close icon
page-title
Pory roku
Pory roku

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Seasons
 • Język oryginalny: Tagalski
 • Kraj produkcji: Filipiny
 • Reżyser: Regal Entertainment Inc.

Pory roku eKino • Cały Film • Online

star6.9
24Ocen
date2023
loader

Recenzje

 • avatar

  TonnyMonntana

  |4 godziny temu
  Chyba wszyscy się zgodzimy żeby trzymać tą stronke i robić keep gate bo nie chcemy żeby nam zamknęli jej jak inne;(
 • avatar

  DaveAmeryka

  |2 dni temu
  Ciekawy: tak. Wciągający: tak. Ale pedały, transy i pomoc dla uchodźców: nie. Szkoda, bo byłby wart polecenia, a NIE jest.
 • avatar

  BoczekBambo

  |2 dni temu
  Nie wiem czemu wszyscy jarają się tym
 • avatar

  WesternWanderer

  |4 dni temu
  Mega fajny
 • avatar

  DramaDevotee

  |4 dni temu
  pov: przyszedłeś poczytać jak stare Julki narzekają że nie mogą włączyć filmu
 • avatar

  ChillSeries

  |5 dni temu
  znajomi polecali a ja znowu jak głupia nie posłuchałam swojego głosu rozsądku
 • avatar

  HighDefinitionHero

  |13 dni temu
  i ten wysyp "krytyków filmowych bez gustu i wyczucia" Jak się wam coś nie podoba to zapraszam oglądać pierwszą miłość albo dlaczego ja. To wasz poziom :)

Spis treści

Pory roku film 2023

Jeśli szukasz wzruszającego i poruszającego filmu, który pokaże prawdziwe życie w całej jego złożoności, koniecznie obejrzyj nowy obraz "Pory roku". Ten dramat produkcji Regal Entertainment Inc. opowiada historię dwóch kobiet, których losy splatają się w nieoczekiwany sposób. Przez pryzmat ich relacji poznajemy zarówno piękno, jak i trudy życia - miłość, przyjaźń, poświęcenie i wybaczenie. Całość rozgrywa się na przestrzeni czterech pór roku, co dodatkowo podkreśla ulotność chwil i zmienność ludzkich uczuć.

Bohaterkami filmu są dwie kobiety reprezentujące różne środowiska i epoki - Mila mieszkająca na wsi w latach 60. oraz współczesna bizneswoman Zosia. Los sprawia, że ich drogi niespodziewanie się krzyżują, a obie zostają postawione przed trudnymi wyborami życiowymi i moralnymi. Przeżywają chwile szczęścia, ale także rozczarowania, zdrady i rozstania. Jednak mimo przeciwności łączy je głęboka, siostrzana więź, dzięki której odnajdują prawdziwy sens życia.

Wzruszające kreacje aktorskie Oli Kudłej jako Mili i Laury Samojłowicz w roli Zosi sprawiają, że losy bohaterek stają się nam bliskie i poruszają do głębi. Z kolei piękne zdjęcia ukazujące malownicze polskie pejzaże wiosną, latem, jesienią i zimą tworzą niepowtarzalny nastrój i klimat. To film, który pokaże Ci prawdziwe oblicze życia, miłości i przyjaźni.

Pory roku

Dwie kobiety, cztery pory roku

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak potoczyłyby się Twoje losy, gdybyś mógł cofnąć czas i podjąć inne decyzje? Bohaterki filmu "Pory roku" dostają taką szansę. Choć żyją w różnych epokach, ich drogi niespodziewanie się krzyżują, tworząc wzruszającą opowieść o życiu, miłości i przeznaczeniu.

Prosta dziewczyna ze wsi, Mila oraz ambitna bizneswoman Zosia reprezentują dwa odmienne światy. Jednak pewnego dnia Zosia cofa się w czasie do lat 60. i poznaje Milę osobiście. Między kobietami rodzi się niezwykła, głęboka przyjaźń i zrozumienie. Razem przechodzą inicjację w dorosłe życie, stając przed trudnymi wyborami moralnymi. Doświadczają zarówno chwil radości, jak i bolesnych rozstań. Jednak ich relacja pomaga im odnaleźć sens życia i zrozumieć, co tak naprawdę jest ważne.

