close icon
page-title
Nimfomanka: Część 2
Nimfomanka: Część 2

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Nymphomaniac: Vol. II
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Dania, Francja
 • Wydawca: Zentropa Entertainments

Nimfomanka: Część 2 2013 eKino TV - Cały film

star6.7
2813Ocen
date2013
date2h 04m

Skomentuj

 • avatar

  ChillSeries

  |8 godziny temu
  znajomi polecali a ja znowu jak głupia nie posłuchałam swojego głosu rozsądku
 • avatar

  dx87

  |3 dni temu
  Szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 2h 04m.
 • avatar

  DaveAmeryka

  |4 dni temu
  Ciekawy: tak. Wciągający: tak. Ale pedały, transy i pomoc dla uchodźców: nie. Szkoda, bo byłby wart polecenia, a NIE jest.
 • avatar

  DramaDevotee

  |5 dni temu
  pov: przyszedłeś poczytać jak stare Julki narzekają że nie mogą włączyć filmu
 • avatar

  WesternWanderer

  |7 dni temu
  Mega fajny
 • avatar

  TonnyMonntana

  |7 dni temu
  Chyba wszyscy się zgodzimy żeby trzymać tą stronke i robić keep gate bo nie chcemy żeby nam zamknęli jej jak inne;(
 • avatar

  GrooveGazer

  |10 dni temu
  ok wyjaśnij mi dlaczego ten film jest tak dobrze oceniany? Niby spoko efekty i fajny plot twist ale no bez przesady bo du$# nie urywa;/
 • avatar

  Gucio2

  |13 dni temu
  ludzie co sie prują bo są boomerami i nie wiedzą jak odpalić strima omg xdd

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Dalsze losy Jo

W drugiej części kontrowersyjnego dramatu „Nimfomanka” śledzimy dalsze losy Jo, młodej kobiety uzależnionej od seksu. Po traumatycznych przeżyciach z pierwszej części, Jo nadal zmaga się ze swoim nałogiem, desperacko poszukując ukojenia i akceptacji.

Na początku filmu widzimy, jak stan psychiczny Jo pogarsza się. Jej zachowania stają się coraz bardziej ryzykowne i kompulsywne. Zdając sobie sprawę, że sama nie jest w stanie uporać się z problemem, Jo postanawia za wszelką cenę znaleźć pomoc.

Kontaktuje się z Seligmanem – mężczyzną, który zaoferował jej wsparcie w pierwszej części filmu. Choć początkowo niechętny, ostatecznie Seligman decyduje się pomóc Jo w drodze do wyzdrowienia.

Razem przechodzą przez wzloty i upadki, a ich relacja zmienia się w sposób zaskakujący dla obojga. W pewnym momencie dochodzi do nieoczekiwanego zwrotu akcji, który na zawsze odmienia losy Jo.

Nimfomanka: Część 2

Kolejne zmagania z nałogiem

Mimo rozpaczliwych starań, by poradzić sobie z uzależnieniem, nałóg Jo okazuje się silniejszy. Im bardziej stara się go kontrolować, tym bardziej traci nad sobą panowanie. Jej zachowania stają się coraz bardziej kompulsywne i autodestrukcyjne.

W pewnym momencie Jo sięga po drastyczne środki, aby „wyleczyć” się z nałogu. Decyduje się na ryzykowny, niebezpieczny zabieg, który ma „wyeliminować” jej popęd seksualny. Ku swojemu przerażeniu, odkrywa jednak, że nawet to nie powstrzymuje jej przed dalszymi działaniami.

Zrozpaczona i załamana, Jo zdaje sobie sprawę, że jej nałóg przekroczył wszelkie granice. Nie widzi już żadnej nadziei na normalne życie i godzi się z losem, jaki ją spotkał. Wydaje jej się, że jej sytuacja jest beznadziejna.

Jednak w najciemniejszej godzinie pojawia się promień nadziei. Jo ponownie nawiązuje kontakt z Seligmanem, który mimo początkowych oporów, postanawia jej pomóc...

Poszukiwanie ukojenia i akceptacji

Pogrążona w rozpaczy Jo desperacko poszukuje ukojenia i akceptacji. Chce poczuć, że ktoś ją rozumie i nie ocenia. Zwraca się więc do Seligmana – jedynej osoby, która okazała jej choć odrobinę współczucia.

Ich relacja z filmu pierwszego części, choć krótka, wywarła na Jo ogromne wrażenie. Seligman był jedyną osobą, przy której czuła, że może bez skrępowania opowiedzieć o swoim problemie. Dlatego to właśnie jemu zwierza się ze swojej desperacji i prosi o pomoc.

Początkowo niechętny, z czasem mężczyzna coraz bardziej angażuje się w pomoc Jo. Ich relacja zmienia się nie do poznania, a oboje zaczynają dostrzegać w tym głębszy sens.

Czy ta nieoczekiwana więź okaże się dla Jo zbawienna i pozwoli jej odzyskać wiarę w siebie oraz normalne życie? A może wszystko skończy się kolejnym rozczarowaniem i cierpieniem?

