close icon
page-title
Był Sobie Pies
Był Sobie Pies

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: A Dog's Purpose
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Kanada, Indie, Stany Zjednoczone
 • Reżyser: Amblin Entertainment

Był Sobie Pies eKino • Cały Film • Online

star7.6
3186Ocen
date2017
loader

Był Sobie Pies Recenzje

 • avatar

  dx87

  |10 godziny temu
  Szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 1h 40m.
 • avatar

  DramaDevotee

  |2 dni temu
  pov: przyszedłeś poczytać jak stare Julki narzekają że nie mogą włączyć filmu
 • avatar

  ChillSeries

  |8 dni temu
  znajomi polecali a ja znowu jak głupia nie posłuchałam swojego głosu rozsądku
 • avatar

  BoczekBambo

  |8 dni temu
  Nie wiem czemu wszyscy jarają się tym
 • avatar

  DaveAmeryka

  |9 dni temu
  Ciekawy: tak. Wciągający: tak. Ale pedały, transy i pomoc dla uchodźców: nie. Szkoda, bo byłby wart polecenia, a NIE jest.
 • avatar

  HighDefinitionHero

  |13 dni temu
  i ten wysyp "krytyków filmowych bez gustu i wyczucia" Jak się wam coś nie podoba to zapraszam oglądać pierwszą miłość albo dlaczego ja. To wasz poziom :)
 • avatar

  TonnyMonntana

  |13 dni temu
  Chyba wszyscy się zgodzimy żeby trzymać tą stronke i robić keep gate bo nie chcemy żeby nam zamknęli jej jak inne;(
 • avatar

  WesternWanderer

  |14 dni temu
  Mega fajny

Był Sobie Pies Obsada

Był Sobie Pies Trailer

Spis treści

Był Sobie Pies 2017 ekino filmy, e kino filmy, filmy ekino

Był Sobie Pies to wzruszająca historia o więzi psa i człowieka. Film opowiada losy psa o imieniu Bailey, który przez kilka żyć stara się odnaleźć sens istnienia i swoje przeznaczenie. Jest to ciepła i pełna humoru opowieść, która dotyka uniwersalnych tematów, takich jak przyjaźń, lojalność i poszukiwanie celu.

Film został bardzo dobrze przyjęty przez widzów na całym świecie. Wzruszająca historia Bailey'a trafiła do serc milionów. Był Sobie Pies to doskonały film familijny, który każdy powinien zobaczyć. Gorąco polecamy wszystkim fanom czworonożnych przyjaciół i wzruszających historii. Obejrzyj już dziś ten wyjątkowy film online na Ekino!

Image Był Sobie Pies film online

Piesek w poszukiwaniu celu życia ekino pl, e kino pl, e kino

Bohaterem filmu Był Sobie Pies jest uroczy psiak Bailey. Los nie rozpieszczał go od samego początku. Film rozpoczyna się, gdy Bailey jest małym, bezdomnym szczeniaczkiem. Pewnego dnia trafia do domu małego chłopca Ethan'a i jego rodziców. Chłopiec od razu nawiązuje więź z Bailey'em i stają się nierozłącznymi przyjaciółmi. Niestety, kiedy Ethan dorasta, Bailey umiera.

Jednak śmierć Bailey'a nie jest końcem jego historii. Pies odradza się jako owczarek niemiecki, który pracuje w policji. Następnie jako jamnik należący do studentki. W każdym wcieleniu Bailey stara się być jak najlepszym przyjacielem dla swojego pana. Poszukuje swojego celu i próbuje zrozumieć sens życia. Przeżywa wzloty i upadki, ale nigdy nie traci wiary w ludzi.

Dzieje życia Bailey'a od szczenięcia ekino tv

Film przedstawia losy Bailey'a od chwili, gdy jako szczeniak został przygarnięty przez Ethana. Widzimy jak Bailey dorasta wraz z chłopcem, bawią się i uczą świata. Bailey jest nieodłącznym elementem rodziny i najlepszym przyjacielem Ethana.

Kiedy Ethan wyjeżdża na studia, rozstanie z Bailey'em jest bolesne dla obu stron. Jednak pies musi pożegnać się ze swoim ukochanym panem. Po śmierci Bailey odradza się jako inny pies, ale w każdym życiu wykazuje się oddaniem, lojalnością i chęcią niesienia pomocy. Za każdym razem znajduje nowego pana, by służyć mu radą i wsparciem.

Nawet po śmierci Bailey nie przestaje kochać ludzi i wiernie im służy.

Ciepła opowieść o więzi człowiek i psa ekino tv pl

Był Sobie Pies to przede wszystkim wzruszająca historia o głębokiej relacji na linii człowiek-zwierzę. Ukazuje ona, że pies może być najlepszym przyjacielem i nieocenionym towarzyszem człowieka. Bailey idealnie oddaje charakter i temperament psa - wesoły, wierny, pomocny i kochający bezgranicznie.