Przez pryzmat losów bohaterek poznajemy zmienność uczuć ludzkich i ulotność chwil szczęścia. Akcja filmu rozgrywa się w czterech porach roku, podkreślając tym samym, że nic nie jest stałe - zarówno pory roku, emocje, jak i ludzie nieustannie się zmieniają. Jednak prawdziwa przyjaźń potrafi przetrwać wszelkie życiowe zawieruchy.

Zanurz się w inspirującą opowieść o bliskości dusz, wybaczaniu i nadziei. Pozwól, by "Pory roku" poruszyły Twoje serce i skłoniły do refleksji nad sensem życia. To film pełen pięknych metafor i głębokich przemyśleń, idealny na jesienny wieczór.

Miłość nie zna granic czasu

Czy zdarzyło Ci się kiedyś zakochać w kimś, kto żył w zupełnie innej epoce? Brzmi jak science fiction? A jednak, w filmie "Pory roku" dokładnie taka sytuacja spotyka jedną z bohaterek. I choć logika podpowiada, że taki związek nie ma prawa się udać, serce ma własne zdanie.

Główna bohaterka, Zosia, niespodziewanie cofa się w czasie do lat 60. Tam poznaje prostą, wiejską dziewczynę Milę i nawiązuje z nią głęboką relację. Między kobietami rodzi się prawdziwa, siostrzana przyjaźń. Jednak w miarę upływu czasu, Zosia zaczyna odkrywać, że czuje do Mili coś więcej. Mimo dzielących je różnic i bariery czasu, rodzi się pomiędzy nimi głęboka miłość.

Niestety,Zosia nie może na stałe pozostać w przeszłości. Czy uczucie bohaterek przetrwa tę próbę? Czy dystans czasowy nie okaże się zbyt wielką przeszkodą? Jak potoczą się ich dalsze losy i czy będzie im dane spotkać się ponownie?

"Pory roku" pokazują, że prawdziwa miłość nie zna granic - ani przestrzennych, ani czasowych. Liczą się tylko uczucia i więź dusz. Nawet pozornie niemożliwy związek ma szansę przetrwać, jeśli tylko jest oparty na szczerości i zrozumieniu. To film pełen nadziei, który udowadnia, że miłości wszystko jest możliwe.

Czy przyjaźń przetrwa próbę?

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie - mówi stare porzekadło. Bohaterki filmu "Pory roku" wielokrotnie mają okazję się o tym przekonać. Choć los rzuca im kłody pod nogi, ich relacja wychodzi z tych prób zwycięsko.

Mila i Zosia poznają się w dość nietypowych okolicznościach - Zosia cofa się w czasie z XXI wieku do lat 60., by spotkać Milę. Między kobietami rodzi się głęboka zażyłość i zrozumienie. Jednak na drodze ich przyjaźni staje wiele przeciwności - odległość czasowa, trudne decyzje życiowe czy rozstania.

Przez wzloty i upadki bohaterki wspierają się nawzajem i dodają sobie otuchy. Dzięki temu udaje im się przetrwać najtrudniejsze chwile i wyjść z nich jeszcze silniejszymi. Ich relacja pogłębia się i zyskuje wymiar duchowej więzi. Film pokazuje, że prawdziwi przyjaciele są z nami zarówno w chwilach szczęścia, jak i rozpaczy.

"Pory roku" to wzruszająca opowieść o sile ludzkich uczuć, która udowadnia, że przyjaźń potrafi przetrwać nawet najtrudniejszą próbę. Gorąco polecamy ten film wszystkim wierzącym w magię relacji międzyludzkich.

Pory roku

Poznaj prawdziwe uczucie

Czy zastanawiałeś się kiedyś, czym tak naprawdę jest miłość? "Pory roku" to film, który pomoże Ci odnaleźć odpowiedź na to pytanie. Poprzez losy bohaterek poznasz różne oblicza uczucia - od fascynacji, poprzez głęboką przyjaźń, aż po prawdziwą miłość.

Początkowo Zosia czuje do Mili jedynie sympatię i ciekawość jej prostego, wiejskiego świata. Jednak z czasem fascynacja przeradza się w coś głębszego - rodzi się między nimi nić porozumienia i bliskości. W końcu, mimo dzielących je różnic, rodzi się pomiędzy nimi prawdziwe uczucie - intymne, pełne zrozumienia i poświęcenia.

