close icon
page-title
Scooby-Doo: Wielka draka wilkołaka
Scooby-Doo: Wielka draka wilkołaka

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Big Top Scooby-Doo!
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Wydawca: Warner Bros. Animation

Scooby-Doo: Wielka draka wilkołaka 2012 eKino TV - Cały film

star7.8
192Ocen
date2012
date1h 21m

Skomentuj

 • avatar

  DramaDevotee

  |4 godziny temu
  pov: przyszedłeś poczytać jak stare Julki narzekają że nie mogą włączyć filmu
 • avatar

  Gucio2

  |4 dni temu
  ludzie co sie prują bo są boomerami i nie wiedzą jak odpalić strima omg xdd
 • avatar

  DaveAmeryka

  |8 dni temu
  Ciekawy: tak. Wciągający: tak. Ale pedały, transy i pomoc dla uchodźców: nie. Szkoda, bo byłby wart polecenia, a NIE jest.
 • avatar

  GrooveGazer

  |10 dni temu
  ok wyjaśnij mi dlaczego ten film jest tak dobrze oceniany? Niby spoko efekty i fajny plot twist ale no bez przesady bo du$# nie urywa;/
 • avatar

  ChillSeries

  |11 dni temu
  znajomi polecali a ja znowu jak głupia nie posłuchałam swojego głosu rozsądku
 • avatar

  WesternWanderer

  |12 dni temu
  Mega fajny

Spis treści

Tajemnica cyrku z Scooby-Doo w roli głównej

Scooby-Doo i jego przyjaciele, Fred, Daphne, Velma i Kudłaty, tym razem trafiają do cyrku, gdzie dzieją się dziwne rzeczy. Artyści skarżą się na niewyjaśnione zjawiska, które zakłócają ich występy. Ktoś psuje dekoracje, straszy aktorów, a nawet kradnie pieniądze. Wszystko wskazuje na to, że w cyrku działają nadprzyrodzone siły.

Scooby i ekipa postanawiają sprawdzić o co chodzi i jak zwykle wpadają w kłopoty. Odkrywają, że za dziwnymi zdarzeniami stoi tajemniczy Wilkołak. Próbują go złapać, ale on okazuje się sprytniejszy. Czy uda im się rozwikłać zagadkę nawiedzonego cyrku i powstrzymać Wilkołaka?

Scooby-Doo: Wielka draka wilkołaka

Scooby i spółka tropią dziwne zjawiska w cyrku

Scooby-Doo i jego ekipa detektywów amatorów tym razem biorą udział w śledztwie w wielkim cyrku. Carter, właściciel cyrku prosi ich o pomoc, ponieważ w jego namiocie cyrkowym dzieją się dziwne rzeczy.

Klauni skarżą się, że ktoś niszczy ich peruki i buty. Akrobaci donoszą o tajemniczych postaciach straszących ich w garderobach. Nawet zwierzęta są przestraszone i nie chcą wychodzić na arenę. Wygląda na to, że w cyrku grasuje jakaś złowroga siła.

Wiesz co Scooby, chyba nadszedł czas byśmy zbadali to miejsce. Na pewno jest w tym całym cyrku coś nie tak - mówi Fred.

Niezwykłe przygody ekipy detektywów w namiocie cyrkowym

Scooby, Kudłaty, Velma, Daphne i Fred rozglądają się po cyrku w poszukiwaniu poszlak. Sprawdzają garderoby, karmią zwierzęta i obserwują próby przed występami. Niestety na razie nie znajdują żadnych konkretnych tropów.

W pewnym momencie słyszą krzyk dobiegający z namiotu cyrkowego. Biegną tam i widzą wilkołaka porywającego jednego z akrobatów. Postanawiają go ścigać, ale potwór znika w ciemnym korytarzu.

 • No nie, uciekł nam! Musimy go złapać zanim zrobi komuś krzywdę - woła Daphne.

