close icon
page-title
Wołyń
Wołyń

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Wołyń
 • Język oryginalny: Polski
 • Kraj produkcji: Polska
 • Wydawca: Narodowy Instytut Audiowizualny

Wołyń 2016 eKino TV - Cały film

star7.3
121Ocen
date2016
date2h 30m

Skomentuj

 • avatar

  ChillSeries

  |5 godziny temu
  znajomi polecali a ja znowu jak głupia nie posłuchałam swojego głosu rozsądku
 • avatar

  DramaDevotee

  |1 dzień temu
  pov: przyszedłeś poczytać jak stare Julki narzekają że nie mogą włączyć filmu
 • avatar

  Gucio2

  |3 dni temu
  ludzie co sie prują bo są boomerami i nie wiedzą jak odpalić strima omg xdd
 • avatar

  dx87

  |3 dni temu
  Szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 2h 30m.
 • avatar

  WesternWanderer

  |5 dni temu
  Mega fajny
 • avatar

  TonnyMonntana

  |5 dni temu
  Chyba wszyscy się zgodzimy żeby trzymać tą stronke i robić keep gate bo nie chcemy żeby nam zamknęli jej jak inne;(
 • avatar

  GrooveGazer

  |7 dni temu
  ok wyjaśnij mi dlaczego ten film jest tak dobrze oceniany? Niby spoko efekty i fajny plot twist ale no bez przesady bo du$# nie urywa;/
 • avatar

  DaveAmeryka

  |8 dni temu
  Ciekawy: tak. Wciągający: tak. Ale pedały, transy i pomoc dla uchodźców: nie. Szkoda, bo byłby wart polecenia, a NIE jest.
 • avatar

  WorldEXC12

  |14 dni temu
  Jestem krytykiem filmowym, a poniżej przestawie kilka argumentów dlaczego ten film jest jedną z najlepszych odsłon teggo gatu (czytaj dalej...)

Spis treści

"Wołyń" | brudna historia z 1943 roku online

Film "Wołyń" to poruszająca produkcja ukazująca tragiczne wydarzenia z 1943 roku na Wołyniu. Jest to oscarowa propozycja Polski, opowiadająca o bestialskiej rzezi dokonanej przez Ukraińską Powstańczą Armię na bezbronnej ludności polskiej. Ekino udostępnia ten przejmujący dramat historyczny za darmo i bez konieczności rejestracji. Oglądając ten film online, przeniesiemy się do ponurej atmosfery tamtych dni.

Akcja rozgrywa się w malowniczym regionie Wołynia tuż przed wybuchem II wojny światowej. Śledzimy losy Zosi i Witka, dwojga młodych Polaków planujących wspólną przyszłość. Niestety, wkrótce wybuchł konflikt na tle etnicznym między Polakami i Ukraińcami. UPA rozpoczęła krwawą czystkę etniczną, mordując kobiety, dzieci i starców. Zosia i Witek znaleźli się po przeciwnych stronach barykady. Czy ich miłość przetrwa ten koszmar?

Reżyser Wojciech Smarzowski znany jest z poruszania trudnych tematów w swoich filmach. Tym razem pokazuje nam historię Wołynia bez upiększeń i fałszywego patosu. Brutalne sceny rodem z horroru przeplata z wątkami miłosnymi bohaterów. Dzięki temu widz odczuwa jeszcze większy dramatyzm i absurd wojny. Aktorzy grający główne role - Michalina Łabacz i Arkadiusz Jakubik - wciągają nas w mrok tamtych tragicznych wydarzeń.

Film dostępny jest za darmo i legalnie na ekino. Obejrzyj go, gdzie tylko chcesz - na komputerze, tablecie czy smartfonie. Wystarczy wejść na stronę ekino.tv i wybrać film z biblioteki. Możesz go obejrzeć bez logowania, rejestracji i opłat. To świetna okazja, aby poznać tę mało znaną kartę polskiej historii. Zapraszamy do oglądania!

Wołyń

Film o rzezi wołyńskiej | cały za darmo po polsku

"Wołyń" to film fabularny opowiadający o jednym z najtragiczniejszych momentów w historii Polski - zbrodni wołyńskiej z 1943 roku. Ta produkcja przedstawia dramatyzm tamtych wydarzeń, kiedy z rąk Ukraińców z UPA zginęło ok. 100 tysięcy Polaków. Ekino udostępnia ten obraz w całości i za darmo dla polskich widzów.

Akcja toczy się na Kresach Wschodnich tuż przed wybuchem II wojny światowej. Poznajemy losy Zosi, Polki zakochanej w Ukraińcu Witku. W tle rozgrywa się narastający konflikt na tle etnicznym, który wkrótce przerodzi się w czystkę etniczną dokonywaną przez UPA. Z osady na osadę przetacza się fala przemocy - palone wsie, mordowani Polacy. Miłość Zosi i Witka zostanie wystawiona na ciężką próbę.

