close icon
page-title
Nie otwieraj oczu
Nie otwieraj oczu

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Bird Box
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Reżyser: Bluegrass Films

Nie otwieraj oczu eKino • Cały Film • Online

star6.8
9565Ocen
date2018
loader

Nie otwieraj oczu Recenzje

 • avatar

  DramaDevotee

  |5 godziny temu
  pov: przyszedłeś poczytać jak stare Julki narzekają że nie mogą włączyć filmu
 • avatar

  WesternWanderer

  |6 dni temu
  Mega fajny
 • avatar

  HighDefinitionHero

  |8 dni temu
  i ten wysyp "krytyków filmowych bez gustu i wyczucia" Jak się wam coś nie podoba to zapraszam oglądać pierwszą miłość albo dlaczego ja. To wasz poziom :)
 • avatar

  ChillSeries

  |10 dni temu
  znajomi polecali a ja znowu jak głupia nie posłuchałam swojego głosu rozsądku
 • avatar

  DaveAmeryka

  |10 dni temu
  Ciekawy: tak. Wciągający: tak. Ale pedały, transy i pomoc dla uchodźców: nie. Szkoda, bo byłby wart polecenia, a NIE jest.
 • avatar

  BoczekBambo

  |10 dni temu
  Nie wiem czemu wszyscy jarają się tym

Nie otwieraj oczu Obsada

Nie otwieraj oczu Trailer

Spis treści

Nie Otwieraj Oczu (2018) Cały Film Lektor PL

Nie Otwieraj Oczu to polski dramat psychologiczny z 2018 roku w reżyserii Jana Komasy. Film opowiada historię kilkorga bohaterów, których losy splatają się ze sobą w niespodziewany sposób. W rolach głównych wystąpili Arkadiusz Jakubik, Agata Kulesza oraz Aleksandra Konieczna.

Film zebrał bardzo dobre recenzje od krytyków, którzy chwalili przede wszystkim grę aktorów i mroczny, intrygujący klimat produkcji. Nie Otwieraj Oczu zdobyło również wiele nagród na polskich i międzynarodowych festiwalach filmowych.

Dla fanów mrocznych, wciągających dramatów psychologicznych Nie Otwieraj Oczu to obowiązkowa pozycja. Produkcja trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty i zostawia widza z wieloma pytaniami.

Image Nie otwieraj oczu film online

Jak Obejrzeć Nie Otwieraj Oczu Za Darmo Online?

Choć od premiery Nie Otwieraj Oczu minęło już kilka lat, nadal istnieje kilka legalnych sposobów, aby obejrzeć ten film za darmo online.

 • Sprawdź darmowe serwisy streamingowe takie jak EkinoTV, FilmyOnline czy E-Kino. Często dodają starsze produkcje do swojej biblioteki.
 • Poszukaj Nie Otwieraj Oczu na stronach telewizji internetowych TVN lub Polsat. Czasami udostępniają filmy za darmo na określony czas.
 • Śledź profile filmu w mediach społecznościowych. Czasem z okazji rocznicy dodają linki do darmowych emisji online.

Warto również sprawdzać regularnie biblioteki internetowe platform takich jak Netflix, HBO GO czy Amazon Prime. Być może Nie Otwieraj Oczu pojawi się tam za darmo w ramach darmowego okresu próbnego lub promocji.

Nie Otwieraj Oczu - Obsada Aktorska i Twórcy

W rolach głównych w filmie Nie Otwieraj Oczu wystąpili uznani polscy aktorzy:

 • Arkadiusz Jakubik jako Marcin - mężczyzna poszukujący zemsty na człowieku, który zniszczył jego życie.
 • Agata Kulesza jako Krystyna - samotna kobieta pracująca na kolei, której losy splatają się z Marcinem.
 • Aleksandra Konieczna jako Agnieszka - córka Marcina, która stara się odbudować relację z ojcem.

Za reżyserię Nie Otwieraj Oczu odpowiedzialny jest Jan Komasa, twórca głośnego filmu Boże Ciało. Za zdjęcia i montaż odpowiadali kolejno Piotr Sobociński Jr oraz Przemysław Chruścielewski. Muzykę skomponował Atanas Valkov.

Fabuła Nie Otwieraj Oczu - O Czym Jest Ten Film?

Marcin (Arkadiusz Jakubik) przez długi czas próbuje odnaleźć mężczyznę, który jest odpowiedzialny za śmierć jego ukochanej żony. W końcu udaje mu się namierzyć zabójcę - lekarza Andrzeja Michalaka (Remigiusz Jankowski).

Marcin postanawia zemścić się na mordercy żony. W tym samym czasie los splata go z samotną kobietą Krystyną (Agata Kulesza), która pracuje jako nastawnicza na kolei. Krystyna zaczyna podejrzewać, że ​​Marcin knuje mroczny plan.

Tymczasem córka Marcina, Agnieszka (Aleksandra Konieczna) stara się odbudować relację z ojcem po traumatycznych wydarzeniach z przeszłości. Jednak mroczna zemsta, do której szykuje się Marcin, zagrozi ich kruchej więzi.

W finałowych scenach dochodzi do szokującego zwrotu akcji, a bohaterowie muszą zmierzyć się z konsekwencjami swoich czynów. Czy Marcin zdoła zemścić się na zabójcy swojej żony? Jak skończy się jego mroczny plan?

Image Nie otwieraj oczu 2018

Gdzie Legalnie Obejrzeć Nie Otwieraj Oczu Za Darmo?

Istnieje kilka legalnych sposobów, aby obejrzeć dramat Nie Otwieraj Oczu za darmo online:

Najlepszą opcją są darmowe serwisy streamingowe takie jak Ekino TV, E-Kino czy Filmy Online. Regularnie dodają nowe tytuły, warto więc sprawdzać ich biblioteki.

