close icon
page-title
Mój przyjaciel Hachiko
Mój przyjaciel Hachiko

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Hachi: A Dog's Tale
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Wielka Brytania, Stany Zjednoczone
 • Wydawca: Scion Films

Mój przyjaciel Hachiko 2009 eKino TV - Cały film

star8
6459Ocen
date2009
date1h 33m

Skomentuj

 • avatar

  dx87

  |14 godziny temu
  Szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 1h 33m.
 • avatar

  ChillSeries

  |2 dni temu
  znajomi polecali a ja znowu jak głupia nie posłuchałam swojego głosu rozsądku
 • avatar

  WorldEXC12

  |3 dni temu
  Jestem krytykiem filmowym, a poniżej przestawie kilka argumentów dlaczego ten film jest jedną z najlepszych odsłon teggo gatu (czytaj dalej...)
 • avatar

  Gucio2

  |4 dni temu
  ludzie co sie prują bo są boomerami i nie wiedzą jak odpalić strima omg xdd
 • avatar

  DramaDevotee

  |5 dni temu
  pov: przyszedłeś poczytać jak stare Julki narzekają że nie mogą włączyć filmu
 • avatar

  GrooveGazer

  |9 dni temu
  ok wyjaśnij mi dlaczego ten film jest tak dobrze oceniany? Niby spoko efekty i fajny plot twist ale no bez przesady bo du$# nie urywa;/
 • avatar

  TonnyMonntana

  |9 dni temu
  Chyba wszyscy się zgodzimy żeby trzymać tą stronke i robić keep gate bo nie chcemy żeby nam zamknęli jej jak inne;(
 • avatar

  DaveAmeryka

  |11 dni temu
  Ciekawy: tak. Wciągający: tak. Ale pedały, transy i pomoc dla uchodźców: nie. Szkoda, bo byłby wart polecenia, a NIE jest.
 • avatar

  WesternWanderer

  |11 dni temu
  Mega fajny

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Przyjaciel na całe życie – historia psa Hachiko z filmu "Mój przyjaciel Hachiko"

Film "Mój przyjaciel Hachiko" to wzruszająca historia o niezwykłej więzi psa rasy akita inu o imieniu Hachiko ze swoim panem. Ekranizacja prawdziwych wydarzeń z początku XX wieku opowiada o psie, który codziennie odprowadzał swojego pana, profesora Uniwersytetu Tokijskiego, na pociąg i czekał na niego na stacji aż do jego powrotu. Pewnego dnia pan nie wraca do domu, a wierny Hachiko mimo to nadal przychodzi codziennie na stację i czeka na niego przez kolejne 10 lat, do końca swojego życia.

Film "Mój przyjaciel Hachiko" w reżyserii Lasse Hallströma z 2009 roku to wzruszająca opowieść o psie, który stał się symbolem lojalności i przywiązania do swojego pana. W rolach głównych występują Richard Gere jako profesor Parker Wilson oraz akita inu Hachiko. Film oparty jest na prawdziwej historii psa Hachiko, który codziennie odprowadzał na stację kolejową i witał swojego pana, profesora Ueno z Uniwersytetu Tokijskiego. Po nagłej śmierci profesora w 1925 roku, Hachiko nadal przychodził na stację i czekał na swojego pana przez kolejne 10 lat, dopóki sam nie zmarł. Ta niezwykła historia stała się legendarna w Japonii jako symbol niezachwianej wierności i przyjaźni.

Film "Mój przyjaciel Hachiko" to wzruszająca i poruszająca opowieść o psie, który mimo śmierci swojego pana, nadal codziennie przychodził na stację kolejową i czekał na jego powrót. Produkcja studia Sony Pictures z 2009 roku z Richardem Gere przedstawia prawdziwą historię japońskiego psa rasy akita inu, który stał się symbolem lojalności i oddania. Film od pierwszych minut wciąga widza w świat głębokich uczuć i relacji między człowiekiem a zwierzęciem. Gorąco polecamy ten wzruszający dramat dla całej rodziny.

Mój przyjaciel Hachiko

Niezwykła więź człowieka i psa w filmie "Mój przyjaciel Hachiko" z 2009 roku

Film "Mój przyjaciel Hachiko" w reżyserii Lasse Hallströma z 2009 roku opowiada poruszającą historię silnej więzi, jaka połączyła psa rasy akita inu o imieniu Hachiko i jego pana - profesora Ueno z Uniwersytetu Tokijskiego. Codziennie Hachiko odprowadzał profesora Ueno na pociąg, a potem czekał na jego powrót na stacji kolejowej. Kiedy profesor nagle umiera w pracy, wierny Hachiko mimo to nadal przychodzi codziennie na stację i czeka na powrót ukochanego właściciela przez kolejne 10 lat, aż do swojej śmierci.

