close icon
page-title
Demeter: Przebudzenie zła
Demeter: Przebudzenie zła

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: The Last Voyage of the Demeter
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Niemcy, Indie, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone
 • Wydawca: Phoenix Pictures

Demeter: Przebudzenie zła 2023 eKino TV - Cały film

star6.9
1320Ocen
date2023
date1h 59m

Skomentuj

 • avatar

  GrooveGazer

  |11 godziny temu
  ok wyjaśnij mi dlaczego ten film jest tak dobrze oceniany? Niby spoko efekty i fajny plot twist ale no bez przesady bo du$# nie urywa;/
 • avatar

  DaveAmeryka

  |1 dzień temu
  Ciekawy: tak. Wciągający: tak. Ale pedały, transy i pomoc dla uchodźców: nie. Szkoda, bo byłby wart polecenia, a NIE jest.
 • avatar

  ChillSeries

  |5 dni temu
  znajomi polecali a ja znowu jak głupia nie posłuchałam swojego głosu rozsądku
 • avatar

  Gucio2

  |6 dni temu
  ludzie co sie prują bo są boomerami i nie wiedzą jak odpalić strima omg xdd
 • avatar

  WesternWanderer

  |10 dni temu
  Mega fajny
 • avatar

  DramaDevotee

  |14 dni temu
  pov: przyszedłeś poczytać jak stare Julki narzekają że nie mogą włączyć filmu

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Demeter: Przebudzenie zła (2023)

Najnowszy horror "Demeter: Przebudzenie zła" to ekscytująca opowieść o tajemniczym i przerażającym rejsie statku widmo. Film oparty jest na prawdziwej historii statku Demeter, który w 1838 roku płynął z Rumunii do Anglii z niezwykłym ładunkiem na pokładzie - trumną ze złowrogim hrabią Draculą. Jednak załoga nigdy nie dotarła do celu...

W filmie grupa marynarzy i oficerów wyrusza w swoją ostatnią podróż, nie wiedząc, jaka groza ich czeka. Kiedy na pokładzie zaczynają dziać się dziwne, niewyjaśnione zjawiska, załoga zdaje sobie sprawę, że na statku znajduje się coś więcej niż tylko ładunek. Rozpoczyna się koszmar, walka o przetrwanie i szaleńczy wyścig z czasem, by powstrzymać zło, które ich prześladuje.

Demeter: Przebudzenie zła

Groza na statku widmo

Statek widmo dryfujący po bezmiarze oceanu, na którego pokładzie panuje groza i przerażenie - tak w kilku słowach można opisać główną arenę wydarzeń filmu "Demeter: Przebudzenie zła". To właśnie na tym statku, z dala od lądu, rozgrywa się fabuła tego horroru.

Załoga Demeter z każdą chwilą coraz bardziej zdaje sobie sprawę z tego, że ich ostatnia podróż to pasmo dantejskich scen. Niewyjaśnione zniknięcia marynarzy, upiorne dźwięki dobiegające z ładowni, niepokojące sny i koszmary senne sprawiają, że panika staje się ich codziennością. A to dopiero początek tego, co ma ich spotkać...

Twórcy filmu doskonale wykorzystali klaustrofobiczną scenerię statku pośród oceanu, aby stworzyć intensywny klimat grozy. Demeter jawi się jako prawdziwy statek widmo, z którego nie ma ucieczki i na którym czai się zło.

Mroczna tajemnica załogi

Mimo iż Demeter z pozoru wydaje się zwyczajnym frachtowcem, w rzeczywistości kryje mroczną tajemnicę. Okazuje się, że jeden z pasażerów na jego pokładzie to nie kto inny jak sam hrabia Dracula udający się do Anglii. Załoga nie jest jednak tego świadoma.

Kolejne niewyjaśnione i coraz bardziej przerażające wydarzenia sprawiają, że marynarze zaczynają podejrzewać, iż na statku nie wszystko jest takie, na jakie wygląda. Są przekonani, że ich rejs od początku był przeklęty, a przyczyną tego jest mrożący krew w żyłach ładunek. Czy uda im się rozwikłać zagadkę tajemniczego pasażera, nim będzie za późno?

Zaostrzająca się atmosfera grozy, walka o przetrwanie i stopniowo ujawniane elementy fabuły tworzą wciągającą opowieść i układają się w przerażającą całość.

Najlepszą zaletą filmu jest umiejętne budowanie napięcia. Reżyser doskonale operuje elementami grozy.

Walka o przetrwanie wśród fal

Kiedy załoga Demeter zdaje sobie sprawę, że na pokład statku zakradło się zło, rozpoczyna się nieustanna, dramatyczna walka o przetrwanie. Uwięzieni na środku oceanu marynarze muszą stawić czoła przerażającym wydarzeniom i odnaleźć w sobie siłę oraz odwagę, by przetrwać i pokonać demony nękające statek.

