close icon
page-title
Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Black Panther: Wakanda Forever
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Wydawca: Marvel Studios

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu 2022 eKino TV - Cały film

star7.1
6109Ocen
date2022
date2h 42m

Skomentuj

 • avatar

  DaveAmeryka

  |4 godziny temu
  Ciekawy: tak. Wciągający: tak. Ale pedały, transy i pomoc dla uchodźców: nie. Szkoda, bo byłby wart polecenia, a NIE jest.
 • avatar

  Gucio2

  |1 dzień temu
  ludzie co sie prują bo są boomerami i nie wiedzą jak odpalić strima omg xdd
 • avatar

  WorldEXC12

  |1 dzień temu
  Jestem krytykiem filmowym, a poniżej przestawie kilka argumentów dlaczego ten film jest jedną z najlepszych odsłon teggo gatu (czytaj dalej...)
 • avatar

  dx87

  |4 dni temu
  Szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 2h 42m.
 • avatar

  ChillSeries

  |5 dni temu
  znajomi polecali a ja znowu jak głupia nie posłuchałam swojego głosu rozsądku
 • avatar

  TonnyMonntana

  |5 dni temu
  Chyba wszyscy się zgodzimy żeby trzymać tą stronke i robić keep gate bo nie chcemy żeby nam zamknęli jej jak inne;(
 • avatar

  GrooveGazer

  |11 dni temu
  ok wyjaśnij mi dlaczego ten film jest tak dobrze oceniany? Niby spoko efekty i fajny plot twist ale no bez przesady bo du$# nie urywa;/
 • avatar

  WesternWanderer

  |12 dni temu
  Mega fajny
 • avatar

  DramaDevotee

  |14 dni temu
  pov: przyszedłeś poczytać jak stare Julki narzekają że nie mogą włączyć filmu

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Fabuła Czarnej Pantery 2 bez zdradzania szczegółów

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu to kontynuacja przebojowego filmu Marvela z 2018 roku. Tym razem akcja rozgrywa się po tragicznej śmierci króla T'Challi. Osierocona Wakanda staje przed największym zagrożeniem w swojej historii.

Podwodne królestwo Talokanu, rządzone przez Namora, zagraża istnieniu ukrytego afrykańskiego państwa Wakandy. Aby uratować swój lud, Shuri, siostra zmarłego władcy, musi przejąć rolę Czarnej Pantery. Czy poradzi sobie z ciężarem tej odpowiedzialności?

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

Wakanda po śmierci T'Challi. Walka o przetrwanie narodu

Śmierć króla T'Challi wstrząsnęła Wakandą. Kraj pogrążył się w żałobie, a mieszkańcy stracili swego przywódcę i obrońcę. Jednak zagrożenie ze strony Namora zbliża się nieubłaganie. Aby przetrwać, naród Wakandy musi zjednoczyć się i stawić czoło nowemu wyzwaniu.

Na barkach Shuri, utalentowanej siostry zmarłego władcy, spoczywa ogromna odpowiedzialność. Choć z trudem godzi się ze śmiercią brata, to jednak decyduje się podjąć walkę o przyszłość swojego ludu. Przejmuje dziedzictwo Czarnej Pantery i staje na czele obrony kraju.

Namor i jego podwodne imperium zagrażają Wakandzie

Król Namor włada ogromnym podwodnym królestwem Talokanu. Jest niezwykle potężny i bezwzględny. Gdy zasoby naturalne jego państwa zaczynają się wyczerpywać, Namor postanawia zaatakować Wakandę i zagarnąć jej wibranium.

Wakanda staje przed największym zagrożeniem w swojej historii. Lud Namora dysponuje zaawansowaną technologią i potężną armią. Czy Wakanda poradzi sobie z atakiem przeważających sił wroga?

Nadchodzi najmroczniejsza godzina dla Wakandy. Tylko zjednoczeni mieszkańcy mają szansę odeprzeć atak Namora i uratować swój kraj.

Shuri przejmuje dziedzictwo Czarnej Pantery

Po śmierci brata, Shuri z ciężkim sercem decyduje się przejąć jego rolę obrończyni Wakandy. Zakłada kostium Czarnej Pantery i wkracza na pole bitwy, by bronić swego ludu.

