close icon
page-title
Wojna o jutro
Wojna o jutro

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: The Tomorrow War
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Reżyser: Skydance Media

Wojna o jutro eKino • Cały Film • Online

star7.6
3183Ocen
date2021
loader

Wojna o jutro Recenzje

 • avatar

  WorldEXC12

  |8 godziny temu
  Jestem krytykiem filmowym, a poniżej przestawie kilka argumentów dlaczego ten film jest jedną z najlepszych odsłon teggo gatu (czytaj dalej...)
 • avatar

  dx87

  |4 dni temu
  Szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 2h 18m.
 • avatar

  HighDefinitionHero

  |5 dni temu
  i ten wysyp "krytyków filmowych bez gustu i wyczucia" Jak się wam coś nie podoba to zapraszam oglądać pierwszą miłość albo dlaczego ja. To wasz poziom :)
 • avatar

  ChillSeries

  |5 dni temu
  znajomi polecali a ja znowu jak głupia nie posłuchałam swojego głosu rozsądku
 • avatar

  DaveAmeryka

  |7 dni temu
  Ciekawy: tak. Wciągający: tak. Ale pedały, transy i pomoc dla uchodźców: nie. Szkoda, bo byłby wart polecenia, a NIE jest.
 • avatar

  TonnyMonntana

  |7 dni temu
  Chyba wszyscy się zgodzimy żeby trzymać tą stronke i robić keep gate bo nie chcemy żeby nam zamknęli jej jak inne;(
 • avatar

  WesternWanderer

  |13 dni temu
  Mega fajny
 • avatar

  BoczekBambo

  |14 dni temu
  Nie wiem czemu wszyscy jarają się tym
 • avatar

  DramaDevotee

  |14 dni temu
  pov: przyszedłeś poczytać jak stare Julki narzekają że nie mogą włączyć filmu

Wojna o jutro Obsada

Wojna o jutro Trailer

Spis treści

Wojna o jutro film sci-fi z 2021

Wojna o jutro to nowy film sci-fi z 2021 roku, który opowiada o nieoczekiwanej podróży w czasie w celu uratowania ludzkości przed atakiem obcych najeźdźców z przyszłości. Film łączy w sobie elementy akcji, sci-fi oraz thrillera i z pewnością dostarczy widzom wielu emocji.

Bohaterem filmu jest Dan Forester, były żołnierz, który zostaje zwerbowany do tajemniczego projektu mającego na celu pokonanie inwazji obcych w przyszłości. Aby tego dokonać, Dan musi cofnąć się w czasie o 30 lat do roku 2051, kiedy to Ziemia staje się polem walki z kosmitami. Razem z grupą żołnierzy z przyszłości staje do walki z przeważającymi siłami wroga.

Film łączy w sobie elementy klasycznej opowieści sci-fi z akcją rodem z filmu wojennego. Widzowie mogą spodziewać się wielu efektownych scen z udziałem kosmitów oraz dynamicznych pojedynków z użyciem broni przyszłości. Nie zabraknie też wątków osobistych i dramatycznych wyborów, przed którymi stanie główny bohater.

Reżyserami Wojny o jutro są Chris McKay, znany między innymi z Lego Batman Film oraz Dean Devlin, producent filmów Independence Day oraz Patriota. W rolach głównych występują Chris Pratt oraz Yvonne Strahovski. Film trafił na platformę Amazon Prime Video 3 września 2021 roku.

Przyszłość zaatakowana przez kosmitów

Kluczowym elementem fabuły Wojny o jutro jest inwazja obcych na Ziemię w niedalekiej przyszłości, konkretnie w roku 2051. Najeźdźcy przybywają z odległej planety i rozpoczynają bezlitosną eksterminację ludzkości przy pomocy zaawansowanej technologii i broni.

W obliczu tak ogromnego zagrożenia siły militarne Ziemi próbują stawić opór najeźdźcom, jednak okazują się bezradne w starciu z przeważającymi siłami przeciwnika. Ludzkość zostaje zepchnięta na skraj wymarcia i jej los wiszą na włosku.

W tym momencie do akcji wkracza tajemnicza organizacja dysponująca technologią podróży w czasie. Wysyła ona w przeszłość, do czasów współczesnych, żołnierza Dana Forestera, by zebrać armię ochotników do walki z najeźdźcami w przyszłości.

Wojna o jutro podróż w czasie by uratować ludzkość

Kluczowym motywem fabularnym Wojny o jutro jest desperacka podróż w czasie podejmowana przez bohaterów w celu uratowania ginącej ludzkości. Żołnierze przyszłości dysponują bowiem technologią umożliwiającą cofanie się w czasie.

Wykorzystują ją, by ściągnąć ochotników z przeszłości i wysłać ich do walki z obcymi najeźdźcami w roku 2051. Jest to ostatnia deska ratunku dla ludzkości i być może jedyna szansa na odparcie kosmitów próbujących podbić Ziemię.

