close icon
page-title
Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge
Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Reżyser: Warner Bros. Animation

Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge eKino • Cały Film • Online

star7.9
1341Ocen
date2020
loader

Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge Recenzje

 • avatar

  WesternWanderer

  |10 godziny temu
  Mega fajny
 • avatar

  PopcornPrestige

  |9 dni temu
  ej dziewczyny myślicie że to dobry film na pierwszą randke>xd
 • avatar

  HighDefinitionHero

  |11 dni temu
  i ten wysyp "krytyków filmowych bez gustu i wyczucia" Jak się wam coś nie podoba to zapraszam oglądać pierwszą miłość albo dlaczego ja. To wasz poziom :)
 • avatar

  DramaDevotee

  |12 dni temu
  pov: przyszedłeś poczytać jak stare Julki narzekają że nie mogą włączyć filmu
 • avatar

  dx87

  |12 dni temu
  Szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 1h 20m.
 • avatar

  BoczekBambo

  |13 dni temu
  Nie wiem czemu wszyscy jarają się tym
 • avatar

  WorldEXC12

  |13 dni temu
  Jestem krytykiem filmowym, a poniżej przestawie kilka argumentów dlaczego ten film jest jedną z najlepszych odsłon teggo gatu (czytaj dalej...)
 • avatar

  ChillSeries

  |14 dni temu
  znajomi polecali a ja znowu jak głupia nie posłuchałam swojego głosu rozsądku
 • avatar

  DaveAmeryka

  |14 dni temu
  Ciekawy: tak. Wciągający: tak. Ale pedały, transy i pomoc dla uchodźców: nie. Szkoda, bo byłby wart polecenia, a NIE jest.
 • avatar

  TonnyMonntana

  |14 dni temu
  Chyba wszyscy się zgodzimy żeby trzymać tą stronke i robić keep gate bo nie chcemy żeby nam zamknęli jej jak inne;(

Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge Obsada

Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge Trailer

Spis treści

Wojowniczy Scorpion w filmie animowanym Mortal Kombat Legends

Scorpion to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych postaci z gier Mortal Kombat. W nowym filmie animowanym Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge możemy przyjrzeć się bliżej dramatycznej historii tego wojownika.

Produkcja studia Warner Bros. Animation przedstawia początki Scorpiona, kiedy jeszcze był człowiekiem o imieniu Hanzo Hasashi. Dowiadujemy się, w jaki sposób stał się mścicielem kontrolowanym przez Zaświaty. Poznajemy dramatyczne wydarzenia z jego przeszłości, które ukształtowały charakter Scorpiona.

Film pokazuje drogę zemsty Scorpiona na Sub-Zerze, który odpowiada za śmierć jego rodziny i klanu Shirai Ryu. Pozwala nam lepiej zrozumieć motywacje i uczucia tej postaci. Animacja oddaje klimat gier Mortal Kombat, a walki i pojedynki bohaterów prezentują się efektownie.

Fani serii docenią możliwość głębszego poznania historii Scorpiona i odkrycia tajemnic z jego przeszłości. Film łączy w sobie mroczną opowieść z widowiskowymi scenami akcji rodem z gier wideo. Z pewnością jest to pozycja obowiązkowa dla fanów Mortal Kombat.

Image Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge film online

Przeznaczenie Hanzo Hasashi w filmie Scorpion's Revenge

Scorpion's Revenge to animowany film na podstawie popularnej serii gier wideo Mortal Kombat. Tym razem możemy przyjrzeć się bliżej losom Hanzo Hasashi, znanego lepiej jako Scorpion.

Dowiadujemy się, w jaki sposób Hanzo, będący wojownikiem klanu Shirai Ryu, został zabity wraz ze swoją rodziną przez ryuwalizujący klan Lin Kuei. Umarły Hanzo zostaje przywrócony do życia w Zaświatach i przemieniony w mściciela Scorpiona.

Film pokazuje, jak Scorpion próbuje dokonać zemsty na zabójcy swojej rodziny i klanu - Sub-Zerze. Widzimy wiele widowiskowych pojedynków, w których Scorpion wykorzystuje swoje specjalne umiejętności i charakterystyczny łańcuch z hakiem.

Animacja oddaje mroczny klimat Mortal Kombat i fatalistyczne przeznaczenie Scorpiona, zmuszonego do wiecznej walki i poszukiwania zemsty. Fani docenią możliwość głębszego poznania historii tej kultowej postaci z gier wideo.

Walki i pojedynki niezwykłych postaci w Mortal Kombat Legends

Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge to film animowany, który zabiera nas w sam środek akcji znanej z gier serii Mortal Kombat. Pojawiają się w nim dobrze znane i lubiane postacie, takie jak Scorpion, Sub-Zero, Raiden, Sonya Blade czy Shang Tsung.

Podczas seansu możemy podziwiać liczne walki i pojedynki pomiędzy bohaterami, które zostały oddane w spektakularny sposób. Twórcy wykorzystali charakterystyczne style i umiejętności poszczególnych postaci, dzięki czemu ich starcia są niezwykle efektowne.

Scorpion walczy przy pomocy swojego łańcucha z hakiem, Sub-Zero używa lodowatych mocy, Johnny Cage zaskakuje ciosami z nogi, a Raiden razi przeciwników piorunami. Walki są pełne akcji i dynamicznych scen, które oddają ducha gier Mortal Kombat.