Choć początkowo czuje się niepewnie w nowej roli, szybko udowadnia, że jest godna dziedzictwa T'Challi. Jej intelekt, odwaga i umiejętności bojowe okazują się kluczowe w walce z armią Namora.

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

Nowa Czarna Pantera. Kim jest i skąd się wzięła?

Jedną z największych niewiadomych filmu była tożsamość nowej Czarnej Pantery, która pojawia się u boku Shuri. Kim jest tajemnicza wojowniczka gotowa stanąć w obronie Wakandy?

Fani spekulowali, że pod maską kryje się Nakia, była dziewczyna T'Challi lub Okoye, przywódczyni kobiecej straży Wakandy. Jednak prawda okazała się zaskakująca i wzruszająca zarazem.

Losy Rambeau i mścicieli po śmierci Iron Mana

Ważną rolę w filmie odgrywa Monica Rambeau, którą widzowie poznali w serialu WandaVision. Po śmierci Iron Mana Rambeau stara się odnaleźć swoje miejsce wśród mścicieli i nowego porządku świata.

Jej losy splatają się z losem Shuri i Wakandy. Rambeau staje u boku Czarnej Pantery, by wesprzeć ją w walce z Namiorem. Ich sojusz okaże się kluczowy dla pokonania wroga.

Czarna Pantera kontra Namor. Starcie mocarstw

Kulminacyjnym momentem filmu jest ostateczna konfrontacja pomiędzy Shuri jako Czarną Panterą i władcą Talokanu, królem Namorem. Starcie to zadecyduje o losach obu narodów.

Walka Shuri z Namiorem należy do jednych z najbardziej widowiskowych i emocjonujących scen całego filmu. Nie zabraknie w niej akrobacji, efektów specjalnych i zwrotów akcji. Kto ostatecznie zwycięży? Przekonajcie się sami!

Podsumowanie filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

Czarna Pantera 2 to emocjonująca kontynuacja przygód tytułowej superbohaterki z Wakandy. Tym razem musi ona stawić czoła Namorowi, władcy podwodnego królestwa zagrażającego jej ojczyźnie. Po śmierci brata Shuri przejmuje dziedzictwo Czarnej Pantery i prowadzi swój lud do walki. Choć początkowo czuje się niepewnie, szybko udowadnia, że godnie zastąpiła T’Challę. Wraz z Rambeau i innymi sojusznikami stacza ostateczną bitwę z Namiorem, od której losy obu narodów. Czarna Pantera 2 to pełna akcji i efektów specjalnych superprodukcja, która zadowoli fanów pierwszej części.

Shuri staje na czele obrony Wakandy po śmierci brata T’Challi. Przejmuje dziedzictwo Czarnej Pantery, choć początkowo z trudem godzi się z nową rolą. Jednak szybko udowadnia, że ma wszystkie cechy, by zostać godnym następcą. Wspierana przez oddanych przyjaciół, w tym Rambeau, stacza ostateczną walkę z Namiorem o przyszłość Wakandy.

Namor, władca podwodnego królestwa Talokan, postanawia zaatakować Wakandę, by zagarnąć jej zasoby wibranium. Jego armia stanowi ogromne zagrożenie, lecz Shuri jest gotowa poświęcić wszystko, by ochronić swój lud. W emocjonującym starciu z Namiorem pokazuje prawdziwego ducha Czarnej Pantery.

Czarna Pantera 2 to pełna zwrotów akcji, efektów specjalnych i wyczynów kaskaderskich superprodukcja osadzona w afrykańskim klimacie Wakandy. Fani Marvela na pewno będą zachwyceni tą barwną i dynamiczną kontynuacją przygód ulubionych bohaterów z Black Panther.

5 Podobnych Filmów

Laura Mańkowska

Laura Mańkowska

Witaj! Jestem Laura, architektką światów filmowych na moim portalu! Tutaj każda recenzja to podróż w głąb emocji i fabuły. Moje słowa to nitki, które splecione tworzą sieć opowieści, uwięzionych w kadrach. Odkrywam dla Ciebie niezwykłe historie, ukryte między wierszami dialogów i dramatycznych scen. Moje recenzje są jak klucze, otwierające drzwi do magicznych światów. Tutaj pasja spotyka się z merytoryką, tworząc społeczność kinowych entuzjastów. Zapraszam Cię do mojego kina marzeń!

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 6109

Udostępnij