close icon
page-title
Mission: Impossible III
Mission: Impossible III

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Mission: Impossible III
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Wydawca: Paramount

Mission: Impossible III 2006 eKino TV - Cały film

star6.7
6511Ocen
date2006
date2h 06m

Skomentuj

 • avatar

  TonnyMonntana

  |10 godziny temu
  Chyba wszyscy się zgodzimy żeby trzymać tą stronke i robić keep gate bo nie chcemy żeby nam zamknęli jej jak inne;(
 • avatar

  GrooveGazer

  |5 dni temu
  ok wyjaśnij mi dlaczego ten film jest tak dobrze oceniany? Niby spoko efekty i fajny plot twist ale no bez przesady bo du$# nie urywa;/
 • avatar

  ChillSeries

  |5 dni temu
  znajomi polecali a ja znowu jak głupia nie posłuchałam swojego głosu rozsądku
 • avatar

  WorldEXC12

  |5 dni temu
  Jestem krytykiem filmowym, a poniżej przestawie kilka argumentów dlaczego ten film jest jedną z najlepszych odsłon teggo gatu (czytaj dalej...)
 • avatar

  DramaDevotee

  |7 dni temu
  pov: przyszedłeś poczytać jak stare Julki narzekają że nie mogą włączyć filmu
 • avatar

  WesternWanderer

  |8 dni temu
  Mega fajny
 • avatar

  DaveAmeryka

  |9 dni temu
  Ciekawy: tak. Wciągający: tak. Ale pedały, transy i pomoc dla uchodźców: nie. Szkoda, bo byłby wart polecenia, a NIE jest.
 • avatar

  Gucio2

  |12 dni temu
  ludzie co sie prują bo są boomerami i nie wiedzą jak odpalić strima omg xdd
 • avatar

  dx87

  |13 dni temu
  Szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 2h 06m.

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Mission: Niemożliwe III (2006) - ekino filmy

W 2006 roku na ekrany kin trafiła trzecia odsłona kultowej serii filmów akcji „Mission: Impossible” zatytułowana „Mission: Niemożliwe III”. Film kontynuuje przygody agenta Ethana Hunta, w którego od samego początku wciela się Tom Cruise. Tym razem Ethan musi stawić czoła nowemu, niezwykle groźnemu przeciwnikowi.

Trzecia część serii „Mission: Impossible” to prawdziwa gratka dla fanów gatunku akcji i przygodowych produkcji szpiegowskich. Film serwuje widzom sporą dawkę zwrotów akcji, widowiskowych scen walki i pościgów oraz intrygującą fabułę. Całość utrzymana jest w typowym dla cyklu, dynamicznym stylu.

Ethan Hunt tym razem musi zmierzyć się z bezwzględnym handlarzem bronią Owenem Davem. Aby go powstrzymać, Hunt będzie musiał zebrać i poprowadzić własną drużynę agentów. Czy mu się uda? Tego można dowiedzieć się jedynie oglądając film. „Mission: Niemożliwe III” to produkcja, która z pewnością nie zawiedzie fanów gatunku.

Mocne strony filmu „Mission: Niemożliwe III”

 • Świetna obsada z Tomem Cruise'em na czele
 • Wciągająca, pełna zwrotów akcji fabuła
 • Efektowne sceny walki i pościgów

Mission: Impossible III

Misja niemożliwa do spełnienia w trzeciej części - e kino filmy

Trzecia odsłona przygód Ethana Hunta nie zawodzi - pod względem fabuły, „Mission: Niemożliwe III” to jeden z najlepszych filmów w całej serii. Tym razem główny bohater musi zapobiec katastrofie na skalę globalną, jaką mogłoby być rozprzestrzenienie się broni biologicznej po całym świecie.

Ethanowi udaje się namierzyć handlarza bronią Owena Dava, który zdobył niebezpieczny ładunek wirusa Chimery. Aby go powstrzymać, Hunt zbiera drużynę oddanych agentów. W jej skład wchodzą m.in. Luther Stickell (Ving Rhames) i nowicjuszka Zhen Lei (Maggie Q).

Podczas próby przechwycenia broni biologicznej na czarnym rynku w Rzymie, Ethan zostaje porwany przez Dava. Z opresji ratuje go jego żona Julia, którą Owen przetrzymywał jako zakładniczkę. Cała trójka zaczyna grać na czas, aby nie dopuścić do tragedii.

„Mission: Niemożliwe III” to akcja, intryga i groźba katastrofy - wszystko, czego można oczekiwać po dobrym filmie szpiegowskim.

Ethan Hunt powraca w kolejnej odsłonie - filmy ekino

„Mission: Niemożliwe III” to kolejna odsłona filmowej serii, której głównym bohaterem jest agent Ethan Hunt. Tym razem przyjdzie mu zmierzyć się z niezwykle groźnym i bezwzględnym handlarzem bronią, Owenem Davem.

Dave to cyniczny i wyrachowany złoczyńca, który nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć zamierzony cel. W trakcie realizowania swojego podłego planu, porywa żonę Ethana, Julię. Uwięził ją, aby mieć przewagę nad Huntem.

Mimo trudnej sytuacji i ogromnej presji, Ethan nie rezygnuje i robi wszystko, co w jego mocy, aby odnaleźć i uratować ukochaną. Nie jest w tym osamotniony - pomagają mu agenci Luther i Zhen. W finałowej konfrontacji z Davem musi polegać tylko na sobie.