Film pokazuje niezwykłą i głęboką relację, jaka może powstać pomiędzy człowiekiem i psem. Na pierwszy rzut oka Hachiko jest zwyczajnym psem, który wiernie czeka na powrót pana ze stacji kolejowej. Jednak wraz z rozwojem fabuły widzimy, że łączy ich coś więcej niż zwykła przyjaźń. Hachiko kocha swojego pana bezwarunkowo i jest mu całkowicie oddany, a pan odwzajemnia te uczucia. Śmierć profesora to dla Hachiko ogromna trauma, ale mimo tego pes nadal codziennie przychodzi na stację, żeby spotkać się ze swoim ukochanym panem.

Film pokazuje, że pies może kochać człowieka tak mocno, że nawet śmierć nie jest w stanie tej miłości przerwać. Historia Hachiko poruszyła miliony widzów na całym świecie i pokazała, że więź człowieka z psem może być równie mocna, co z drugim człowiekiem. Gorąco polecamy ten wzruszający i poruszający film dla wszystkich miłośników psów i historii o niezwykłej przyjaźni.

Film "Mój przyjaciel Hachiko" z 2009 roku to wspaniała produkcja, która opowiada prawdziwą historię silnej więzi pomiędzy psem a człowiekiem. Polecamy ten wzruszający dramat z Richardem Gere w roli głównej dla wszystkich, którzy lubią filmy o zwierzętach i przyjaźni na całe życie.

Wzruszająca opowieść o psie Hachiko czekającym na powrót pana ze stacji kolejowej

"Mój przyjaciel Hachiko" to wzruszająca historia oparta na prawdziwych wydarzeniach dotyczących japońskiego psa rasy akita inu o imieniu Hachiko. Akcja filmu rozgrywa się w latach 20. XX wieku i opowiada o silnej więzi, jaka połączyła psa z profesorem Uniwersytetu Tokijskiego. Hachiko codziennie odprowadzał swojego pana, profesora Ueno, na pociąg i czekał na jego powrót na stacji kolejowej. Jednak pewnego dnia profesor nagle umiera w pracy i już nigdy nie wraca do domu.

Mimo to wierny Hachiko przez kolejne 10 lat, aż do swojej śmierci, nadal codziennie przychodził na stację kolejową o tej samej porze i czekał na powrót swojego ukochanego pana. Nic nie było w stanie przerwać rutyny Hachiko i zachwiać jego nadziei na spotkanie profesora. Ta niezwykła historia psa, który nigdy nie zapomniał o swoim panu, wzruszyła miliony osób na całym świecie i zyskała miano jednej z najpiękniejszych opowieści o psiej wierności i przywiązaniu.

Film w reżyserii Lasse Hallströma z 2009 roku znakomicie oddaje charakter i osobowość Hachiko. Poruszające jest ukazanie jego codziennego rytuału odprowadzania pana na stację, radości na jego widok i smutku, gdy pociąg odjeżdżał. Po śmierci profesora, Hachiko nadal wykonywał ten sam rytuał z nadzieją, że jego pan pewnego dnia wróci. Ta historia porusza i pokazuje, jak wielką siłę ma więź człowieka z zwierzęciem.

Historia prawdziwej przyjaźni w filmie "Mój przyjaciel Hachiko" dostępnym za darmo online

Film "Mój przyjaciel Hachiko" z 2009 roku w reżyserii Lasse Hallströma to wzruszająca historia przyjaźni na całe życie pomiędzy psem rasy akita inu a profesorem z Japonii. Produkcja oparta jest na prawdziwych wydarzeniach z życia Hachiko, który przez 10 lat po śmierci swojego pana codziennie przychodził na stację kolejową i czekał na jego powrót ze stacji. Ta niezwykła opowieść o psiej wierności poruszyła miliony widzów na całym świecie i pokazała siłę prawdziwej przyjaźni ponad granicami gatunków.

W roli profesora Uniwersytetu Tokijskiego, który zyskuje przyjaźń Hachiko, występuje Richard Gere. Początkowo bohaterowie muszą się do siebie przyzwyczaić, jednak z czasem rodzi się między nimi głęboka więź. Hachiko codziennie odprowadza pana na stację kolejową i czeka tam na jego powrót po pracy. Pewnego dnia los ich rozdziela, jednak Hachiko nigdy nie traci nadziei i wierności, codziennie pojawiając się o tej samej porze na stacji.

Film "Mój przyjaciel Hachiko" to poruszająca historia o sile prawdziwej przyjaźni, która przetrwa wszystko. Gorąco polecamy tę wzruszającą produkcję, którą można obejrzeć za darmo online. To film dla całej rodziny o wierności, miłości bez granic i psiej przyjaźni na całe życie. Przygotujcie chusteczki, bo łez nie da się powstrzymać!

Mój przyjaciel Hachiko

Obejrzyj za darmo wzruszający dramat "Mój przyjaciel Hachiko" o psie, który nigdy nie zapomniał pana

"Mój przyjaciel Hachiko" to wzruszający dramat z 2009 roku w reżyserii Lasse Hallströma oparty na prawdziwej historii przyjaźni psa Hachiko i profesora Ueno z Japonii. Akcja filmu rozgrywa się w latach 20. XX wieku i przedstawia poruszającą opowieść o psie, który przez 10 lat po śmierci swojego pana codziennie przychodził na stację kolejową, aby spotkać się ze swoim przyjacielem.