Poprzez wzloty i upadki bohaterek widzowie mogą zrozumieć, czym jest prawdziwa miłość - tylko ona przetrwa wszelkie życiowe burze i odległości. Pozwoli przekroczyć granice czasu i połączyć dusze ponad podziałami. "Pory roku" to film pełen metafor i głębokich przemyśleń o sensie życia i ludzkich uczuciach.

Jeśli sam zastanawiasz się nad tym, czym jest miłość, ten film pomoże Ci odnaleźć odpowiedź. Zainspiruje do poszukiwania prawdziwej bliskości w życiu osobistym. Gorąco polecamy!

Oglądaj Pory roku już teraz

Szukasz wzruszającego, mądrego filmu na jesienny wieczór? Oglądaj "Pory roku" i przeżyj inspirującą opowieść o sensie życia, przyjaźni i miłości. Ten dramat obyczajowy poruszy Twoje serce i umysł.

Co łączy prostą wiejską dziewczynę i współczesną kobietę sukcesu? Więcej, niż mogłoby się wydawać. Poprzez nietypowe zrządzenie losu, ich drogi splatają się, tworząc poruszającą historię. Razem stawiają czoła radościom i rozterkom dorosłego życia - rodzinie, miłości, rozstaniom.

Film niesie ze sobą głębokie przesłanie o tym, co w życiu najważniejsze. Pokazuje, że nawet pozornie odległe osoby łączy więź ludzka. Zainspiruje Cię do poszukiwania bliskości i zrozumienia w relacjach z innymi.

Nie zwlekaj i obejrzyj "Pory roku" już dziś! To propozycja zarówno dla fanów dramatów obyczajowych, jak i wielbicieli opowieści o przyjaźni. Film dostępny na ekinofilmy.pl. Gorąco polecamy!

Zapraszamy do oglądania!

Najważniejsze wnioski z filmu "Pory roku"

Film "Pory roku" to poruszająca opowieść o bliskości dusz i sile ludzkich uczuć. Przypomina, że prawdziwa przyjaźń i miłość mogą przekraczać granice czasu i przestrzeni. Obraz pełen pięknych metafor o ulotności chwil szczęścia. Polecamy wszystkim poszukującym inspirującej historii życiowej. Film dostępny online na ekinofilmy.pl - warto go obejrzeć.

"Pory roku" opowiadają o losach dwóch kobiet - współczesnej Zosi i prostej dziewczyny ze wsi, Mili. Choć żyją w różnych epokach, łączy je głęboka, duchowa więź. Wzruszające kreacje aktorskie sprawiają, że losy bohaterek stają się nam bliskie. Film pokazuje zmienność uczuć i przemijanie chwil szczęścia na tle zmieniających się pór roku.

Przesłanie filmu dotyczy tego, co w życiu najważniejsze - prawdziwych uczuć, relacji, wrażliwości na drugiego człowieka. Bohaterki stawiają czoła radościom i rozterkom dorosłego życia, by ostatecznie odnaleźć sens egzystencji. Gorąco polecamy ten film osobom poszukującym inspirującej historii życiowej. Dostępny na ekinofilmy.pl.

"Pory roku" to film pełen pięknych metafor i przemyśleń na temat sensu życia. Pokazuje, że ludzi łączy więź ponadczasowa, a prawdziwa bliskość potrafi przetrwać wszystkie życiowe burze. Idealny na jesienny wieczór dla osób lubiących wzruszające i mądre historie. Polecamy gorąco! Dostępny w ekinofilmy.pl.

Podobne filmy

Laura Mańkowska

Laura Mańkowska

Witaj! Jestem Laura, architektką światów filmowych na moim portalu! Tutaj każda recenzja to podróż w głąb emocji i fabuły. Moje słowa to nitki, które splecione tworzą sieć opowieści, uwięzionych w kadrach. Odkrywam dla Ciebie niezwykłe historie, ukryte między wierszami dialogów i dramatycznych scen. Moje recenzje są jak klucze, otwierające drzwi do magicznych światów. Tutaj pasja spotyka się z merytoryką, tworząc społeczność kinowych entuzjastów. Zapraszam Cię do mojego kina marzeń!

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 24

Udostępnij