close icon
page-title
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Wydawca: Chris Morgan Productions

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw 2019 eKino TV - Cały film

star6.9
6925Ocen
date2019
date2h 17m

Skomentuj

 • avatar

  WesternWanderer

  |2 godziny temu
  Mega fajny
 • avatar

  DramaDevotee

  |5 dni temu
  pov: przyszedłeś poczytać jak stare Julki narzekają że nie mogą włączyć filmu
 • avatar

  Gucio2

  |6 dni temu
  ludzie co sie prują bo są boomerami i nie wiedzą jak odpalić strima omg xdd
 • avatar

  TonnyMonntana

  |7 dni temu
  Chyba wszyscy się zgodzimy żeby trzymać tą stronke i robić keep gate bo nie chcemy żeby nam zamknęli jej jak inne;(
 • avatar

  DaveAmeryka

  |9 dni temu
  Ciekawy: tak. Wciągający: tak. Ale pedały, transy i pomoc dla uchodźców: nie. Szkoda, bo byłby wart polecenia, a NIE jest.
 • avatar

  ChillSeries

  |12 dni temu
  znajomi polecali a ja znowu jak głupia nie posłuchałam swojego głosu rozsądku
 • avatar

  GrooveGazer

  |14 dni temu
  ok wyjaśnij mi dlaczego ten film jest tak dobrze oceniany? Niby spoko efekty i fajny plot twist ale no bez przesady bo du$# nie urywa;/

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw (2019) - ekscytujący film akcji

Najnowsza odsłona popularnej serii filmów "Szybcy i wściekli" zatytułowana "Hobbs i Shaw" to prawdziwa gratka dla fanów kina akcji. W roli głównej występują tu dobrze znani bohaterowie Luke Hobbs (Dwayne Johnson) oraz Deckard Shaw (Jason Statham). Tym razem stają oni do walki z niebezpiecznym cybernetycznym terrorystą Brixton Lore (Idris Elba), dysponującym śmiercionośnym wirusem.

Film od pierwszych minut wciąga widza w wir akcji i trzyma w napięciu aż do finału. Nie brakuje tu zwrotów akcji, widowiskowych scen walki oraz szalonych pościgów samochodowych. Hobbs i Shaw udowadniają, że potrafią poradzić sobie w każdej, nawet beznadziejnej sytuacji. Ich heroiczna walka o uratowanie świata przed zagładą nie pozostawia widza obojętnym.

Walka Hobbsa i Shawa z cybernetycznym terrorystą

Głównymi antagonistami filmu są cybernetycznie ulepszony terrorysta Brixton Lore oraz tajemnicza organizacja Eteon. Brixton dysponuje bronią biologiczną - śmiercionośnym wirusem "Śnieżna Nutria", który w nieodpowiednie ręce mógłby posłużyć do zniszczenia ludzkości.

Jedynymi osobami, które mogą powstrzymać te zagrożenia są Luke Hobbs i Deckard Shaw. Co prawda na początku filmu są antagonistami, ale szybko uświadamiają sobie, że muszą zjednoczyć siły, aby pokonać wspólnego wroga. Widzowie z zapartym tchem obserwują ich heroiczną i pełną zwrotów akcji walkę z Brixtonem i organizacją Eteon.

Niezwykłe umiejętności Luke'a Hobbsa i Deckarda Shawa

Luke Hobbs i Deckard Shaw to prawdziwi twardziele i mistrzowie walki wręcz. Dysponują oni niezwykłymi umiejętnościami, które pozwalają im z powodzeniem stawić czoła nawet najgroźniejszemu przeciwnikowi.

Hobbs jest byłym agentem służby Diplomatic Security Service, szkolonym do wykonywania najtrudniejszych zadań. Jego siła, zwinność i techniki walki zapierają dech w piersiach. Shaw to z kolei brytyjski agent wojskowy i zabójca na usługach organizacji Eteon. Jest mistrzem walki wręcz i potrafi posługiwać się bronią prawie każdego rodzaju.

Widzowie podziwiają w filmach z serii "Szybcy i wściekli" kaskaderskie popisy aktorów. Hobbs i Shaw pokazują tu, na co ich stać i z jakimi umiejętnościami obaj dysponują.

Współpraca agentów dla uratowania świata

Pomimo początkowej niechęci, Hobbs i Shaw szybko dochodzą do wniosku, że muszą zacząć ze sobą współpracować. Tylko w ten sposób mogą powstrzymać cybernetycznego terrorystę Brixtona Lore przed wypuszczeniem śmiercionośnego wirusa i doprowadzeniem do globalnej zagłady.