Szukanie pomocy i wsparcia

Widząc, że sama nie jest w stanie uporać się z uzależnieniem, Jo decyduje się szukać profesjonalnej pomocy. Kontaktuje się z ośrodkami leczenia uzależnień, umawia na wizyty u psychiatrów i terapeutów.

Niestety, większość specjalistów okazuje się bezradna wobec jej nietypowego przypadku. Część ocenia ją i potępia, inni próbują zaaplikować jej standardowe metody leczenia, które kończą się fiaskiem.

„Mimo rozpaczliwych próśb o pomoc, Jo spotyka się głównie z brakiem zrozumienia i osądem. Ma wrażenie, że nikt nie jest w stanie pojąć głębi jej cierpienia."

Zdesperowana, próbuje jeszcze jednego wyjścia – radykalnej terapii, która ma „wyeliminować” jej popęd seksualny. Niestety, nawet to okazuje się nieskuteczne i na nowo pogrąża Jo w rozpaczy.

W tym beznadziejnym momencie wraca myślami do Seligmana – jedynej osoby, która okazała jej odrobinę współczucia. To właśnie jemu Jo zwierza się ze swojego dramatu i prosi go o pomoc w drodze do wyzdrowienia.

Nimfomanka: Część 2

Nieoczekiwany zwrot akcji

Kiedy związek Jo i Seligmana osiąga punkt kulminacyjny, akcja filmu przybiera nieoczekiwany obrót. Dochodzi do zaskakującego zwrotu akcji, który odmienia relację bohaterów.

Jo i Seligman przeżywają wstrząsające wydarzenie, które zmusza ich do zweryfikowania swoich uczuć. Na jaw wychodzą skrywane dotąd pragnienia i frustracje, prowadzące do szokującej konfrontacji.

W jej wyniku obydwoje zdają sobie sprawę, że łącząca ich więź ma znacznie głębszy charakter. Dochodzi między nimi do nieoczekiwanego zbliżenia, które na zawsze zmienia dynamikę ich relacji.

Czy ten przełom okaże się dla Jo zbawienny i pozwoli jej odzyskać równowagę? A może tylko pogrąży ją w jeszcze większym chaosie? Odpowiedź na te pytania przynosi dopiero zaskakujący finał filmu.

Zaskakujące zakończenie historii

Finałową scenę „Nimfomanki: Część 2” cechuje nieoczekiwany zwrot akcji i zaskakująca puenta. Twórcy zarezerwowali dla widzów prawdziwy szok, który każe im zupełnie inaczej spojrzeć na dotychczasowe wydarzenia.

Okazuje się, że większość historii Jo była jedynie wytworem jej wyobraźni i sposobem na ucieczkę od traumatycznej rzeczywistości. Prawda okazuje się o wiele mniej bujna i ekscytująca, a los Jo – tragiczny.

To szokujące finale filmu zmusza widza do refleksji nad kondycją ludzką i mechanizmami, dzięki którym próbujemy radzić sobie z cierpieniem. Pokazuje, że rzeczywistość bywa okrutna, a ludzka psychika - krucha.

Mimo kontrowersyjnej natury, „Nimfomanka: Część 2” to film, który z pewnością pozostanie w pamięci widzów na długo. Jeśli szukasz produkcji, która mocno cię poruszy i skłoni do przemyśleń - nie możesz tego przegapić.

Nimfomanka: Część 2 - kontrowersyjny dramat o uzależnieniu

„Nimfomanka: Część 2” to kontynuacja głośnego dramatu z 2013 roku opowiadającego o losach młodej nimfomanki. Film w mroczny i bezkompromisowy sposób przedstawia jej dalszą walkę z nałogiem i desperackie poszukiwanie akceptacji.

W drugiej części widzimy, jak stan psychiczny bohaterki pogarsza się, a jej zachowania stają się coraz bardziej kompulsywne. Choć próbuje znaleźć pomoc, spotyka się głównie z brakiem zrozumienia i osądem.

Kluczową rolę odgrywa postać Seligmana – mężczyzny, który jako jedyny okazuje jej odrobinę współczucia. Ich znajomość z pierwszej części przeradza się w coś głębszego, prowadząc do zaskakujących i kontrowersyjnych zwrotów akcji.

Finał filmu przynosi szokującą prawdę na temat dotychczasowych wydarzeń i tragiczne zakończenie historii głównej bohaterki. To produkcja, która na długo pozostanie w pamięci i skłoni do refleksji.

5 Podobnych Filmów

Laura Mańkowska

Laura Mańkowska

Witaj! Jestem Laura, architektką światów filmowych na moim portalu! Tutaj każda recenzja to podróż w głąb emocji i fabuły. Moje słowa to nitki, które splecione tworzą sieć opowieści, uwięzionych w kadrach. Odkrywam dla Ciebie niezwykłe historie, ukryte między wierszami dialogów i dramatycznych scen. Moje recenzje są jak klucze, otwierające drzwi do magicznych światów. Tutaj pasja spotyka się z merytoryką, tworząc społeczność kinowych entuzjastów. Zapraszam Cię do mojego kina marzeń!

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 2813

Udostępnij