close icon
page-title
Naznaczony: Rozdział 3
Naznaczony: Rozdział 3

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Insidious: Chapter 3
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Kanada, Stany Zjednoczone
 • Wydawca: Blumhouse Productions

Naznaczony: Rozdział 3 2015 eKino TV - Cały film

star6.3
3236Ocen
date2015
date1h 37m

Skomentuj

 • avatar

  DaveAmeryka

  |14 godziny temu
  Ciekawy: tak. Wciągający: tak. Ale pedały, transy i pomoc dla uchodźców: nie. Szkoda, bo byłby wart polecenia, a NIE jest.
 • avatar

  ChillSeries

  |3 dni temu
  znajomi polecali a ja znowu jak głupia nie posłuchałam swojego głosu rozsądku
 • avatar

  Gucio2

  |4 dni temu
  ludzie co sie prują bo są boomerami i nie wiedzą jak odpalić strima omg xdd
 • avatar

  DramaDevotee

  |6 dni temu
  pov: przyszedłeś poczytać jak stare Julki narzekają że nie mogą włączyć filmu
 • avatar

  TonnyMonntana

  |9 dni temu
  Chyba wszyscy się zgodzimy żeby trzymać tą stronke i robić keep gate bo nie chcemy żeby nam zamknęli jej jak inne;(
 • avatar

  WesternWanderer

  |10 dni temu
  Mega fajny
 • avatar

  GrooveGazer

  |14 dni temu
  ok wyjaśnij mi dlaczego ten film jest tak dobrze oceniany? Niby spoko efekty i fajny plot twist ale no bez przesady bo du$# nie urywa;/

Spis treści

Fabuła Naznaczonego: Rozdział 3

Trzecia część horroru „Naznaczony” kontynuuje przerażającą historię rodziny Lambertów. Akcja filmu rozgrywa się kilka lat po dramatycznych wydarzeniach z poprzednich części. Tym razem w centrum uwagi znajduje się nastoletnia Alex, która po tragicznej śmierci matki popada w depresję i zaczyna doświadczać dziwnych, paranormalnych zjawisk.

Dziewczyna jest przekonana, że w jej domu zagnieździło się zło, które chce ją skrzywdzić. Alex zwraca się o pomoc do Elise – medium, które w przeszłości ratowało już Lambertów przed atakami demonów. Razem starają się zgłębić tajemnicę nawiedzających Alex koszmarów i pozbyć się złowrogiej obecności raz na zawsze.

Film trzyma w napięciu i serwuje widzom wiele szokujących scen. Twórcy z powodzeniem budują nastrój grozy i niepewności. Całość utrzymana jest w mrocznym klimacie, a rozwiązania fabularne i efekty specjalne gwarantują dreszcze emocji.

„Naznaczony 3” to kolejna odsłona popularnej serii, która z pewnością zadowoli fanów gatunku. Obraz jest mocnym thrillerem z domieszką horroru, oferującym wciągającą historię i mnóstwo zwrotów akcji.

Naznaczony: Rozdział 3

Postaci w 3 części Naznaczonego

W trzeciej odsłonie „Naznaczonego” pojawiają się zarówno nowe, jak i dobrze znane z poprzednich części postaci.

Główną bohaterką jest Alex Lambert – nastoletnia córka Lorraine i Josha, która zmaga się z żałobą po stracie matki oraz niewyjaśnionymi, paranormalnymi zjawiskami. W tej roli wystąpiła Stefanie Scott.

Kolejny raz pojawia się Elise Rainier – medium, które w przeszłości niejednokrotnie ratowało Lambertów przed atakami demonów. W roli Elise ponownie zobaczymy Lin Shaye.

W obsadzie znaleźli się również Angus Sampson jako Tucker oraz Leigh Whannell jako Specs – paranormalni badacze współpracujący z Elise. Josh Lambert, ojciec Alex, granego w poprzednich częściach przez Patricka Wilsona, pojawia się tylko na zdjęciach.

Nowymi bohaterami są Sean (Dermot Mulroney) – chłopak Alex oraz Parker Crane (Michael Reid Mackay) – tajemnicza, złowroga postać z przeszłości Elise.

Najstraszniejsze sceny w Naznaczonym 3

„Naznaczony 3” serwuje widzom wiele wprawiających w osłupienie, przerażających scen. Do najbardziej wstrząsających należą:

 • Koszmarne wizje i halucynacje Alex, ukazujące zniekształcone, demoniczne istoty.
 • Nagłe pojawianie się potwornej, zdeformowanej twarzy tuż obok bohaterki.
 • Atak niewidzialnej siły na Alex w szpitalu – dziewczyna zostaje brutalnie pchnięta na ścianę.
 • Przerażająca scena, gdy z ust Alex zaczyna wylewać się krew.
 • Wstrząsający moment, gdy okazuje się, że cały czas u boku Alex był demoniczny Parker Crane.

Te i wiele innych scen sprawiają, że seans staje się wyjątkowo intensywnym przeżyciem. Twórcom udało się stworzyć nastrój powszechnego zagrożenia i trzymać w nieustannym napięciu od pierwszej do ostatniej minuty.

Czy Naznaczony 3 to koniec serii?