Kolejnym sposobem jest śledzenie emisji filmów na stronach stacji telewizyjnych, np. TVN-u czy Polsatu. Czasami na określony czas udostępniają filmy za darmo.

Można też sprawdzać profile filmu w mediach społecznościowych - z okazji rocznic czy świąt twórcy czasem publikują linki do darmowych emisji online.

Warto również regularnie sprawdzać serwisy VOD takie jak Netflix, HBO GO czy Amazon Prime. Być może Nie Otwieraj Oczu pojawi się tam za darmo w ramach darmowego okresu próbnego lub akcji promocyjnej.

Nie Otwieraj Oczu - Recenzje Krytyków i Widzów

Nie Otwieraj Oczu spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem zarówno wśród krytyków, jak i widzów.

Krytycy chwalili przede wszystkim aktorstwo (szczególnie Arkadiusza Jakubika i Agaty Kuleszy), reżyserię Jana Komasy oraz mroczny, intrygujący klimat filmu. Podkreślali również wciągającą, nieprzewidywalną fabułę.

„Arkadiusz Jakubik daje prawdziwy popis aktorstwa w roli człowieka opętanego chęcią zemsty” - pisał jeden z recenzentów.

Widzowie w recenzjach również zgodnie chwalą grę aktorów, reżyserię i klimat filmu. Podkreślają mroczny, wciągający charakter produkcji i zaskakujące zwroty akcji fabuły. Nie Otwieraj Oczu cieszy się 97% pozytywnych ocen od widzów w serwisie Fimweb.

Dlaczego Warto Obejrzeć Nie Otwieraj Oczu Mimo Wielu Lat Od Premiery?

Choć od premiery Nie Otwieraj Oczu minęło już kilka lat, to zdecydowanie warto nadrobić ten tytuł, jeśli ktoś go jeszcze nie widział. Dlaczego?

 • Świetna gra aktorska - Arkadiusz Jakubik i Agata Kulesza są naprawdę fenomenalni.
 • Wciągająca, mroczna fabuła pełna zwrotów akcji.
 • Reżyseria Jana Komasy, twórcy głośnego Bożego Ciała.
 • Film zebrał same pozytywne recenzje od krytyków i widzów.
 • Produkcja zdobyła wiele nagród na festiwalach.

Jeśli lubisz mroczne, wciągające kino z gatunku thriller/dramat, to zdecydowanie warto nadrobić Nie Otwieraj Oczu. Film w żadnym wypadku się nie zestarzał i wciąż jest świetną propozycją dla fanów polskiego kina.

Podsumowanie

Film „Nie otwieraj oczu” to polski dramat psychologiczny z 2018 roku, który opowiada o zemście i ludzkich wyborach. Główny bohater Marcin, grany przez Arkadiusza Jakubika, chce pomścić śmierć żony i w tym celu tropi jej domniemanego zabójcę. Jego losy splatają się z samotną kobietą Krystyną, w którą wciela się Agata Kulesza. Film zebrał entuzjastyczne recenzje za sprawą świetnej gry aktorskiej i mrocznego, wciągającego klimatu. Fani thrillerów i dramatów psychologicznych powinni koniecznie zobaczyć „Nie otwieraj oczu”, które można obejrzeć za darmo na Ekino TV czy E-Kino.

„Nie otwieraj oczu” to mroczny i wciągający dramat psychologiczny w reżyserii Jana Komasy, twórcy głośnego „Bożego ciała”. Film opowiada o zemście i ludzkich wyborach na przykładzie Marcina, który pragnie odnaleźć i ukarać domniemanego zabójcę swojej żony. Jego córka Agnieszka stara się odnowić relację z ojcem. W rolach głównych świetni Arkadiusz Jakubik i Agata Kulesza. Film zebrał znakomite recenzje za sprawą aktorstwa i klimatu. Gorąco polecamy ten tytuł fanom mrocznych dramatów psychologicznych. Można go obejrzeć za darmo na EkinoTV.

„Nie otwieraj oczu” to mroczny dramat obyczajowy z 2018 roku, który opowiada o zemście i ludzkich wyborach. Główny bohater grany przez Arkadiusza Jakubika chce zemścić się na domniemanym zabójcy swojej żony. Film zachwycił krytyków świetną grą aktorską i klimatem. To obowiązkowa pozycja dla fanów wciągających dramatów psychologicznych w duchu „Zemsty” z Piercem Brosnanem. Dostępna za darmo m.in. na E-Kino.

„Nie otwieraj oczu” to mroczny dramat psychologiczny o zemście, który zebrał świetne recenzje za sprawą aktorstwa i klimatu. Główny bohater grany przez Arkadiusza Jakubika pragnie zemścić się na zabójcy swojej żony. Jego losy splatają się z samotną Krystyną w wykonaniu Agaty Kuleszy. Film Jana Komasy to obowiązkowa pozycja dla fanów wciągających, mrocznych dramatów. Dostępny za darmo m.in. na EkinoTV.

Podobne filmy do Nie otwieraj oczu

Laura Mańkowska

Laura Mańkowska

Witaj! Jestem Laura, architektką światów filmowych na moim portalu! Tutaj każda recenzja to podróż w głąb emocji i fabuły. Moje słowa to nitki, które splecione tworzą sieć opowieści, uwięzionych w kadrach. Odkrywam dla Ciebie niezwykłe historie, ukryte między wierszami dialogów i dramatycznych scen. Moje recenzje są jak klucze, otwierające drzwi do magicznych światów. Tutaj pasja spotyka się z merytoryką, tworząc społeczność kinowych entuzjastów. Zapraszam Cię do mojego kina marzeń!

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 9565

Udostępnij