Fani serii z pewnością docenią możliwość zobaczenia swoich ulubionych wojowników w akcji. Filmy łączy w sobie świetną animację z rozrywkowymi i widowiskowymi scenami walk, charakterystycznymi dla tej kultowej marki.

Mroczna opowieść o zemście Scorpiona w animacji Warner Bros

Animowany film Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge to mroczna historia zemsty Scorpiona wyprodukowana przez studio Warner Bros. Animation. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci z gier wideo Mortal Kombat.

Film przedstawia dramatyczne pochodzenie Scorpiona i motywacje, którymi się kieruje. Dowiadujemy się, jak został zabity wraz ze swoją rodziną i klanem Shirai Ryu, a następnie przywrócony do życia w Zaświatach jako mściciel.

Podążamy śladem Scorpiona, który pragnie odnaleźć i pokonać Sub-Zero - swojego śmiertelnego wroga z klanu Lin Kuei. Widzimy wiele widowiskowych scen akcji i pojedynków z udziałem tych postaci.

Film oddaje mroczny klimat serii Mortal Kombat i fatalistyczną historię Scorpiona, naznaczonego piętnem zemsty. Jest to obowiązkowa pozycja dla fanów tej kultowej marki gier wideo.

Image Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge 2020

Efektowne sceny akcji w Scorpion's Revenge z uniwersum Mortal Kombat

Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge to animacja od Warner Bros., która wprowadza nas w sam środek akcji rodem z gier wideo z serii Mortal Kombat. Już od pierwszych minut jesteśmy świadkami efektownych i dynamicznych scen walk.

Scorpion walczy za pomocą swojego łańcucha i sztyletu, Sub-Zero używa lodowatych mocy, a Johnny Cage zaskakuje kopnięciami z góry. Nie brakuje też starć grupowych i pojedynków z udziałem takich postaci jak Sonya Blade, Raiden czy Shang Tsung.

Twórcy oddali charakterystyczny styl walk znany z gier MK, wykorzystując super moce i specjalne umiejętności poszczególnych bohaterów. Sceny akcji są niezwykle dynamiczne i widowiskowe. Z pewnością zachwycą one fanów Mortal Kombat.

Film łączy świetną, kinową animację z rozrywkowymi i efektownymi scenami walk, które oddają ducha kultowej serii gier wideo. To obowiązkowa pozycja dla każdego fana uniwersum Mortal Kombat.

Film dla fanów serii gier wideo Mortal Kombat o losach Scorpiona

Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge to animacja, która opowiada historię jednej z najbardziej rozpoznawalnych postaci z gier Mortal Kombat - Scorpiona.

Poznajemy tragedię Hanzo Hasashi, wojownika klanu Shirai Ryu, który został zabity wraz ze swoją rodziną. Przywrócony do życia zyskuje moc i staje się mścicielem Scorpionem. Film pokazuje jego poszukiwania zemsty na winnym śmierci jego bliskich - Sub-Zerze.

Animacja łączy w sobie mroczną fabułę osadzoną w świecie Mortal Kombat ze scenami niezwykle dynamicznych i efektownych walk. Pojawiają się w niej dobrze znane i lubiane postacie, jak Raiden, Sonya Blade czy Shang Tsung.

Fani gier docenią możliwość poznania kultowej historii Scorpiona i jego rywalizacji z Sub-Zero. To film pełen akcji i typowego dla Mortal Kombat fatalizmu, zachęcający do oglądania od pierwszej do ostatniej minuty.

Podsumowanie filmu Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge to animacja dla fanów serii gier wideo, która opowiada historię kultowego wojownika Scorpiona. Film łączy w sobie mroczną fabułę, dynamiczne sceny walki i doskonale oddaje ducha gier MK. Gorąco polecamy ten film wszystkim miłośnikom uniwersum Mortal Kombat!

Poznajemy losy Hanzo Hasashi, który po śmierci swego klanu, zostaje przywrócony do życia jako mściciel Scorpion. Pragnie on zemsty na Sub-Zerze, który był odpowiedzialny za tragedię jego rodziny. Scorpion ściga go, aby wreszcie go pokonać.

Film pełen jest efektownych i widowiskowych scen walk z udziałem rozpoznawalnych postaci z gier MK. Twórcy zachowali charakterystyczny styl i umiejętności bohaterów znane z serii. Pojedynki Scorpiona, Sub-Zero, Sonyi Blade czy Johnny'ego Cage są bardzo dynamiczne.

Animacja łączy świetną grafikę, kinową oprawę audiowizualną z typowym dla Mortal Kombat klimatem. Jeśli jesteś fanem tej serii gier, koniecznie obejrzyj ten film. Będziesz zachwycony!

Podobne filmy do Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

Laura Mańkowska

Laura Mańkowska

Witaj! Jestem Laura, architektką światów filmowych na moim portalu! Tutaj każda recenzja to podróż w głąb emocji i fabuły. Moje słowa to nitki, które splecione tworzą sieć opowieści, uwięzionych w kadrach. Odkrywam dla Ciebie niezwykłe historie, ukryte między wierszami dialogów i dramatycznych scen. Moje recenzje są jak klucze, otwierające drzwi do magicznych światów. Tutaj pasja spotyka się z merytoryką, tworząc społeczność kinowych entuzjastów. Zapraszam Cię do mojego kina marzeń!

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 1341

Udostępnij