Fani serii zastanawiają się, czy „Naznaczony: Rozdział 3” jest ostatnią częścią cyklu, czy może doczekamy się kolejnych kontynuacji.

Twórcy nie wykluczają powrotu do tego świata, choć na razie żadna część 4 nie została oficjalnie ogłoszona. Lin Shaye, odtwórczyni roli Elise, wyraziła nadzieję, że uda się nakręcić więcej filmów z tej serii.

Biorąc pod uwagę popularność poprzednich części i otwarty koniec trójki, istnieje spore prawdopodobieństwo powstania kolejnej odsłony. Wydaje się, że twórcy mają jeszcze sporo pomysłów na rozwinięcie tej przerażającej historii.

Fani „Naznaczonego” mogą więc liczyć na to, że przygody rodziny Lambertów będą miały swój dalszy ciąg. Na razie pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne wieści w tej sprawie.

Naznaczony: Rozdział 3

Reżyseria i obsada Naznaczonego 3

Za reżyserię horroru „Naznaczony 3” odpowiedzialny jest Leigh Whannell, twórca poprzednich części cyklu. Whannell jest również autorem scenariusza do tego filmu.

W rolach głównych wystąpili:

 • Stefanie Scott jako Alex Lambert
 • Lin Shaye jako Elise Rainier
 • Angus Sampson jako Tucker
 • Leigh Whannell jako Specs
 • Dermot Mulroney jako Sean
 • Michael Reid Mackay jako Parker Crane

Znakomita obsada aktorska oraz doświadczenie reżysera przełożyły się na wysoką jakość filmu i pozytywne przyjęcie przez widzów i krytyków.

Recenzje i opinie o filmie Naznaczony 3

„Naznaczony: Rozdział 3” spotkał się z pozytywnym odbiorem zarówno wśród krytyków, jak i widzów. W serwisie Rotten Tomatoes horror otrzymał 71% pozytywnych recenzji.

Krytycy chwalą znakomitą realizację filmu, świetnie budowany klimat grozy i rozwiązania fabularne. Doceniają dynamically rozwijającą się akcję i wartkie tempo, które nie pozwalają się nudzić. Podkreślają również kreacje aktorskie, a zwłaszcza rolę Lin Shaye.

Widzowie w komentarzach zwracają uwagę przede wszystkim na znakomite efekty specjalne, wprawiające w osłupienie sceny i niepowtarzalny klimat. Wielu uważa „Naznaczonego 3” za najlepszą część całego cyklu. Nie brak też głosów, że jest to jeden z najlepszych horrorów ostatnich lat.

Film spotkał się więc z bardzo ciepłym przyjęciem i można śmiało polecić go fanom gatunku. To świetna propozycja dla widzów ceniących sobie mocne thrillery z elementami horroru, które trzymają w napięciu od początku do końca.

Podsumowanie artykułu o filmie Naznaczony 3

Artykuł przybliża fabułę trzeciej części popularnego horroru „Naznaczony”. Dowiadujemy się, że tym razem w centrum uwagi znajduje się Alex, córka bohaterów z poprzednich części. Po śmierci matki nastolatka zaczyna doświadczać dziwnych zjawisk paranormalnych i prosi o pomoc medium Elise Rainier. W artykule opisano najbardziej przerażające sceny z filmu, które gwarantują widzom spore dawki dreszczy emocji. Przedstawiono również obsadę i twórców obrazu. Dowiadujemy się, że reżyserią zajął się ponownie Leigh Whannell, autor scenariusza poprzednich części cyklu.

Kolejny fragment poświęcony jest kwestii ewentualnej kontynuacji serii „Naznaczony”. Choć część trzecia na razie kończy opowieść o rodzinie Lambertów, aktorka grająca Elise Rainier wyraziła nadzieję na nakręcenie kolejnych filmów. Być może twórcy zaskoczą fanów nowymi przygodami bohaterów w niedalekiej przyszłości.

Ostatnia część artykułu dotyczy recenzji i opinii na temat „Naznaczonego 3”. Zarówno krytycy, jak i widzowie bardzo ciepło przyjęli ten film. Chwalą świetną realizację, klimat grozy i aktorstwo. Wielu uważa, że jest to najlepsza odsłona całej serii i jeden z najlepszych horrorów ostatnich lat. Film można polecić wszystkim miłośnikom mocnych wrażeń.

Podsumowując, artykuł w sposób wyczerpujący omawia najnowszą część popularnego cyklu filmów grozy „Naznaczony”. Przedstawia fabułę, opisuje najciekawsze sceny, obsadę i oceny filmu. To świetne źródło informacji dla fanów tego gatunku kina.

8 Podobnych Filmów

Laura Mańkowska

Laura Mańkowska

Witaj! Jestem Laura, architektką światów filmowych na moim portalu! Tutaj każda recenzja to podróż w głąb emocji i fabuły. Moje słowa to nitki, które splecione tworzą sieć opowieści, uwięzionych w kadrach. Odkrywam dla Ciebie niezwykłe historie, ukryte między wierszami dialogów i dramatycznych scen. Moje recenzje są jak klucze, otwierające drzwi do magicznych światów. Tutaj pasja spotyka się z merytoryką, tworząc społeczność kinowych entuzjastów. Zapraszam Cię do mojego kina marzeń!

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 6 Liczba głosów: 3236

Udostępnij