close icon
page-title
Kandahar
Kandahar

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Kandahar
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Zjednoczone Emiraty Arabskie, Stany Zjednoczone
 • Reżyser: Thunder Road

Kandahar eKino • Cały Film • Online

star6.9
924Ocen
date2023
loader

Kandahar Recenzje

 • avatar

  HighDefinitionHero

  |8 godziny temu
  i ten wysyp "krytyków filmowych bez gustu i wyczucia" Jak się wam coś nie podoba to zapraszam oglądać pierwszą miłość albo dlaczego ja. To wasz poziom :)
 • avatar

  dx87

  |2 dni temu
  Szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 1h 59m.
 • avatar

  WesternWanderer

  |3 dni temu
  Mega fajny
 • avatar

  ChillSeries

  |7 dni temu
  znajomi polecali a ja znowu jak głupia nie posłuchałam swojego głosu rozsądku
 • avatar

  TonnyMonntana

  |7 dni temu
  Chyba wszyscy się zgodzimy żeby trzymać tą stronke i robić keep gate bo nie chcemy żeby nam zamknęli jej jak inne;(
 • avatar

  DramaDevotee

  |10 dni temu
  pov: przyszedłeś poczytać jak stare Julki narzekają że nie mogą włączyć filmu
 • avatar

  WorldEXC12

  |10 dni temu
  Jestem krytykiem filmowym, a poniżej przestawie kilka argumentów dlaczego ten film jest jedną z najlepszych odsłon teggo gatu (czytaj dalej...)
 • avatar

  BoczekBambo

  |12 dni temu
  Nie wiem czemu wszyscy jarają się tym
 • avatar

  DaveAmeryka

  |14 dni temu
  Ciekawy: tak. Wciągający: tak. Ale pedały, transy i pomoc dla uchodźców: nie. Szkoda, bo byłby wart polecenia, a NIE jest.

Kandahar Obsada

Kandahar Trailer

Spis treści

Kandahar 2023 film akcji cały za darmo

Najnowszy film akcji "Kandahar" z 2023 roku już dostępny za darmo online z polskim lektorem! Obejrzyj ten emocjonujący obraz wojenny w całości bez logowania i rejestracji.

Fabuła skupia się na losach oddziału Navy SEALs wysłanego z tajną misją do Afganistanu. Żołnierze muszą stawić czoła wrogim talibom i przetrwać w surowych, pustynnych warunkach. Walka o życie toczy się nie tylko z wrogiem, ale także z naturą.

"Kandahar" to film pełen zwrotów akcji i napięcia. Realistyczne sceny walk oraz klimat Afganistanu sprawią, że poczujesz się jak na wojnie. Nie przegap tej produkcji!

Zobacz już teraz "Kandahar" z 2023 roku. Wystarczy wejść na stronę Ekino.tv i obejrzeć ten emocjonujący film akcji całkowicie za darmo!

Image Kandahar film online

Kandahar 2023 za darmo online z lektorem

Szukasz dobrej rozrywki? Lubisz filmy wojenne? Koniecznie obejrzyj najnowszą produkcję akcji "Kandahar" z 2023 roku! Ten emocjonujący obraz z wątkiem militarnym dostępny jest teraz całkowicie za darmo online z polskim lektorem.

"Kandahar" opowiada historię oddziału Navy SEALs wysłanego na sekretną misję do Afganistanu. Żołnierze muszą odnaleźć zaginiony oddział i pomóc mu wrócić do bazy. Nie jest to jednak łatwe zadanie.

W trakcie poszukiwań bohaterowie wpadają w zasadzkę talibów. Rozpoczyna się zaciekła walka o przetrwanie na wrogim terenie. Dodatkowo, surowe warunki pustyni stanowią spore wyzwanie dla żołnierzy.

Film "Kandahar" to ponad 2 godziny emocjonującej akcji i zwrotów fabularnych. Jeśli lubisz wojenne filmy akcji, ta produkcja jest dla Ciebie. Obejrzyj ją już dziś całkowicie za darmo na Ekino.tv!

Kandahar cały film akcji z 2023 roku

Fani mocnych wrażeń uwielbiają filmy akcji osadzone w realiach wojny. Jeśli należysz do tego grona, koniecznie obejrzyj najnowszą produkcję "Kandahar" z 2023 roku. Ten emocjonujący obraz wojenny już dostępny online w całości i za darmo!

"Kandahar" to opowieść o grupie Navy SEALs wysłanej na misję poszukiwawczą do Afganistanu. Zadaniem żołnierzy jest odnalezienie zaginionego oddziału piechoty morskiej i pomoc w ewakuacji rannych. Nie będzie to jednak łatwe...

W trakcie poszukiwań bohaterowie filmu wpadają w zasadzkę talibów. Wywiązuje się zaciekła walka o życie. Dodatkowo, surowe górskie warunki Afganistanu nie ułatwiają zadania. Czy żołnierzom uda się przetrwać i wykonać misję?