Każdy kolejny dzień ujawnia nowe zagrożenia - niepokojące odgłosy, niewyjaśnione sceny śmierci członków załogi, coraz bardziej intensywne koszmary, przerażające halucynacje. Desperacja i paranoja ogarniają statek, kiedy marynarze próbują odkryć prawdę i znaleźć wyjście z tej sytuacji.

Im mocniej odczuwają strach, tym bardziej bohaterowie zdają sobie sprawę, że w tej walce stawką jest nie tylko ich życie ale dusza. Czy mają jakiekolwiek szanse?

 • Genialnie zbudowane napięcie utrzymuje w napięciu do ostatniej chwili
 • Porażająca gra aktorska wzmacnia poczucie grozy

Demeter: Przebudzenie zła

Koszmar narasta w ciemności

Znaki zapytania mnożą się z każdą chwilą, kiedy na pokładzie Demeter pojawiają się coraz to nowsze, przerażające sceny. Dla załogi rozpoczyna się autentyczny koszmar rodem z najgorszych snów - i to na jawie.

Im więcej mrocznych tajemnic kryje statek, tym koszmar staje bardziej realny. Ciemne zakamarki, upiorne odgłosy w nocy, kolejne niewyjaśnione zniknięcia członków załogi potęgują poczucie grozy i paranoi. Do tego dochodzą intensywne, porażające sny, które coraz trudniej odróżnić od rzeczywistości.

Reżyser niezwykle umiejętnie stopniuje napięcie, fundując widzom coraz to nowe sceny grozy w miarę postępów akcji. Każda chwila na tym statku staje się prawdziwą próbą nerwów zarówno dla załogi, jak i dla widza.

Ostatnia podróż Demeter dobiega końca

Przerażające wydarzenia na pokładzie statku widma nieubłaganie zbliżają się ku dramatycznemu finałowi. Z każdą mijającą nocą koszmar załogi staje się coraz bardziej intensywny, sięgając zenitu grozy.

Kulminacja następuje wraz z szokującym odkryciem prawdy na temat pasażera oraz pochodzenia zła nękającego załogę. Marynarze przekonują się w końcu, że cały czas mieli do czynienia z autentycznym wcieleniem diabła.

Ostatni akt rozgrywa się w ostatecznej walce dobra ze złem, która zaważy na losach całej załogi i przyszłości świata. Czy walka z siłami piekielnymi ma jakąkolwiek szansę powodzenia? Tego dowiemy się z szokującego finału tego przerażającego horroru morskiego.

Demeter: Przebudzenie zła - podsumowanie fabuły

Opowieść o statku widmo dryfującym po oceanie z przeklętym ładunkiem na pokładzie brzmi jak scenariusz na świetny horror. I właśnie takim jest film "Demeter: Przebudzenie zła" dostępny już teraz za darmo online. To historia załogi, która musi stawić czoła koszmarowi na pełnym morzu.

Kiedy na pokładzie Demeter zaczynają dziać się dziwne rzeczy, marynarze próbują znaleźć racjonalne wyjaśnienie. Ale z każdą nocą horror się nasila. Tajemnicze zniknięcia, przerażające odgłosy, koszmary - to wszystko sprawia, że załoga popada w panikę i paranoję. Walka o przeżycie wśród fal staje pod znakiem zapytania.

Bohaterowie powoli docierają do przerażającej prawdy. Okazuje się, że na statku znajduje się pewien mroczny pasażer, który jest źródłem całego zła. Koszmar eskaluje, sięgając swojego maksimum podczas szokującej konfrontacji dobra ze złem. Czy jest dla załogi jeszcze nadzieja?

Film trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. Świetnie budowane sceny grozy, narastająca atmosfera i dobra gra aktorska sprawiają, że jest to horror obowiązkowy dla każdego fana gatunku.

8 Podobnych Filmów

Laura Mańkowska

Laura Mańkowska

Witaj! Jestem Laura, architektką światów filmowych na moim portalu! Tutaj każda recenzja to podróż w głąb emocji i fabuły. Moje słowa to nitki, które splecione tworzą sieć opowieści, uwięzionych w kadrach. Odkrywam dla Ciebie niezwykłe historie, ukryte między wierszami dialogów i dramatycznych scen. Moje recenzje są jak klucze, otwierające drzwi do magicznych światów. Tutaj pasja spotyka się z merytoryką, tworząc społeczność kinowych entuzjastów. Zapraszam Cię do mojego kina marzeń!

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 1320

Udostępnij