close icon
page-title
Faraon
Faraon

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Faraon
 • Język oryginalny: Polski
 • Kraj produkcji: Polska
 • Reżyser: WFF Lodz

Faraon eKino • Cały Film • Online

star6.7
71Ocen
date1966
loader

Faraon Recenzje

 • avatar

  TonnyMonntana

  |5 godziny temu
  Chyba wszyscy się zgodzimy żeby trzymać tą stronke i robić keep gate bo nie chcemy żeby nam zamknęli jej jak inne;(
 • avatar

  ChillSeries

  |4 dni temu
  znajomi polecali a ja znowu jak głupia nie posłuchałam swojego głosu rozsądku
 • avatar

  WesternWanderer

  |4 dni temu
  Mega fajny
 • avatar

  DaveAmeryka

  |5 dni temu
  Ciekawy: tak. Wciągający: tak. Ale pedały, transy i pomoc dla uchodźców: nie. Szkoda, bo byłby wart polecenia, a NIE jest.
 • avatar

  dx87

  |8 dni temu
  Szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 2h 55m.
 • avatar

  HighDefinitionHero

  |9 dni temu
  i ten wysyp "krytyków filmowych bez gustu i wyczucia" Jak się wam coś nie podoba to zapraszam oglądać pierwszą miłość albo dlaczego ja. To wasz poziom :)
 • avatar

  DramaDevotee

  |12 dni temu
  pov: przyszedłeś poczytać jak stare Julki narzekają że nie mogą włączyć filmu
 • avatar

  WorldEXC12

  |12 dni temu
  Jestem krytykiem filmowym, a poniżej przestawie kilka argumentów dlaczego ten film jest jedną z najlepszych odsłon teggo gatu (czytaj dalej...)
 • avatar

  BoczekBambo

  |13 dni temu
  Nie wiem czemu wszyscy jarają się tym

Faraon Obsada

Spis treści

Faraon (1966) cały film za darmo z lektorem PL

Kultowy polski film "Faraon" z 1966 roku w reżyserii Jerzego Kawalerowicza, z Bogumiłem Kobielą w roli głównej, jest już dostępny do obejrzenia w całości za darmo online z lektorem. Ten film dramatyczny opowiada historię władcy Egiptu Ramzesa XIII, który toczy walkę o utrzymanie władzy w swoim kraju.

Film ten ze względu na swoją tematykę, rewelacyjną grę aktorską i rozmach produkcji, jest uznawany za jedno z najważniejszych dzieł w historii polskiej kinematografii. Teraz każdy może obejrzeć "Faraona" w Internecie, nie płacąc ani grosza.

Gdzie obejrzeć film "Faraon" z 1966 roku za darmo?

Pełny film "Faraon" jest dostępny za darmo z polskim lektorem na stronach takich jak EkinoTV czy E-Kino. Wystarczy wejść na te strony, nie trzeba się rejestrować ani logować. Oglądanie filmu nie wiąże się z żadnymi opłatami.

Image Faraon film online

Faraon z 1966 pełny film za darmo online beż logowania

Obejrzenie kultowego już dziś filmu "Faraon" z 1966 roku w reżyserii Jerzego Kawalerowicza jest możliwe całkowicie za darmo przez Internet, bez konieczności rejestracji czy logowania. Wystarczy wejść na odpowiednią stronę filmy online i kliknąć "Odtwarzaj".

Dzięki temu, że film udostępniony jest legalnie i za darmo, każdy może go obejrzeć w dowolnym momencie, nie martwiąc się o ograniczenia czy opłaty. To świetna okazja, by nadrobić ten klasyk polskiej kinematografii.

Dlaczego warto obejrzeć "Faraona"?

 • Rewelacyjna gra aktorska Bogumiła Kobieli w roli faraona Egiptu
 • Wspaniałe zdjęcia i kostiumy oddające klimat starożytnego Egiptu
 • Intrygująca, wciągająca fabuła ukazująca walkę o władzę

To jeden z najlepszych filmów w historii polskiej kinematografii - obowiązkowa pozycja dla każdego fana dobrego kina.

Cały film Faraon z 1966 roku do obejrzenia za free

Kto nie widział jeszcze kultowego "Faraona" z 1966 roku, ma ku temu świetną okazję. Ten arcydzieło polskiego kina z Bogumiłem Kobielą jest teraz dostępne do obejrzenia w całości, zupełnie za darmo i legalnie w Internecie.

Film opowiada historię władcy starożytnego Egiptu, Ramessyesa XIII. Przedstawia jego walkę o utrzymanie absolutnej władzy w państwie, intrygi dworskie i konflikty. To opowieść o naturze władzy, pychą władców i dramat ludzi uwikłanych w mechanizmy kierowania państwem.

"Faraon" to arcydzieło. Obejrzenie tego filmu za darmo online polecam każdemu, kto interesuje się ambitnym, wysokobudżetowym kinem z genialnymi rolami aktorskimi.

Gdzie można obejrzeć "Faraona" za darmo w sieci?