Pies Scooby-Doo pomaga rozwiązać zagadkę wielkiego cyrku

Scooby i jego paczka przyjaciół postanawiają rozwikłać zagadkę dziwnych wydarzeń w cyrku. Kontrolują każdy zakamarek, szukając poszlak i tropiąc podejrzanych. Sprawdzają m.in. garderoby, klatki ze zwierzętami, zaplecze kuchni.

Kudłaty znajduje ślady łap wilkołaka, które prowadzą do pralni cyrkowej. Tam Scooby wytropił dziwny zapach. Okazuje się, że to perfumy jednej z akrobatek.

Hahaha, mam cię! - rechocze triumfalnie Scooby, gdy zdejmuje maskę wilkołaka.

Scooby-Doo: Wielka draka wilkołaka

Kto straszy artystów w wielkim namiocie cyrkowym?

Scooby i jego paczka przyjaciół nie ustępują i kontynuują poszukiwania sprawcy zamieszania w cyrku. Carter jest zdesperowany, bo przez te wydarzenia trac widzów, a artyści odmawiają dalszych występów.

Nasza dzielna ekipa detektywów przesłuchuje wszystkich pracowników cyrku. Okazuje się, że za dziwnymi zdarzeniami kryje się tajemnicza postać przebrana za wilkołaka. Ale kto? I dlaczego to robi?

 • Musimy wzmóc czujność i zorganizować patrol. Na pewno uda nam się złapać tego wilkołaka. Tylko cierpliwości - mówi Velma.

Scooby-Doo ratuje przedstawienie przed upiornym wilkołakiem

Scooby i spółka nie poddają się i kontynuują śledztwo mające wyjaśnić tajemnicę upiornego wilkołaka nawiedzającego cyrk. Organizują nocne patrole i zasadzki, aby go złapać.

W pewnym momencie Scooby'emu udaje się wytropić sprawcę. Okazuje się, że to jeden z pracowników cyrku, który chciał się zemścić na Carterze. Na szczęście udaje im się udaremnić jego knowania ratując cyrk przez bankructwem.

Podsumowanie przygód Scooby'ego w cyrku

Scooby-Doo i jego paczka przyjaciół, jak zawsze wpadają w kłopoty. Tym razem trafiają do cyrku, gdzie odkrywają, że działają tam nadprzyrodzone siły. Pracownicy skarżą się na dziwne zjawiska. Ktoś niszczy rekwizyty, straszy aktorów, a nawet kradnie pieniądze. Cała sytuacja wydaje się bardzo podejrzana.

Ekipa detektywów postanawia to zbadać. Odkrywają, że za zamieszaniem kryje się Wilkołak. Próbują go złapać, ale on okazuje się sprytny. Czy Scooby i spółka rozwiążą zagadkę nawiedzonego cyrku? A może w końcu przechytrzą tajemniczego wilkołaka?

Scooby jak zwykle jest kluczową postacią i to właśnie on ostatecznie demaskuje sprawcę. Okazuje się, że to jeden z pracowników cyrku chcący się zemścić. Cała sytuacja kończy się happy endem dla Scooby'ego i ekipy oraz dla cyrku uratowanego przed bankructwem.

Fani Scooby'ego na pewno nie będą zawiedzeni tą kolejną odsłoną przygód sympatycznego psa detektywa i jego paczki. Film jest lekki, zabawny i na pewno umili nudę oraz sprawi frajdę zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

10 Podobnych Filmów

Laura Mańkowska

Laura Mańkowska

Witaj! Jestem Laura, architektką światów filmowych na moim portalu! Tutaj każda recenzja to podróż w głąb emocji i fabuły. Moje słowa to nitki, które splecione tworzą sieć opowieści, uwięzionych w kadrach. Odkrywam dla Ciebie niezwykłe historie, ukryte między wierszami dialogów i dramatycznych scen. Moje recenzje są jak klucze, otwierające drzwi do magicznych światów. Tutaj pasja spotyka się z merytoryką, tworząc społeczność kinowych entuzjastów. Zapraszam Cię do mojego kina marzeń!

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 192

Udostępnij