close icon
page-title
Kot w butach: Ostatnie życzenie
Kot w butach: Ostatnie życzenie

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Puss in Boots: The Last Wish
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Wydawca: DreamWorks Animation

Kot w butach: Ostatnie życzenie 2022 eKino TV - Cały film

star8.2
7226Ocen
date2022
date1h 43m

Skomentuj

 • avatar

  Gucio2

  |14 godziny temu
  ludzie co sie prują bo są boomerami i nie wiedzą jak odpalić strima omg xdd
 • avatar

  WesternWanderer

  |7 dni temu
  Mega fajny
 • avatar

  dx87

  |7 dni temu
  Szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 1h 43m.
 • avatar

  GrooveGazer

  |8 dni temu
  ok wyjaśnij mi dlaczego ten film jest tak dobrze oceniany? Niby spoko efekty i fajny plot twist ale no bez przesady bo du$# nie urywa;/
 • avatar

  TonnyMonntana

  |10 dni temu
  Chyba wszyscy się zgodzimy żeby trzymać tą stronke i robić keep gate bo nie chcemy żeby nam zamknęli jej jak inne;(
 • avatar

  ChillSeries

  |12 dni temu
  znajomi polecali a ja znowu jak głupia nie posłuchałam swojego głosu rozsądku
 • avatar

  DaveAmeryka

  |12 dni temu
  Ciekawy: tak. Wciągający: tak. Ale pedały, transy i pomoc dla uchodźców: nie. Szkoda, bo byłby wart polecenia, a NIE jest.
 • avatar

  DramaDevotee

  |12 dni temu
  pov: przyszedłeś poczytać jak stare Julki narzekają że nie mogą włączyć filmu

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Ostatnia przygoda kota z butami

Kot w butach powraca w najnowszej odsłonie filmowej animacji studia DreamWorks. Tym razem przygoda rozpoczyna się, gdy kot traci swój ostatni guzik, a wraz z nim ostatnie magiczne życzenie. Bez mocy życzeń kot musi zmierzyć się z konsekwencjami swoich wcześniejszych działań i naprawić błędy przeszłości.

W trakcie poszukiwań utraconego guzika, kot w butach przeżywa szaloną przygodę przepełnioną humorom i akcją. Pomagają mu w tym nowo poznani przyjaciele, a na drodze stają stare, znajome postacie. Razem muszą stawić czoła złowrogim siłą i uratować magiczny świat przed zagładą.

Film łączy w sobie rozrywkę dla całej rodziny z wartką akcją i humorem, do którego przyzwyczaiły nas wcześniejsze części przygód kota w butach. Gwarantuje świetną zabawę dla dzieci, jak i dorosłych widzów.

Zapraszamy do obejrzenia pełnej wersji filmu "Kot w butach: Ostatnie życzenie" na naszej stronie ekino.tv. Bez logowania, bez opłat, po polsku i w wysokiej jakości!

Kot w butach: Ostatnie życzenie

Kot w butach traci ostatnie życzenie

Kluczowym elementem fabuły jest utrata przez kota jego ostatniego magicznego życzenia. Wcześniej bohater beztrosko korzystał z mocy życzeń nie myśląc o konsekwencjach. Dopiero gdy zostaje pozbawiony ostatniego guzika, zdaje sobie sprawę jak bardzo zależał od swoich umiejętności.

Teraz, pozbawiony magicznych zdolności, kot wyrusza w podróż by odzyskać swój złoty guzik. Jest to dla niego szansa nie tylko na przywrócenie dawnych mocy ale też okazja do zmierzenia się z przeszłością i naprawienia swoich błędów.

W trakcie swojej podróży spotyka nowych sprzymierzeńców, a także odnajduje motywację do zmiany swojego postępowania. Tracąc moc, odnajduje prawdziwą siłę - siłę charakteru i determinacji.

Utrata magicznych zdolności to dla kota szansa na zmianę podejścia i naprawienie błędów z przeszłości.

Nowe supermoce kota z butami

Mimo utraty magicznego guzika, kot w butach zyskuje nowe, niezwykłe zdolności. Dzięki spotkaniu z tajemniczą postacią, zyskuje moc przemieniania się aż w 9 żyć kota.

Oznacza to, że ma aż 9 szans na pokonanie przeciwności losu i wypełnienie swojej misji. Nawet jeśli poniesie porażkę, natychmiast odradza się w nowej postaci. To sprawia, że jego przygoda staje się jeszcze bardziej ekscytująca i pełna zwrotów akcji.