Czy Ethanowi uda się pokrzyżować zbrodnicze plany handlarza bronią? Jak zawsze w tej serii - misja wydaje się niemożliwa do spełnienia. Ale Hunt z pewnością zaskoczy widzów i da z siebie wszystko.

Nowa misja, nowe wyzwania dla Hunta - filmy online ekino

W filmie „Mission: Niemożliwe III” tytułowy bohater staje przed kolejnym, niezwykle trudnym wyzwaniem. Musi stawić czoło skorumpowanemu handlarzowi bronią, Owenowi Dave'owi. Ten za wszelką cenę pragnie rozpowszechnić niebezpieczny ładunek wirusa Chimery.

Aby go powstrzymać, Ethan Hunt zbiera drużynę zaufanych agentów. Oprócz Luthera, jego prawą ręką jest tym razem piękna i niezwykle utalentowana Zhen Lei. Kobieta potrafi nie tylko władać bronią, ale również znakomicie posługuje się językiem chińskim, co może okazać się niezwykle przydatne.

Po nieudanej akcji w Rzymie Ethan zostaje porwany przez Dava. Uciekając przed przeciwnikiem, Hunt i jego drużyna muszą działać w trybie natychmiastowym. Każda chwila zwłoki to większe ryzyko katastrofy. Czy Ethanowi uda się zapobiec globalnej tragedii?

Dlaczego warto obejrzeć „Mission: Niemożliwe III”?

 • Groźny i charyzmatyczny antagonista
 • Wciągająca intryga z motywem „wyścigu z czasem”
 • Nieoczywiste zwroty akcji i zaskakujące rozwiązania fabularne

Mission: Impossible III

Najlepszy film z serii Mission: Impossible? - ekino

Fani kina akcji są zgodni - „Mission: Niemożliwe III” to jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza część popularnej serii filmów szpiegowskich z Tomem Cruise'em.

Film w reżyserii JJ Abramsa utrzymany jest w typowym dla franczyzy, dynamicznym stylu i serwuje widzom sporą dawkę emocji. Fabuła pełna jest zwrotów akcji, a sam Ethan Hunt ponownie musi wykazać się niezwykłymi zdolnościami, by pokonać groźnego przeciwnika.

Owen Dav, grany przez Philipa Seymoura Hoffmana to jeden z najlepszych i najbardziej charyzmatycznych antagonistów w całej serii. Jego psychopatyczne zapędy i skrajna bezwzględność sprawiają, że stanowi godnego przeciwnika dla Ethana.

„Mission: Niemożliwe III” to pozycja obowiązkowa dla fanów franczyzy i kina szpiegowskiego.

Obejrzyj i przekonaj się sam - e kino

„Mission: Niemożliwe III” to jeden z tych filmów, co do których ciężko nie mieć wysokich oczekiwań. Należy jednak do tej produkcji podejść z otwartym umysłem - jest ona co prawda mocno osadzona w gatunku filmów szpiegowskich i sensacyjnych, ale wnosi też coś nowego.

Twórcy postawili na mocny, psychologiczny portret antagonisty - Owena Dava. Jest on nie tylko genialnym taktykiem i strategiem. To również skrajnie nieobliczalna i groźna jednostka o maniakalnych zapędach.

Jeśli ktoś oczekuje po „Mission: Niemożliwe III” samej akcji i wysokich lotów, może początkowo poczuć się rozczarowany. Jednak im dłużej przyglądamy się temu pojedynkowi charakterów, tym bardziej wciąga nas fabuła. Wielki finał i kulminacyjna scena na moście zwieńczają dzieło.

Podsumowanie artykułu o filmie „Mission: Niemożliwe III”

W artykule przedstawiono trzecią odsłonę popularnej serii filmów sensacyjnych „Mission: Impossible” z 2006 roku. Głównym bohaterem produkcji jest ponownie agent Ethan Hunt, który tym razem musi powstrzymać niebezpiecznego handlarza bronią.

Dowiadujemy się, że antagonista filmu, Owen Dav, wszedł w posiadanie śmiertelnego wirusa Chimera, który może spowodować globalną katastrofę. Ethan i jego drużyna mają niewiele czasu, aby udaremnić jego mroczne plany.

W artykule zwraca się uwagę na wciągającą fabułę produkcji, pełną zwrotów akcji i nieoczekiwanych rozwiązań. Podkreśla się też kreację aktorską Philipa Seymoura Hoffmana w roli antagonisty Owena Dava.

Autor zachęca czytelników do obejrzenia filmu, określając go mianem jednej z najlepszych odsłon całej serii. Z pewnością jest to pozycja obowiązkowa dla fanów gatunku sensacyjnego i szpiegowskiego.

8 Podobnych Filmów

Laura Mańkowska

Laura Mańkowska

Witaj! Jestem Laura, architektką światów filmowych na moim portalu! Tutaj każda recenzja to podróż w głąb emocji i fabuły. Moje słowa to nitki, które splecione tworzą sieć opowieści, uwięzionych w kadrach. Odkrywam dla Ciebie niezwykłe historie, ukryte między wierszami dialogów i dramatycznych scen. Moje recenzje są jak klucze, otwierające drzwi do magicznych światów. Tutaj pasja spotyka się z merytoryką, tworząc społeczność kinowych entuzjastów. Zapraszam Cię do mojego kina marzeń!

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 6511

Udostępnij