Film dostępny jest za darmo z polskim lektorem na takich stronach jak EkinoTV, E-Kino czy Filmowo. Nie trzeba zakładać konta ani płacić, wystarczy kliknąć w odtwarzacz i cieszyć się seansem.

Faraon 1966 darmowy film cały z polskim lektorem

"Faraon" w reżyserii Jerzego Kawalerowicza i z Bogumiłem Kobielą w roli głównej to film, który koniecznie trzeba znać będąc miłośnikiem ambitnego kina. I w końcu jest on dostępny całkowicie za darmo do obejrzenia online z polskim lektorem.

Akcja rozgrywa się w Egipcie, w czasach panowania Ramessyesa XIII. Władca staje w obliczu spisków i buntów, które zagrażają jego absolutnej władzy. Film opisuje mechanizmy walki o przetrwanie u szczytów władzy oraz odwieczny konflikt władców z kapłanami.

Polecam obejrzeć "Faraona" każdemu, kto interesuje się historią i lubi filmy kostiumowe osadzone w odległych czasach. Jest to naprawdę arcydzieło, do którego warto wracać.

Gdzie można zobaczyć ten film za darmo online?

Legalne i darmowe udostępnienie pełnego filmu "Faraon" można znaleźć między innymi na portalach eKino.tv oraz Filmowo. Nie ma żadnych ograniczeń, można oglądać bez logowania i zupełnie za free.

Image Faraon 1966

Faraon film z 1966 roku do obejrzenia online bez rejestracji

Kultowy już film "Faraon" z Bogumiłem Kobielą, który wszedł do historii polskiego kina, jest w końcu dostępny do obejrzenia w całości za darmo przez Internet, bez żadnych ograniczeń czy konieczności rejestracji.

Akcja tego arcydzieła osadzonego w realiach starożytnego Egiptu rozgrywa się w czasach panowania Ramzesa XIII. Śledzimy jego walkę o władzę absolutną, spiski i intrygi na dworze, konflikt władzy świeckiej z kapłańską.

Film zachwyca zdjęciami, scenografią i kostiumami. Bogumił Kobiela stworzył niezapomnianą kreację władcy Egipskiego. To wszystko sprawia, że seans "Faraona" to prawdziwa uczt dla każdego fana ambitnego kina.

Faraon 1966 darmowe filmy pełne z lektorem polskim

Miłośnicy starego, dobrego kina mają powody do radości. Arcydzieło z 1966 roku w reżyserii Jerzego Kawalerowicza pt. "Faraon" jest w końcu dostępne do obejrzenia w całości, zupełnie za darmo z polskim lektorem.

Opowieść o władcy Egiptu Ramzesie XIII i jego walce o absolutną władze w państwie wciąga od pierwszej minuty i nie wypuszcza z napięcia aż do porywającego finału. Film zachwyca zdjęciami, scenografią i genialnymi kostiumami. Bogumił Kobiela jako tytułowy faraon zapisał się w historii polskiego kina.

Teraz każdy może nadrobić ten tytuł - wystarczy wejść na E-Kino.pl czy Filmowo i cieszyć się seansem zupełnie za free, bez żadnych dodatkowych opłat czy konieczności zakładania konta.

Podsumowanie artykułu o filmie "Faraon"

W powyższym artykule przedstawiono szczegółowe informacje na temat możliwości obejrzenia za darmo w Internecie kultowego już filmu "Faraon" z 1966 roku. Jest to jedno z najważniejszych dzieł w historii polskiej kinematografii, doceniane za rewelacyjną grę aktorską i rozmach produkcji.

Dowiadujemy się, że ten dramat historyczny z Bogumiłem Kobielą jest dostępny do oglądania online w całości i zupełnie za darmo na stronach takich jak EkinoTV czy E-Kino. Nie trzeba się rejestrować, logować ani płacić żadnych opłat.

Opowieść o władcy starożytnego Egiptu Ramzesie XIII i jego walce o władzę absoludną wciąga i nie wypuszcza z napięcia od pierwszej do ostatniej minuty. Film zachwyca zdjęciami i kostiumami. To obowiązkowe dzieło dla każdego fana ambitnego kina.

Zachęcamy wszystkich do skorzystania z okazji i nadrobienia tego tytułu. Wystarczy wejść na podane strony z filmami online i rozkoszować się seansem, nie martwiąc się o żadne dodatkowe opłaty czy konieczność zakładania konta.

Podobne filmy do Faraon

Laura Mańkowska

Laura Mańkowska

Witaj! Jestem Laura, architektką światów filmowych na moim portalu! Tutaj każda recenzja to podróż w głąb emocji i fabuły. Moje słowa to nitki, które splecione tworzą sieć opowieści, uwięzionych w kadrach. Odkrywam dla Ciebie niezwykłe historie, ukryte między wierszami dialogów i dramatycznych scen. Moje recenzje są jak klucze, otwierające drzwi do magicznych światów. Tutaj pasja spotyka się z merytoryką, tworząc społeczność kinowych entuzjastów. Zapraszam Cię do mojego kina marzeń!

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 71

Udostępnij