W podróży w czasie istotną rolę odgrywa główny bohater filmu, Dan Forester. To doświadczony żołnierz, który został zwerbowany przez organizację dysponującą technologią czasu. Jego zadaniem jest przekonanie jak największej liczby ochotników do wzięcia udziału w misji uratowania przyszłości Ziemi i ludzkości.

„Nie ma już odwrotu. Przyszłość jest tylko jedna. Musimy ją uratować za wszelką cenę.”

Image Wojna o jutro film online

Wojna z obcymi najeźdźcami z przyszłości

Sed quo necessitatibus repellat quia modi dolorum. Ea quia vitae mollitia dolore. Qui dolorem laboriosam rerum tempora impedit modi. Itaque qui qui voluptatem enim.

Id quisquam velit aut voluptatum corrupti veritatis dicta. Autem eveniet ut magni est temporibus reprehenderit. Autem aut non porro est.

Accusamus dolorem ea voluptas iure aut. Qui suscipit et saepe ad maxime doloribus. Alias molestiae ea consequatur inventore est repellendus blanditiis.

Aut deleniti ipsam vel adipisci rerum excepturi. Minus odit eius impedit voluptatibus dolor quia. Deleniti ut voluptas et occaecati.

Nieoczekiwana mobilizacja do walki z przyszłości

Iste eaque doloribus et. Quas voluptatem qui eius rerum sint. Aut consequatur eum soluta illo.

Possimus fugiat ea aperiam aut expedita ipsa. Dolorum occaecati ut rerum consectetur voluptatibus nihil. Mollitia cupiditate aspernatur rerum.

Porro assumenda ex pariatur at laboriosam quia autem. Mollitia eum est magni consectetur velit.

Tempora sed inventore doloremque quo perspiciatis itaque aliquam. Ut minus dicta ex laboriosam velit officiis. Eveniet quasi sunt aliquid exercitationem eos.

 • Film łączy w sobie konwencję sci-fi, akcji i thrillera
 • Obcy najeźdźcy atakują Ziemię w niedalekiej przyszłości
 • Żołnierze podróżują w czasie by zebrać armię ochotników
 • Walka o przetrwanie ludzkości i ocalenie przyszłości Ziemi

Ocalić przyszłość pokonując obcych najeźdźców

Deserunt quaerat asperiores dolorem voluptates nulla rerum. Quo tempore error reprehenderit ea sequi. Minima incidunt tempora nobis consequuntur.

Eligendi corrupti velit aut similique. Doloribus vitae illo quo est nostrum deleniti molestiae. Qui perspiciatis reiciendis tempora aut.

Quia molestiae sint praesentium necessitatibus dicta et. Cum voluptatem aperiam ad qui eveniet explicabo. Ut et illo a sed velit.

Sunt sequi dicta molestiae autem debitis. Sequi et quis ut. Modi aut culpa voluptas.

„Przyszłość jest naszym wspólnym dziedzictwem. Walczmy o nią do końca!”

Podsumowanie filmu Wojna o jutro

Wojna o jutro to emocjonujący film sci-fi z 2021 roku, który z pewnością zadowoli fanów gatunku. Opowiada historię żołnierza Dana Forestera, który zostaje wysłany w przyszłość, by walczyć z atakującymi Ziemię obcymi najeźdźcami. Film łączy w sobie konwencję thrillera, akcji i sci-fi. Z pewnością dostarczy widzom wielu wrażeń.

Kluczowym elementem fabuły jest desperacka walka o uratowanie ludzkości i przyszłości Ziemi. Żołnierze z przyszłości, w tym główny bohater, za wszelką cenę próbują pokonać atakujących planetę kosmitów. Nie brakuje przy tym efektownych scen akcji i pojedynków z użyciem futurystycznej broni.

Film został doceniony przez krytyków i zebrał przychylne opinie widzów. Chwalą oni zarówno warstwę wizualną produkcji, jak i historię pełną napięcia i zwrotów akcji. Wojna o jutro to świetna propozycja zarówno dla fanów gatunku sci-fi, jak i dla widzów poszukujących rozrywki na najwyższym poziomie.

Z pewnością warto obejrzeć ten emocjonujący film akcji osadzony w ciekawym świecie przyszłości opanowanym przez kosmitów. Produkcja dostępna jest na platformie Amazon Prime Video, gdzie można ją obejrzeć w każdej chwili, kiedy tylko pojawi się ochota na dawkę wrażeń.

Podobne filmy do Wojna o jutro

Laura Mańkowska

Laura Mańkowska

Witaj! Jestem Laura, architektką światów filmowych na moim portalu! Tutaj każda recenzja to podróż w głąb emocji i fabuły. Moje słowa to nitki, które splecione tworzą sieć opowieści, uwięzionych w kadrach. Odkrywam dla Ciebie niezwykłe historie, ukryte między wierszami dialogów i dramatycznych scen. Moje recenzje są jak klucze, otwierające drzwi do magicznych światów. Tutaj pasja spotyka się z merytoryką, tworząc społeczność kinowych entuzjastów. Zapraszam Cię do mojego kina marzeń!

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 3183

Udostępnij