close icon
page-title
Titanic
Titanic

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Titanic
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Wydawca: Paramount

Titanic 1997 eKino TV - Cały film

star7.9
24599Ocen
date1997
date3h 14m

Skomentuj

 • avatar

  DramaDevotee

  |9 godziny temu
  pov: przyszedłeś poczytać jak stare Julki narzekają że nie mogą włączyć filmu
 • avatar

  GrooveGazer

  |3 dni temu
  ok wyjaśnij mi dlaczego ten film jest tak dobrze oceniany? Niby spoko efekty i fajny plot twist ale no bez przesady bo du$# nie urywa;/
 • avatar

  ChillSeries

  |4 dni temu
  znajomi polecali a ja znowu jak głupia nie posłuchałam swojego głosu rozsądku
 • avatar

  dx87

  |4 dni temu
  Szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 3h 14m.
 • avatar

  TonnyMonntana

  |10 dni temu
  Chyba wszyscy się zgodzimy żeby trzymać tą stronke i robić keep gate bo nie chcemy żeby nam zamknęli jej jak inne;(
 • avatar

  WesternWanderer

  |11 dni temu
  Mega fajny
 • avatar

  Gucio2

  |12 dni temu
  ludzie co sie prują bo są boomerami i nie wiedzą jak odpalić strima omg xdd
 • avatar

  PopcornPrestige

  |12 dni temu
  ej dziewczyny myślicie że to dobry film na pierwszą randke>xd
 • avatar

  WorldEXC12

  |13 dni temu
  Jestem krytykiem filmowym, a poniżej przestawie kilka argumentów dlaczego ten film jest jedną z najlepszych odsłon teggo gatu (czytaj dalej...)
 • avatar

  DaveAmeryka

  |14 dni temu
  Ciekawy: tak. Wciągający: tak. Ale pedały, transy i pomoc dla uchodźców: nie. Szkoda, bo byłby wart polecenia, a NIE jest.

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Filmy Titanic 1997 Ekino

Kultowy film Jamesa Camerona Titanic z 1997 roku to jeden z najbardziej znanych i lubianych filmów w historii kina. Oparty na prawdziwych wydarzeniach film opowiada historię tragicznej miłości dwojga młodych ludzi na pokładzie najsłynniejszego transatlantyku wszech czasów. W rolach głównych Leonardo DiCaprio jako biedny artysta Jack oraz Kate Winslet jako bogata pasażerka Rose. Ich uczucie rodzi się wbrew konwenansom i podziałom klasowym. Jednak ich szczęście kończy się wraz z katastrofą Titanica, która na zawsze pozostanie jedną z największych tragedii morskich w historii.

Film Jamesa Camerona to przede wszystkim wspaniała opowieść o miłości i poświęceniu. Poruszająca historia dwojga kochanków, którzy muszą stawić czoła przeciwnościom losu i uprzedzeniom społecznym. Titanic opowiada o sile uczuć, która potrafi pokonać wszelkie bariery. To film, który wzrusza i bawi, trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty.Dodatkowym atutem są znakomite zdjęcia oraz efekty specjalne, dzięki którym możemy zobaczyć majestatyczny statek w całej okazałości. Titanic Camerona na zawsze pozostanie arcydziełem kina, które warto zobaczyć choćby dla niezapomnianych kreacji DiCaprio i Winslet.

Titanic

Filmy Katastrofa Titanica Ekino

Katastrofa liniowca Titanic w 1912 roku przeszła do historii jako jedna z największych tragedii morskich wszech czasów. Film Jamesa Camerona w spektakularny sposób ukazuje zatonięcie tego ogromnego transatlantyku uważanego niegdyś za statek, którego nic nie jest w stanie zatopić. Titanic był symbolem nowoczesności i luksusu, a jego podróż dziewiczym rejsem miała być wydarzeniem towarzyskim sezonu. Nikt nie przypuszczał, że spotka go tak straszny koniec.

Reżyser Cameron z niezwykłą dbałością o oddanie realiów epoki odtwarza wydarzenia z nocy 14 kwietnia 1912 roku, kiedy Titanic zderzył się z górą lodową na Północnym Atlantyku. Widzowie mogą przeżyć wraz z pasażerami trwającą kilka godzin walkę o przetrwanie, chaos i rozpacz towarzyszące zatonięciu gigantycznego liniowca. Sceny katastrofy należą do najbardziej dramatycznych i wstrząsających w historii kina. Dzięki osiągnięciom technicznym możemy niemal znaleźć się na pokładzie i doświadczyć tragedii pierwszej klasy.

Katastrofa Titanica przedstawiona przez Camerona na zawsze pozostanie symbolem ludzkiej pychy i zarazem słabości w obliczu żywiołu. To filmowe arcydzieło idealnie oddające nastrój epoki, a zarazem uniwersalne przesłanie o sile miłości i poświęcenia. Obowiązkowe seanse dla każdego fana dobrego kina.

