close icon
page-title
God Is a Bullet
God Is a Bullet

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: God Is a Bullet
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Meksyk, Stany Zjednoczone
 • Reżyser: Patriot Pictures

God Is a Bullet eKino • Cały Film • Online

star6.2
141Ocen
date2023
loader

God Is a Bullet Recenzje

 • avatar

  HighDefinitionHero

  |2 godziny temu
  i ten wysyp "krytyków filmowych bez gustu i wyczucia" Jak się wam coś nie podoba to zapraszam oglądać pierwszą miłość albo dlaczego ja. To wasz poziom :)
 • avatar

  WesternWanderer

  |3 dni temu
  Mega fajny
 • avatar

  dx87

  |5 dni temu
  Szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 2h 35m.
 • avatar

  BoczekBambo

  |10 dni temu
  Nie wiem czemu wszyscy jarają się tym
 • avatar

  DramaDevotee

  |10 dni temu
  pov: przyszedłeś poczytać jak stare Julki narzekają że nie mogą włączyć filmu
 • avatar

  TonnyMonntana

  |10 dni temu
  Chyba wszyscy się zgodzimy żeby trzymać tą stronke i robić keep gate bo nie chcemy żeby nam zamknęli jej jak inne;(
 • avatar

  ChillSeries

  |11 dni temu
  znajomi polecali a ja znowu jak głupia nie posłuchałam swojego głosu rozsądku
 • avatar

  DaveAmeryka

  |14 dni temu
  Ciekawy: tak. Wciągający: tak. Ale pedały, transy i pomoc dla uchodźców: nie. Szkoda, bo byłby wart polecenia, a NIE jest.

God Is a Bullet Obsada

God Is a Bullet Trailer

Spis treści

"God Is a Bullet", seans filmu 2023

Najnowszy thriller akcji "God Is a Bullet" to film, który koniecznie musisz obejrzeć! Produkcja ta trafiła na ekrany kin 22 czerwca 2023 roku i od razu podbiła serca fanów gatunku. W rolach głównych występują znani i lubiani aktorzy, którzy z pewnością zachwycą widzów swoją grą aktorską.

Fabuła filmu skupia się wokół pewnego zabójcy, granego przez nagradzanego aktora. Jest on bezwzględnym mordercą, który postanawia na własną rękę wymierzyć sprawiedliwość i dokonać zemsty. Jego ofiarami padają osoby, które według niego popełniły straszliwe zbrodnie. Zabójca nie cofa się przed niczym, by osiągnąć swój cel.

W trakcie seansu możemy spodziewać się wielu dynamicznych scen akcji. Produkcja serwuje widzom liczne strzelaniny oraz szalone pościgi samochodowe na miejskich ulicach. Z pewnością emocji nie zabraknie!

Reżyser filmu w nietypowy sposób pokazuje motywacje głównego bohatera. Jego zachowanie z jednej strony jest przerażające, ale z drugiej daje widzom do myślenia na temat pojęcia sprawiedliwości i kary dla złoczyńców. Czy bohater ma prawo sam wymierzać wyroki? Tego każdy musi ocenić sam.

Boża sprawiedliwość na szali w filmie kryminalnym

"God Is a Bullet" to bez wątpienia mroczne i intrygujące widowisko filmowe, które nie pozostawia obojętnym. Fani kina sensacyjnego otrzymują tu wszystko, czego mogą oczekiwać - akcję, strzelaniny, pościgi i charyzmatycznego zabójcę w roli głównej.

Jednocześnie jest to film, który skłania do głębszej refleksji. Pokazuje, do jakich czynów może popchnąć człowieka chęć odwetu i pragnienie wymierzenia bożej sprawiedliwości na własną rękę. Gdzie kończy się zemsta, a zaczyna samosąd? Tego widzowie muszą dowiedzieć się sami.

Nieprzewidywalna fabuła utrzymuje w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty seansu. Nie brakuje zwrotów akcji i zaskakujących momentów. Na pewno warto poświęcić czas, by obejrzeć tę intrygującą produkcję i samemu ocenić, czy bohater działał słusznie.

 • Dynamiczne sceny akcji w reżyserii znanego filmowca
 • Poruszająca historia z emocjonującą zagadką

Image God Is a Bullet film online

Zemsta z udziałem gwiazd kina sensacyjnego

Aktor wcielający się w głównego bohatera, znany z ról w innych thrillerach i filmach akcji, ponownie udowadnia, że świetnie odnajduje się w mrocznych, tajemniczych postaciach. Jego kreacja zabójcy nieprzebierającego w środkach budzi strach, ale i skłania do zgłębienia motywacji bohatera.

W pozostałych rolach również możemy oglądać znakomitych aktorów, którzy wnoszą swoją charyzmę i energię na ekran. Tworzą razem świetny zespół, a ich gra aktorska sprawia, że całość jest jeszcze bardziej angażująca dla widzów.

Reżyser filmu zadbał jednak nie tylko o wysoki poziom gry aktorskiej, ale także o perfekcyjne oddanie klimatu mrocznego thrillera. Obraz jest surowy i nie oszczędza widza przed drastycznymi scenami. Muzyka również wzmaga poczucie grozy i tajemniczości.

Intrygująca fabuła zniewalająca od pierwszej minuty

Film trzyma w napięciu od samego początku dzięki niebanalnej, pełnej zwrotów akcji fabule. Motywacje głównego bohatera nie są dla widza oczywiste, co sprawia, że chcemy poznać losy tego tajemniczego mściciela do samego końca.

Trwające niecałe dwie godziny seansu mija błyskawicznie, bo reżyser umiejętnie buduje tempo i dba o rozwój wydarzeń. Nie ma tu miejsca na nudę czy przewidywalność.