Hachiko każdego dnia odprowadzał profesora Ueno na pociąg i czekał na jego powrót na stacji. Jednak pewnego razu pan nie wraca do domu, ponieważ umiera nagle w pracy. Mimo to wierny Hachiko nadal codziennie przychodzi o tej samej porze na stację i czeka na peronie na swój ukochany powrót. Nigdy nie tracąc nadziei i nie zapominając o swoim panu.

W roli profesora Ueno występuje Richard Gere, który świetnie oddaje relację, jaka tworzy się na ekranie pomiędzy nim a psem Hachiko. Ich przyjaźń, codzienna rutyna i dramatyczne rozstanie głęboko poruszają i wzruszają. Gorąco polecamy obejrzeć ten film za darmo online. To opowieść o nierozerwalnej więzi, psiej miłości i wierności ponad wszystko.

Pies Hachiko i jego niezwykła wierność wobec pana w filmie "Mój przyjaciel Hachiko" z 2009 roku

Film "Mój przyjaciel Hachiko" w reżyserii Lasse Hallströma to poruszająca historia niesamowitej wierności psa rasy akita inu wobec swojego pana. Produkcja z 2009 roku opiera się na prawdziwych wydarzeniach z Japonii z lat 20. XX wieku i opowiada o psie imieniem Hachiko, który przez 10 lat po śmierci profesora Ueno codziennie przychodził na stację kolejową, aby spotkać się ze swoim panem.

Hachiko wraz z profesorem Ueno wdrożyli codzienny rytuał - rano pes odprowadzał go na pociąg, a po pracy czekał na jego powrót na stacji. Jednak pewnego dnia pan nie wraca już do domu. Mimo to Hachiko nigdy nie traci nadziei i wierności, codziennie punktualnie pojawiając się na peronie. Przez 10 lat kontynuuje tę rutynę, wierząc, że pewnego dnia jego ukochany pan powróci.

Ta poruszająca historia pokazuje wyjątkową więź oraz siłę psiej miłości i oddania. Lojalność i wierność Hachiko wobec swojego pana, pomimo jego śmierci, wzrusza i inspiruje. Gorąco polecamy obejrzeć ten film z 2009 roku, aby poznać tę niezwykłą historię niesamowitej przyjaźni człowieka i psa.

Podsumowanie filmu "Mój przyjaciel Hachiko"

"Mój przyjaciel Hachiko" to wzruszający dramat z 2009 roku opowiadający prawdziwą historię psiej wierności i przyjaźni. Film oparty jest na wydarzeniach z życia japońskiego psa Hachiko rasy akita inu, który przez 10 lat codziennie przychodził na stację kolejową, aby spotkać się ze swoim zmarłym panem. Produkcja wzbudza silne emocje i porusza tematem niezwykłej więzi między człowiekiem a zwierzęciem. Polecamy ten film wszystkim miłośnikom psów i poruszających historii.

Głównym bohaterem filmu jest pies Hachiko, który codziennie odprowadzał swojego pana, profesora Ueno, na pociąg i czekał na jego powrót na stacji. Po nagłej śmierci profesora, Hachiko mimo wszystko przychodził nadal w to samo miejsce i czekał na peronie na swojego ukochanego właściciela. Pokazana została wyjątkowa więź oraz oddanie Hachiko, który nigdy nie przestał wierzyć w powrót swojego przyjaciela.

W filmie w roli profesora Ueno wystąpił znany aktor Richard Gere. Jego gra aktorska doskonale oddaje relację, jaka tworzy się na ekranie pomiędzy nim a psem Hachiko. Widzowie mogą obserwować, jak na przestrzeni filmu zwykła znajomość przeradza się w głęboką przyjaźń. Gorąco polecamy ten wzruszający dramat za darmo online.

Film "Mój przyjaciel Hachiko" to poruszająca opowieść o sile prawdziwej przyjaźni między człowiekiem a zwierzęciem, która potrafi przetrwać wszystko. Produkcję polecamy wszystkim wielbicielom psów oraz wzruszających historii. To dramat, który łzawe oczy ma gwarantowane od pierwszych minut.

8 Podobnych Filmów

Laura Mańkowska

Laura Mańkowska

Witaj! Jestem Laura, architektką światów filmowych na moim portalu! Tutaj każda recenzja to podróż w głąb emocji i fabuły. Moje słowa to nitki, które splecione tworzą sieć opowieści, uwięzionych w kadrach. Odkrywam dla Ciebie niezwykłe historie, ukryte między wierszami dialogów i dramatycznych scen. Moje recenzje są jak klucze, otwierające drzwi do magicznych światów. Tutaj pasja spotyka się z merytoryką, tworząc społeczność kinowych entuzjastów. Zapraszam Cię do mojego kina marzeń!

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 6459

Udostępnij