Filmy Romans Titanica Ekino

Jednym z głównych wątków oscarowego arcydzieła Jamesa Camerona jest poruszający romans dwojga młodych ludzi z różnych sfer społecznych, którzy spotykają się na pokładzie Titanica. On - ubogi artysta, ona - córka bogatej rodziny mającej ją wydać za mąż za wpływowego milionera. Między Jackiem i Rose rodzi się uczucie mocniejsze od konwenansów i podziałów klasowych. Jednak ich miłość może trwać tylko kilka dni, do momentu tragicznego zderzenia z górą lodową...

Leonardo DiCaprio i Kate Winslet stworzyli niezapomniane, pełne chemii kreacje zakochanych, dla których liczy się tylko chwila obecna. Ich uczucie kiełkuje powoli, lecz nieubłaganie i prowadzi do namiętnego finału w scenie na dziobie Titanica, gdy Jack maluje nagą Rose. Jest to jeden z najbardziej romantycznych i symbolicznych momentów w historii kina. Miłość bohaterów zostaje brutalnie przerwana przez tragedię, ale pozostaje w pamięci widzów jako wzruszający obraz siły uczuć.

Romans Jacka i Rose to sedno filmu Camerona, który oprócz rozmachu i efektów specjalnych oferuje przede wszystkim poruszającą opowieść o uczuciu ponad podziałami. Aktorzy grający zakochanych stworzyli kreacje na miarę filmowych klasyków, a scena na dziobie Titanica na zawsze pozostanie jedną z najbardziej kultowych i namiętnych scen miłosnych w kinie.

Filmy Leonardo DiCaprio Kate Winslet Ekino

Leonardo DiCaprio i Kate Winslet zdobyli serca widzów na całym świecie rolami dwojga tragicznych kochanków w oscarowym filmie Jamesa Camerona Titanic. Choć oboje byli wtedy dopiero na początku swoich hollywoodzkich karier, stworzyli kreacje aktorskie, które na zawsze zapisały się w historii kina. Ich chemia, namiętność i dramatyzm gry sprawiły, że Jack i Rose to jedna z najbardziej kultowych par w filmach.

Młody, przystojny Leo DiCaprio wcielił się w postać ubogiego artysty, który wygrywa bilet na Titanica w grze w pokera. Na swojej drodze spotyka piękną, lecz nieszczęśliwą dziedziczkę granyą przez rudowłosą Kate Winslet. Między bohaterami rodzi się uczucie silniejsze niż dzielące ich różnice. DiCaprio i Winslet zagrali z wielką pasją młodych kochanków gotowych walczyć o swoją miłość.

Choć po Titanicu oboje zrobili wspaniałe kariery aktorskie, w pamięci widzów pozostaną przede wszystkim jako filmowa para Jack i Rose. Dzięki niezwykłej chemii i znakomitej grze stworzyli niezapomniane, pełne emocji kreacje, które na zawsze wpisały się do historii kina.

Titanic

Filmy Statek Marzeń Tragedia Ekino

Titanic, nazywany "Statek Marzeń", miał być symbolem nowoczesności i niezatapialności. Tymczasem jego dziewiczy rejs przeszedł do historii jako jedna z największych katastrof morskich, pochłaniająca ponad 1500 istnień. Film Jamesa Camerona przedstawia tę wstrząsającą tragedię, łącząc ją z poruszającą opowieścią o miłości dwojga młodych ludzi. Titanic stał się arcydziełem kina i favoritem widzów na całym świecie.

Reżyser Cameron z wielkim rozmachem ukazuje zarówno majestatyczność transatlantyku, jak i dramat jego zatonięcia. Możemy zobaczyć luksusowe wnętrza, blichtr i przepych na pokładzie, gdzie bawi się elita. Jednocześnie jesteśmy świadkami chaosu, jaki zapanował w czasie katastrofy. Setki rozpaczliwych pasażerów walczy o miejsca na szalupach ratunkowych. Za sprawą efektów specjalnych przenosimy się w sam środek wydarzeń tej strasznej nocy.

Film Camerona to fascynujące połączenie wątku miłosnego z maritimem katastroficznym. Titanic na zawsze pozostanie symbolem marzeń i nadziei, które kończy okrutna katastrofa. To uniwersalna opowieść o sile uczuć i ludzkiej pychy, z niezapomnianymi kreacjami DiCaprio i Winslet. Obowiązkowy seans dla każdego.

Filmy Zatopienie Luksusowego Linowca Ekino

Katastrofa Titanica wstrząsnęła światem i na zawsze przeszła do historii. film Jamesa Camerona mistrzowsko ukazuje zatonięcie tego monumentalnego liniowca uważanego za niezatapialny cud techniki. Reżyser z niezwykłym rozmachem odtwarza zderzenie z górą lodową, chaos na pokładzie oraz desperacką walkę o miejsca w szalupach ratunkowych. Efekty specjalne pozwalają przenieść się widzom w sam środek dramatycznych wydarzeń.

