close icon
page-title
Toy Story
Toy Story

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Toy Story
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Reżyser: Pixar

Toy Story eKino • Cały Film • Online

star8
17821Ocen
date1995
loader

Toy Story Recenzje

 • avatar

  DaveAmeryka

  |2 godziny temu
  Ciekawy: tak. Wciągający: tak. Ale pedały, transy i pomoc dla uchodźców: nie. Szkoda, bo byłby wart polecenia, a NIE jest.
 • avatar

  WesternWanderer

  |2 dni temu
  Mega fajny
 • avatar

  TonnyMonntana

  |4 dni temu
  Chyba wszyscy się zgodzimy żeby trzymać tą stronke i robić keep gate bo nie chcemy żeby nam zamknęli jej jak inne;(
 • avatar

  ChillSeries

  |7 dni temu
  znajomi polecali a ja znowu jak głupia nie posłuchałam swojego głosu rozsądku
 • avatar

  DramaDevotee

  |9 dni temu
  pov: przyszedłeś poczytać jak stare Julki narzekają że nie mogą włączyć filmu
 • avatar

  HighDefinitionHero

  |10 dni temu
  i ten wysyp "krytyków filmowych bez gustu i wyczucia" Jak się wam coś nie podoba to zapraszam oglądać pierwszą miłość albo dlaczego ja. To wasz poziom :)
 • avatar

  BoczekBambo

  |13 dni temu
  Nie wiem czemu wszyscy jarają się tym

Toy Story Obsada

Toy Story Trailer

Spis treści

Zabawki ożywają w kultowym filmie Toy Story z 1995 roku

Film animowany „Toy Story” z 1995 roku to prawdziwy klasyk gatunku filmów o zabawkach. W tej niezwykłej produkcji studia Pixar zabawki ożywają, gdy ludzie ich nie widzą. Głównym bohaterem jest Chudy, kowboj ulubiona zabawka chłopca o imieniu Andy. Pewnego dnia do pokoju Andy'ego trafia nowoczesny kosmita Buzz Astral, który szybko staje się ulubieńcem chłopca. Zazdrosny Chudy postanawia pozbyć się rywala.

Film zachwyca fantastyczną animacją zabawek wykonaną przez Pixar. Każda z nich ma swój charakter, osobowość i historie. Ożywają, gdy ludzie znikają z pola widzenia. Intrygujące jest poznanie ich interakcji, przyjaźni i konfliktów.

„Toy Story” to świetna, pełna humoru opowieść o życiu zabawek, do której warto wracać. Dzięki platformom ekino, e kino i ekino tv można obejrzeć ten film za darmo online bez rejestracji i logowania.

Image Toy Story film online

Niesamowita animacja zabawek wyróżnia ten film

Największym atutem „Toy Story” jest rewelacyjna animacja komputerowa stworzona przez Pixar. Każda zabawek porusza się płynnie, ma niepowtarzalny wygląd i charakterystyczne cechy. Chudy - kowboj na baterie - stawia sztywne kroki i mówi świszczącym głosem. Giętki pies Slinky faluje podczas ruchu, a żołnierzyki z plastiku maszerują sztywno. Dzięki temu zabawki naprawdę sprawiają wrażenie żywych.

Twórcy z ogromną starannością odtworzyli również realia pokoju dziecięcego - obecne są typowe zabawki, meble, dywaniki i inne akcesoria. Każdy widz, który bawił się w dzieciństwie podobnymi zabawkami, poczuje sentyment do świata przedstawionego w filmie.

Rewelacyjna animacja komputerowa sprawia, że zabawki Chudego, Buzza i innych bohaterów „Toy Story” naprawdę ożywają na ekranie.

Przygoda zabawki Slinky'ego w filmie Toy Story

Jedną z kultowych postaci filmu „Toy Story” z 1995 roku jest pies Slinky. To typowa, molichronowa zabawka na sprężynie, która w rękach dziecka faluje i wygina się w przeróżne kształty.

Slinky zaprzyjaźnia się z Chudym i pomaga mu w trudnych chwilach. Służy kowbojowi psia radą i wsparciem. Bierze też aktywny udział w szalonych przygodach, jakie przeżywają zabawki Andy'ego. To postać pełna ciepła, lojalności i troski o przyjaciół.

