Witaj! Jestem Laura, architektką światów filmowych na moim portalu! Tutaj każda recenzja to podróż w głąb emocji i fabuły. Moje słowa to nitki, które splecione tworzą sieć opowieści, uwięzionych w kadrach. Odkrywam dla Ciebie niezwykłe historie, ukryte między wierszami dialogów i dramatycznych scen. Moje recenzje są jak klucze, otwierające drzwi do magicznych światów. Tutaj pasja spotyka się z merytoryką, tworząc społeczność kinowych entuzjastów. Zapraszam Cię do mojego kina marzeń!

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 3421

Udostępnij