Titanic był majestatycznym kolosem i symbolem nowoczesności. Lecz techniczne nowinki nie uratowały go przed losem. Zobaczyć tu można pełne przepychu wnętrza, w których bawiła się elita tamtych czasów. Jednak w obliczu katastrofy okazało się, jak krucha jest ludzka pycha. Film pokazuje bezlitosne oblicze tragedii i walkę o przetrwanie w ekstremalnej sytuacji. To emocjonujące i wzruszające arcydzieło kina katastroficznego.

Reżyser Cameron w niezwykle realistyczny sposób przedstawia zatonięcie transatlantyku. Dzięki temu widzowie mogą niemal znaleźć się na Titanicu i przeżyć wstrząsający dramat tysięcy ludzi. Zatopienie tego ogromnego liniowca symbolizuje koniec pewnej epoki i raz jeszcze uświadamia, jak znikoma jest wielkość człowieka w obliczu żywiołu.

Filmy Największa Tragedia Morska W Historii Ekino

Katastrofa Titanica przeszła do historii jako jedna z najstraszniejszych tragedii na morzu w dziejach ludzkości. W nocy z 14 na 15 kwietnia 1912 roku uderzenie w górę lodową zatopiło największy i najnowocześniejszy transatlantyk swoich czasów uważany za niezatapialny. W katastrofie zginęło ponad 1500 osób. Film Jamesa Camerona mistrzowsko oddaje rozmiar tej tragedii.

Reżyser z niebywałym rozmachem ukazuje majestatyczność Titanica oraz dramat jego zatonięcia na Atlantyku. Dzięki znakomitym efektom specjalnym możemy niemal znaleźć się na pokładzie gigantycznego liniowca i razem z pasażerami przeżyć trwającą kilka godzin walkę o życie. Film pokazuje chaos, rozpacz i bezsilność setek ludzi wobec kataklizmu.

Titanic Camerona to wstrząsające kino katastroficzne najwyższej próby. Reżyserowi udało się oddać rozmiar tragedii i ukazać ją z ludzkiej perspektywy, czyniąc bohaterami zarówno bogatych, jak i biednych pasażerów. Film unaocznia, jak złudne było przekonanie o "niezatapialności" Titanica i jak kruchy w obliczu żywiołu okazał się ludzki geniusz. To uniwersalna opowieść o pychcie oraz miłości silniejszej od śmierci. Film, który wstrząsnął światem i na zawsze wpisał się do historii kina.

Titanic - film, który wzrusza i bawi

Kultowy Titanic Jamesa Camerona to bez wątpienia jeden z najważniejszych i najbardziej lubianych filmów w historii kina. Oparta na prawdziwych wydarzeniach opowieść o tragicznej miłości na pokładzie słynnego transatlantyku wciąż porusza i bawi widzów na całym świecie. Niezapomniane role młodych Leonardo DiCaprio i Kate Winslet sprawiają, że film ten po prostu trzeba zobaczyć.

Titanic Camerona to przede wszystkim wspaniała, wzruszająca historia miłosna osadzona w nietuzinkowych realiach. Uczucie dwojga młodych ludzi rodzi się na tle rozkwitu nowoczesności i techniki, symbolizowanych przez tytułowy statek. Jednak prawdziwej miłości nie są w stanie powstrzymać ani konwenanse, ani nawet sama śmierć. Poruszająca opowieść o sile uczuć ponad wszelkimi barierami.

Film zachwyca nie tylko wątkiem romantycznym, ale też rozmachem realizacyjnym i efektami specjalnymi. Dzięki nim przenosimy się na pokład Titanica i razem z bohaterami przeżywamy fascynującą podróż, a później dramatyczną walkę o przetrwanie. To emocjonujące kino pełne napięcia, a zarazem wielkich, uniwersalnych uczuć. Obowiązkowy seans dla każdego fana dobrego kina.

Titanic Jamesa Camerona na zawsze pozostanie arcydziełem łączącym wzruszenie z rozrywką najwyższej próby. Znakomita historia miłosna osadzona w nietuzinkowych realiach oraz mistrzowskie sceny katastrofy wciąż wywołują zachwyt i wzruszenie. To pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika X Muzy!

5 Podobnych Filmów

Laura Mańkowska

Laura Mańkowska

Witaj! Jestem Laura, architektką światów filmowych na moim portalu! Tutaj każda recenzja to podróż w głąb emocji i fabuły. Moje słowa to nitki, które splecione tworzą sieć opowieści, uwięzionych w kadrach. Odkrywam dla Ciebie niezwykłe historie, ukryte między wierszami dialogów i dramatycznych scen. Moje recenzje są jak klucze, otwierające drzwi do magicznych światów. Tutaj pasja spotyka się z merytoryką, tworząc społeczność kinowych entuzjastów. Zapraszam Cię do mojego kina marzeń!

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 24599

Udostępnij