Plastyczna animacja sprawia, że Slinky naprawdę zachowuje się jak typowa zabawka dla psa. Podczas biegu lub skakania realistycznie wygina swój molichronowy korpus. Jego ruchy są pełne energii i dynamiki, zupełnie jak u prawdziwego szczeniaka.

 • Slinky to wierny przyjaciel i powiernik Chudego
 • Pies pomaga kowbojowi w trudnych chwilach
 • Animacja Slinky'ego jest niezwykle realistyczna

Kowboj Chudy to ulubiona zabawka w filmie

Głównym bohaterem filmu „Toy Story” jest kowboj Chudy - ulubiona zabawka chłopca Andy'ego. Od lat cieszy się on największą estymą i zaufaniem ze strony właściciela. Chudy przewodzi też społeczności zabawek w pokoju Andy'ego.

Sytuacja zmienia się, gdy do kolekcji trafia nowoczesny kosmita Buzz Astral. Zachwycony jego gadżetami Andy zaczyna pomijać starego, dobrego kowboja. Zazdrosny Chudy postanawia więc wyrzucić Buzza z pokoju, co prowadzi do szeregu zabawnych perypetii.

Chudy to niezwykle ciepła i kochana postać, która mierzy się z typowymi ludzkimi problemami. Czuje zazdrość, niepewność i strach przed utratą miłości. Wzruszające jest obserwowanie, jak mierzy się z nową, trudną sytuacją. To sprawia, że łatwo się z nim utożsamiamy.

Image Toy Story 1995

Inne zabawki też mają swoje historie

Oprócz Chudego, Buzza i Slinky'ego w filmie Toy Story pojawia się cała masa innych, barwnych zabawek. Wszyscy mieszkańcy pokoju Andy'ego mają swoje charaktery, osobowości i niezwykłe przygody do opowiedzenia.

Jest Panią Świnką - kochającą, troskliwą maskotką oraz jej trójką uroczych prosiaczków. Są też dinozaury Rex i Trixie, żołnierzyki na czele z sierżantem oraz lalka Barbie i Ken. Każda z tych postaci dodaje uroku i humoru fabule „Toy Story” z 1995 roku.

Twórcy z ogromną pieczołowitością napisali historie, charaktery i motywacje wszystkich bohaterów. Pozwala to widzom wczuć się w ich emocje, problemy i interakcje. Jest to kolejny powód, dla którego warto obejrzeć ten wspaniały, kultowy już film.

Gdzie obejrzeć kultowy film Toy Story z 1995 roku?

Film „Toy Story” to prawdziwy klasyk animacji, który do dziś cieszy się niesłabnącą popularnością. Opowiada historię zabawek - kowboja Chudego, Buzza Astrala i innych - które prowadzą swoje życie, gdy dzieci ich nie obserwują.

„Toy Story” zachwyca fantastyczną animacją komputerową, która sprawia, że zabawki bohaterów naprawdę ożywają. Dodatkowym atutem produkcji jest ciepły humor i wzruszająca opowieść o przyjaźni pomimo różnic.

Dzięki platformom takim jak ekino, e kinoekino tv można obejrzeć ten świetny film animowany za darmo przez Internet. Wystarczy wejść na wybraną stronę z filmami online i wyszukać tytuł - bez żadnej rejestracji czy logowania.

Z pewnością warto nadrobić seans „Toy Story”, jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił. To produkcja, która zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych - zarówno tych młodych, jak i tych, którzy wychowali się na filmach 2D sprzed ery CGI.

Podobne filmy do Toy Story

Laura Mańkowska

Laura Mańkowska

Witaj! Jestem Laura, architektką światów filmowych na moim portalu! Tutaj każda recenzja to podróż w głąb emocji i fabuły. Moje słowa to nitki, które splecione tworzą sieć opowieści, uwięzionych w kadrach. Odkrywam dla Ciebie niezwykłe historie, ukryte między wierszami dialogów i dramatycznych scen. Moje recenzje są jak klucze, otwierające drzwi do magicznych światów. Tutaj pasja spotyka się z merytoryką, tworząc społeczność kinowych entuzjastów. Zapraszam Cię do mojego kina marzeń!

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 17821

Udostępnij