Przekonaj się sam oglądając ten emocjonujący film akcji z 2023 roku. Już teraz możesz obejrzeć "Kandahar" w całości i za darmo na stronie Ekino.tv. Gorąco polecamy!

Kandahar film wojenny z 2023 do obejrzenia

Szukasz wojennego filmu akcji, który zapewni Ci solidną dawkę emocji? Mamy coś idealnego - "Kandahar" z 2023 roku! Ten mocny obraz z wątkiem militarnym już dostępny jest online do obejrzenia całkowicie za darmo.

Fabuła produkcji skupia się na losach oddziału Navy SEALs wysłanego na misję do Afganistanu. Zadaniem komandosów jest odnalezienie zaginionego oddziału piechoty morskiej, udzielenie mu pomocy i eskorta z powrotem do bazy.

W trakcie poszukiwań żołnierze wpadają jednak w zasadzkę talibów. Rozpoczyna się zaciekła walka o przeżycie. Czy komandosom uda się wykonać misję i wrócić cało do domu?

Przekonaj się oglądając ten emocjonujący film wojenny. "Kandahar" z 2023 roku już teraz dostępny online do obejrzenia w całości i za darmo! Zapraszamy na Ekino.tv.

Image Kandahar 2023

Kandahar film akcji z 2023 do oglądania

Idealna propozycja dla fanów mocnych wrażeń - "Kandahar", film akcji z 2023 roku osadzony w realiach wojny w Afganistanie. Produkcja już teraz dostępna online do oglądania w całości i za darmo!

Fabuła opowiada historię oddziału Navy SEALs wysłanego z misją odnalezienia zaginionych żołnierzy piechoty morskiej. W trakcie poszukiwań bohaterowie wpadają jednak w zasadzkę talibów. Rozpoczyna się walka o życie.

Dodatkowym utrudnieniem są surowe, pustynne warunki Afganistanu. Temperatury sięgające 50 stopni Celsjusza, brak wody i jedzenia, piasek utrudniający poruszanie się. Czy mimo to komandosi zdołają przetrwać i wykonać misję?

Przekonaj się oglądając ten emocjonujący film akcji z 2023 roku. "Kandahar" już teraz dostępny online do obejrzenia w całości i za darmo! Zapraszamy na Ekino.tv.

Kandahar film z 2023 do obejrzenia za darmo

"Kandahar" to wojenny film akcji, który zapewni Ci sporą dawkę emocji! Produkcja z 2023 roku opowiada historię oddziału Navy SEALs walczącego o przetrwanie podczas misji w Afganistanie. Teraz możesz obejrzeć ten obraz militarny w całości i za darmo!

Fabuła skupia się na losach komandosów wysłanych do Afganistanu by odnaleźć zaginiony oddział piechoty morskiej. Niestety, podczas poszukiwań żołnierze wpadają w zasadzkę talibów i muszą walczyć o życie w surowym, wrogim terenie.

Czy bohaterom uda się przetrwać zaciekłe starcia i ewakuować rannych towarzyszy? Przekonaj się oglądając ten emocjonujący film z 2023 roku. "Kandahar" już teraz dostępny do obejrzenia online w całości i za darmo!

Podsumowanie artykułu o filmie "Kandahar"

W powyższym artykule przedstawiliśmy szczegóły dotyczące najnowszego filmu akcji zatytułowanego "Kandahar". Jest to emocjonująca produkcja wojenna z 2023 roku, która opowiada o losach oddziału Navy SEALs walczącego o przeżycie podczas misji w Afganistanie.

Bohaterowie filmu zostają wysłani do Afganistanu, by odnaleźć zaginiony oddział piechoty morskiej. Niestety w trakcie poszukiwań wpadają w zasadzkę talibów. Rozpoczyna się zacięta walka o życie na wrogim terenie. Dodatkowo, surowe warunki pustyni stanowią spore wyzwanie dla żołnierzy.

Jak zapewniliśmy, film "Kandahar" to ponad 2 godziny emocjonującej akcji i napięcia. Zobaczymy realistyczne sceny walk oraz poczujemy klimat Afganistanu. Fani filmów wojennych z pewnością będą zachwyceni tą produkcją.

Przypominamy, że obraz "Kandahar" z 2023 roku jest już dostępny do obejrzenia online w całości i za darmo! Wystarczy wejść na Ekino.tv i cieszyć się tą emocjonującą rozrywką. Serdecznie zapraszamy!

Podobne filmy do Kandahar

Laura Mańkowska

Laura Mańkowska

Witaj! Jestem Laura, architektką światów filmowych na moim portalu! Tutaj każda recenzja to podróż w głąb emocji i fabuły. Moje słowa to nitki, które splecione tworzą sieć opowieści, uwięzionych w kadrach. Odkrywam dla Ciebie niezwykłe historie, ukryte między wierszami dialogów i dramatycznych scen. Moje recenzje są jak klucze, otwierające drzwi do magicznych światów. Tutaj pasja spotyka się z merytoryką, tworząc społeczność kinowych entuzjastów. Zapraszam Cię do mojego kina marzeń!

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 924

Udostępnij