Ich współdziałanie na ekranie jest naprawdę imponujące. Obaj bohaterowie doskonale się uzupełniają, a dzięki synergii ich umiejętności są w stanie stawić czoła największym zagrożeniom. Nie brakuje przy tym momentów komicznych, gdy Hobbs i Shaw wymieniają się ciętymi ripostami. Ostatecznie jednak łączy ich wspólny cel - ocalenie ludzkości.

Ekstremalne pościgi i widowiskowe sceny walki

Fani kina akcji z pewnością będą zachwyceni licznymi scenami pościgów, strzelanin i walki wręcz w wykonaniu Hobbsa i Shawa. Zarówno Dwayne Johnson, jak i Jason Statham wkładają w te sceny całe swoje serce, dostarczając widzom niezapomnianych wrażeń.

 • Jeden z pościgów samochodowych rozgrywa się na ulicach Moskwy i został nagrany bez użycia efektów specjalnych. Dostarcza to jeszcze większych emocji.
 • W scenie walki na parkingu w Londynie gwiazdy wykonują wszystkie kaskaderskie wyczyny osobiście, bez dublerów.

Tego typu realizm sprawia, że sekwencje akcji wyglądają jeszcze bardziej spektakularnie i pozwalają widzom doświadczyć prawdziwego kina akcji w najlepszym wydaniu.

Konfrontacja z niebezpiecznym wirusem "Śnieżna Nutria"

Kluczowym elementem fabuły filmu jest tajemniczy wirus o nazwie "Śnieżna Nutria". Jest to broń biologiczna opracowana przez organizację Eteon, która w odpowiednich rękach mogłaby doprowadzić do globalnej epidemii.

Cybernetyczny terrorysta Brixton Lore przejmuje kontrolę nad wirusem i planuje go użyć do własnych, złowrogich celów. Jedyną nadzieją na powstrzymanie go jest nawiązanie współpracy przez Hobbsa i Shawa. Widzowie z zapartym tchem obserwują ich zmagania z tajemniczą bronią biologiczną i organizacją Eteon.

Film "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw" to 130 minut znakomitej rozrywki i wciągającej fabuły. Fani serii "Szybcy i wściekli" oraz kina akcji z pewnością nie będą zawiedzeni. Gorąco polecam ten obraz wszystkim, którzy lubią dynamiczną akcję, niesamowite sceny walk oraz kaskaderskie popisy!

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw

Podsumowanie filmu "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw"

Film "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw" to kolejna odsłona popularnej serii, tym razem skupiająca się na postaciach Agenta Hobbsa i Deckarda Shawa. Dwaj dawni wrogowie muszą zjednoczyć siły, aby pokonać cybernetycznego terrorystę dysponującego śmiercionośnym wirusem.

W filmie nie brakuje zwrotów akcji, spektakularnych scen walki i pościgów samochodowych. Dwayne Johnson i Jason Statham dają prawdziwy popis umiejętności kaskaderskich. Ich bohaterowie dysponują niezwykłymi zdolnościami, które pozwalają im stawić czoła każdemu zagrożeniu.

Bohaterowie muszą powstrzymać terrorystę Brixtona przed użyciem śmiercionośnego wirusa "Śnieżna Nutria" do zniszczenia ludzkości. Widzowie z zapartym tchem obserwują ich heroiczną i pełną akcji walkę o uratowanie świata.

Fani kina akcji z pewnością będą zachwyceni tym filmem. Znakomita, trzymająca w napięciu fabuła, niesamowite sceny kaskaderskie i doskonała chemia pomiędzy gwiazdami sprawiają, że seans dostarcza niezapomnianych wrażeń.

8 Podobnych Filmów

Laura Mańkowska

Laura Mańkowska

Witaj! Jestem Laura, architektką światów filmowych na moim portalu! Tutaj każda recenzja to podróż w głąb emocji i fabuły. Moje słowa to nitki, które splecione tworzą sieć opowieści, uwięzionych w kadrach. Odkrywam dla Ciebie niezwykłe historie, ukryte między wierszami dialogów i dramatycznych scen. Moje recenzje są jak klucze, otwierające drzwi do magicznych światów. Tutaj pasja spotyka się z merytoryką, tworząc społeczność kinowych entuzjastów. Zapraszam Cię do mojego kina marzeń!

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 6925

Udostępnij