Nowe moce, to także nowe wyzwania dla kota. Tym razem musi zmierzyć się nie tylko z wrogami, ale też ze swoimi słabościami i lękami. Po licznych perypetiach, ostatecznie udaje mu się pokonać przeszkody i odzyskać utracony guzik.

Przemiana w 9 żyć kota nadaje filmowi szybkiego tempa i sprawia, że seans staje się jeszcze bardziej ekscytujący. To kolejna odsłona przygód ulubionego kota, która z pewnością spodoba się wszystkim fanom!

Kot musi odnaleźć złoty guzik

Aby przywrócić swoje magiczne zdolności, kot musi odnaleźć utracony złoty guzik. Poszukiwania zaprowadzą go do magicznego lasu, w którym odnajdzie tajemniczą farmę. Tam pozna starego farmera, posiadającego niezwykłą wiedzę o magicznym świecie kota.

Razem wyruszają w podróż by odzyskać guzik. Na drodze staje im tajemniczy koń, który podstępem wykrada farmerowi mapę do guzika. Zdesperowany kot postanawia samotnie ruszyć do magicznej krainy, gdzie ukryty jest guzik.

 • Mapa do złotego guzika zostaje skradziona przez tajemniczego konia.
 • Kot samotnie wyrusza do magicznej krainy na poszukiwania guzika.

W trakcie swojej wyprawy kot będzie musiał stawić czoła wielu niebezpieczeństwom. Ostatecznie udaje mu się pokonać złego konia, odzyskać mapę i magiczny guzik. Dzięki temu może wrócić do swojego magicznego świata spełniony i szczęśliwy.

Kot w butach: Ostatnie życzenie

Czy kotu uda się spełnić marzenia

Przygoda, którą przeżywa kot w butach w poszukiwaniu złotego guzika jest niezwykła i pełna zwrotów akcji. Czy ostatecznie bohaterowi uda się odzyskać magiczne zdolności i spełnić swoje marzenia?

Już na samym początku filmu dowiadujemy się, że kot stracił swój ostatni guzik, a co za tym idzie, ostatnie życzenie. Zdeterminowany, by naprawić swoje błędy, rusza na misję odzyskania zguby. Na swojej drodze spotyka nie tylko przeciwników, ale i nowych sprzymierzeńców.

Naprawienie błędów przeszłości staje się dla kota ważniejsze niż odzyskanie mocy.

Po wielu zwrotach akcji i poświęceniu, kotowi udaje się finalnie pokonać złego konia. Odzyskuje skradzioną mapę oraz magiczny guzik, który pozwoli mu na spełnienie marzeń. Najważniejsze jest jednak dla niego to, że postanowił zmienić swoje podejście i naprawić swoje błędy.

Podsumowanie przygód kota w butach

Kot w butach to postać dobrze znana fanom bajek animowanych. Tym razem w najnowszej odsłonie filmowej przeżywa szaloną przygodę poszukując swojego magicznego guzika. Film dostępny jest na naszej stronie ekino.tv, gdzie można obejrzeć go całkowicie za darmo i bez rejestracji.

Bohater traci swój ostatni magiczny guzik, a wraz z nim moc spełniania życzeń. Desperacko rusza na poszukiwania zguby, która zaprowadzi go do magicznego lasu i tajemniczej farmy. Tam pozna farmera, który pomoże mu odnaleźć guzik i pokonać przeciwników.

W trakcie swojej szalonej przygody, kot musi zmierzyć się nie tylko z wrogami, ale też własnymi słabościami. Ostatecznie, po wielu zwrotach akcji, udaje mu się odzyskać magiczny guzik. Dzięki przygodzie zmienia też swoje podejście do życia i postanawia naprawić błędy przeszłości.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia pełnej wersji filmu na naszej stronie. Dostępny jest całkowicie za darmo, bez konieczności rejestracji. Gwarantujemy doskonałą rozrywkę dla całej rodziny.

6 Podobnych Filmów

Laura Mańkowska

Laura Mańkowska

Witaj! Jestem Laura, architektką światów filmowych na moim portalu! Tutaj każda recenzja to podróż w głąb emocji i fabuły. Moje słowa to nitki, które splecione tworzą sieć opowieści, uwięzionych w kadrach. Odkrywam dla Ciebie niezwykłe historie, ukryte między wierszami dialogów i dramatycznych scen. Moje recenzje są jak klucze, otwierające drzwi do magicznych światów. Tutaj pasja spotyka się z merytoryką, tworząc społeczność kinowych entuzjastów. Zapraszam Cię do mojego kina marzeń!

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 7226

Udostępnij