Strzelaniny i pościgi samochodowe na ulicach miasta

Fani kina akcji z pewnością będą zachwyceni licznymi scenami dynamicznej akcji, do których należą m.in. strzelaniny i szalone pościgi samochodowe na ulicach miasta. Są one kręcone z rozmachem i dbałością o realizm, dzięki czemu wciągają widza w świat przedstawiony na ekranie.

Aktorzy sami wykonywali wiele niebezpiecznych scen kaskaderskich. Nie brakuje też efektów specjalnych, które dodatkowo potęgują wrażenia. Strzelaniny przedstawione są bardzo realistycznie. Ogólnie sceny akcji stanowią znaczną część filmu i zdecydowanie nie pozwalają się nudzić.

Co więcej, pościgi samochodowe nakręcono głównie w plenerach, na prawdziwych, ruchliwych ulicach miasta, a nie w studiu na green screenie. Daje to większy realizm i pozwala widzom wczuć się w tę dynamiczną akcję rozgrywającą się wokół bohaterów.

Nagradzany aktor jako bezwzględny zabójca bez skrupułów

Aktor, który wciela się w głównego bohatera znany jest z ról wymagających ogromnego talentu i charyzmy. Tym razem ponownie stanął na wysokości zadania, kreując postać zabójcy o złożonej osobowości.

Jego bohater budzi strach i odrazę swoim brutalnym, bezwzględnym postępowaniem, ale jednocześnie aktor sprawia, że chcemy poznać motywy jego działań. Dzięki temu film pokazuje, że nawet w pozornie jednoznacznych postaciach negatywnych drzemie jakaś głębia.

Aktor z mistrzostwem oddaje wewnętrzne rozterki i determinację swojego bohatera. Wierzymy, że ten człowiek naprawdę uważa się za anioła zemsty wymierzającego sprawiedliwość.

Image God Is a Bullet 2023

Zbrodnie wołające o pomstę do nieba w mrocznym thrillerze

Film podejmuje trudny, ale ciekawy motyw zemsty i samosądu jako kary za zbrodnie, które w oczach głównego bohatera są tak okropne, że aż wołają o sprawiedliwość. Uważa on, że wymiar sprawiedliwości zawiódł i dlatego sam musi wymierzyć stosowną karę przestępcom.

Jego metody są co prawda skrajnie brutalne i kontrowersyjne, ale reżyser sprawia, że widz do pewnego stopnia rozumie pobudki bohatera. Pokazuje, jak cienka granica dzieli sprawiedliwość od zemsty. Być może gdybyśmy sami przeżyli podobną tragedię co on, też chcielibyśmy się zemścić?

Ten wątek sprawia, że "God Is a Bullet" to nie tylko zwykły film akcji, ale także skłaniająca do myślenia produkcja z mocnym morale i gotyckim klimatem zemsty. Jeśli lubicie mroczne thrillery z ciekawą głębią, to ten tytuł jest dla Was.

Podsumowanie filmu "God Is a Bullet"

Film "God Is a Bullet" to dynamiczny thriller akcji z 2023 roku, który koniecznie musisz zobaczyć na ekino. Jeśli lubisz dreszczyk emocji i dobre kino sensacyjne, produkcja ta jest właśnie dla ciebie. W rolach głównych występują znani aktorzy, którzy wcielają się w postacie tajemniczego zabójcy oraz jego ofiar. Fabuła skupia się na motywach zemsty, które pchają bohatera do morderstw osób, które uważa za winne straszliwych zbrodni.

Film serwuje widzom liczne sceny dynamicznej akcji - strzelaniny, pościgi samochodowe, walki wręcz. Dodatkowo intrygująca, mroczna fabuła, która zmusza do zastanowienia się nad pojęciem sprawiedliwości i zemsty. Czy bohater ma prawo sam wymierzać wyroki? Jak daleko może posunąć się człowiek pchnięty chęcią odwetu? Odpowiedź poznasz tylko oglądając ten film do końca!

Aktor wcielający się w głównego bohatera znakomicie oddaje wewnętrzne dylematy i determinację zabójcy przekonanego o słuszności swojej krucjaty przeciwko złu. Reszta obsady również prezentuje wysoki poziom. Ogólnie film zrealizowany jest z rozmachem, z dbałością o szczegóły i trzyma w napięciu od deski do deski. Jest to zdecydowanie jeden z ciekawszych thrillerów ostatnich lat, który koniecznie trzeba nadrobić.

Podsumowując, "God Is a Bullet" to świetnie zrealizowany, mroczny thriller akcji z znakomitą obsadą aktorską i intrygującą fabułą poruszającą ważkie tematy. Fani dobrego kina sensacyjnego poczują się tu jak w domu. Film wart jest obejrzenia choćby dla samej dawki emocji, jaką serwuje od pierwszej do ostatniej minuty!

Podobne filmy do God Is a Bullet

Laura Mańkowska

Laura Mańkowska

Witaj! Jestem Laura, architektką światów filmowych na moim portalu! Tutaj każda recenzja to podróż w głąb emocji i fabuły. Moje słowa to nitki, które splecione tworzą sieć opowieści, uwięzionych w kadrach. Odkrywam dla Ciebie niezwykłe historie, ukryte między wierszami dialogów i dramatycznych scen. Moje recenzje są jak klucze, otwierające drzwi do magicznych światów. Tutaj pasja spotyka się z merytoryką, tworząc społeczność kinowych entuzjastów. Zapraszam Cię do mojego kina marzeń!

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 6 Liczba głosów: 141

Udostępnij