Twórcy filmu w bardzo ciepły i pełen humoru sposób pokazują, jak ważne jest, by doceniać swoich pupili i poświęcać im uwagę. Ich bezinteresowna miłość i oddanie dodają życiu sensu. Był Sobie Pies z pewnością wzruszy i rozbawi, ale też skłoni do refleksji nad relacją człowieka ze zwierzętami.

Image Był Sobie Pies 2017

Cudowna historia o wiecznej przyjaźni filmy ekino

Był Sobie Pies to film, który łapie za serce i pokazuje, jak wspaniałą rzeczą jest przyjaźń pomiędzy psem a człowiekiem. Los rzuca Bailey'em między różnych ludzi, ale on za każdym razem całym sercem stara się być najlepszym przyjacielem dla swojego pana.

Nawet śmierć Bailey'a nie jest w stanie przerwać jego misji niesienia ludziom radości i miłości. Bailey wciąż odradza się w nowych ciałach, by służyć kolejnym właścicielom. Jest uosobieniem cech, którymi powinien wyróżniać się każdy czworonożny przyjaciel - lojalności, oddania i wiernej służby.

Ta wzruszająca i ciepła historia pokazuje, że prawdziwa przyjaźń może przetrwać wszystko, nawet śmierć. Gorąco polecamy obejrzeć ten wyjątkowy film o niezwykłej więzi człowieka i psa.

Happy End lojalnego psiaka fajne filmy

Mimo wielu przejść, Bailey nigdy nie traci swojego optymizmu i wiary w ludzi. Całe jego psięce życie naznaczone jest chęcią niesienia pomocy i pocieszania swoich panów. Za każdym razem stara się jak najlepiej spełniać swoją rolę najwierniejszego przyjaciela.

Film kończy się happy endem. W ostatnim wcieleniu Bailey trafia do domu, w którym mieszka mała dziewczynka i chłopiec. Okazuje się, że jest to ponownie Ethan, tym razem jako dorosły mężczyzna. Bailey rozpoznaje go i ich przyjaźń trwa nadal. Tym razem już na zawsze.

Był Sobie Pies przekonuje, że prawdziwa przyjaźń przetrwa wszystko i zawsze znajdzie swoją drogę. Gorąco zachęcamy do obejrzenia tego wzruszającego, pełnego ciepła i humoru filmu o psiaku, który zyskał serca widzów na całym świecie.

Podsumowanie filmu Był Sobie Pies

Był Sobie Pies to wzruszająca i pełna ciepłego humoru historia o psiaku Baileyu, który przez wiele żyć poszukuje sensu swojego istnienia. Jest to opowieść o głębokiej więzi pomiędzy człowiekiem a psem oraz o tym, że prawdziwa przyjaźń może przetrwać wszystko. Gorąco polecamy ten film wszystkim wielbicielom czworonogów!

Bohaterem filmu jest sympatyczny psiak Bailey, który jako bezdomny szczeniak zostaje przygarnięty przez chłopca Ethana. Stają się nierozłącznymi przyjaciółmi, jednak los nie jest dla nich łaskawy. Kiedy Ethan dorasta, Bailey umiera. Jednak jego historia na tym się nie kończy...

Bailey odradza się jako inne psy, za każdym razem znajdując nowego pana, któremu mógłby służyć. W każdym wcieleniu pozostaje oddanym i kochającym pupilem, który pragnie nieść radość i być oparciem. Los rzuca nim między różnych ludzi, jednak on nigdy nie traci wiary i człowieczeństwa.

Był Sobie Pies pokazuje, że miłość zwierzęcia może zmienić ludzkie życie. To film, który łapie za serce i pokazuje, jak wspaniałą rzeczą jest przyjaźń na linii człowiek-pies. Gorąco polecamy ten wyjątkowy obraz o niezwykłej więzi i wiernej służbie czworonoga.

Podobne filmy do Był Sobie Pies

Laura Mańkowska

Laura Mańkowska

Witaj! Jestem Laura, architektką światów filmowych na moim portalu! Tutaj każda recenzja to podróż w głąb emocji i fabuły. Moje słowa to nitki, które splecione tworzą sieć opowieści, uwięzionych w kadrach. Odkrywam dla Ciebie niezwykłe historie, ukryte między wierszami dialogów i dramatycznych scen. Moje recenzje są jak klucze, otwierające drzwi do magicznych światów. Tutaj pasja spotyka się z merytoryką, tworząc społeczność kinowych entuzjastów. Zapraszam Cię do mojego kina marzeń!

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 3186

Udostępnij