Reżyser Wojciech Smarzowski znany jest z poruszania trudnych tematów w swoich filmach. Tym razem pokazuje brutalną prawdę o zbrodni wołyńskiej - morze krwi, cierpienia i śmierci. Nie ukrywa przerażających scen mordów, gwałtów i okrucieństwa. Jednocześnie opowiada wstrząsającą historię miłości dwojga młodych ludzi, Zosi i Witka. Dzięki temu widz jeszcze mocniej odczuwa tragizm tych wydarzeń.

Film dostępny jest legalnie i za darmo na ekino. Obejrzyj go online na swoim urządzeniu - komputerze, laptopie, tablecie czy smartfonie. To doskonała okazja, aby poznać mało znaną kartę polskiej historii. Gorąco zachęcamy do obejrzenia tego poruszającego filmu!

Tragedia Polaków z rąk UPA | ekino

Film "Wołyń" to mroczny dramat ukazujący historię masowych mordów na Polakach dokonanych przez Ukraińską Powstańczą Armię w 1943 roku. Jest to jedna z największych i najbardziej brutalnych zbrodni na ludności cywilnej w czasie II wojny światowej. Ekino udostępnia ten przejmujący obraz online i za darmo.

Akcja rozgrywa się na Kresach Wschodnich tuż przed wybuchem wojny. Śledzimy losy Zosi, Polki planującej ślub z Ukraińcem Witkiem. W tle narasta konflikt na tle etnicznym między Polakami i Ukraińcami. Wkrótce UPA rozpoczyna krwawą akcję wymordowania polskich wiosek. Zosia i Witek znajdują się po dwóch stronach tego koszmaru.

Reżyser pokazuje przerażające sceny masowych mordów na bezbronnych kobietach, dzieciach i starcach. Palone wsie, zwały trupów, rzeki krwi. Film trudno oglądać bez wzruszenia i łez. Jednocześnie wątek miłosny bohaterów wciąga nas emocjonalnie w ich dramat. Aktorzy świetnie oddają rozpacz, ból i absurdalność wojny.

Dzięki ekino możemy obejrzeć ten ważny film online i zupełnie za darmo. To doskonała okazja, aby poznać mało znaną kartę polskiej historii - wydarzenia, o których długo milczano. Gorąco polecamy ten poruszający dramat. Obejrzyj i Ty!

Zbrodnia ludobójstwa na Wołyniu | darmowy dramat historyczny

Film "Wołyń" to mroczny dramat przedstawiający masakrę polskiej ludności cywilnej dokonaną przez Ukraińską Armię Powstańczą w 1943 r. Jest to jedna z największych zbrodni na ludności cywilnej podczas II wojny światowej. Ekino udostępnia ten wstrząsający obraz za darmo online.

Akcja toczy się na Kresach Wschodnich w przededniu wybuchu wojny. Polacy i Ukraińcy żyją obok siebie w pozornej zgodzie. Jednak wkrótce UPA rozpoczyna krwawą akcję wymordowania polskich wiosek - palą, mordują, gwałcą. Dochodzi do masakry ok. 100 tysięcy cywilów. Reżyser pokazuje jej przerażające sceny.

Jednocześnie śledzimy dramatyczny wątek miłosny Polki i Ukraińca. Ich uczucie zostanie wystawione na próbę tej niewyobrażalnej zbrodni. Aktorzy znakomicie oddają rozpacz i absurd wojny. Ten film trudno oglądać bez wzruszenia.

Dzięki ekino możemy obejrzeć tę ważną produkcję za darmo online. To okazja, by poznać mało znaną kartę naszej historii - koszmar zbrodni wołyńskiej. Gorąco polecamy ten poruszający film. Koniecznie zobacz!

Wołyń

Masakra polskich wiosek | film dostępny bez logowania

Film "Wołyń" to mroczny dramat fabularny przedstawiający historię masowego ludobójstwa ludności polskiej dokonanego przez Ukraińską Armię Powstańczą w 1943 roku. Jest to jedna z największych zbrodni na ludności cywilnej podczas II wojny światowej. Ekino udostępnia ten film za darmo i bez logowania.

"Wołyń" ukazuje koszmar tamtych wydarzeń - palone wsie, masakry kobiet, dzieci i starców, rzeki krwi. Reżyser pokazuje brutalne sceny tej zbrodni, nie ukrywając jej przerażającego okrucieństwa. W tle rozgrywa się dramatyczna historia miłosna Polki i Ukraińca, których uczucie zostanie wystawione na próbę.

Aktorzy grający główne role w sposób przejmujący oddają rozpacz i cierpienie niewinnych ofiar. Oglądając ten film trudno powstrzymać łzy i wzruszenie. To ważna lekcja historii, przypominająca o koszmarze wołyńskim, o którym długo milczano.

Dzięki ekino można obejrzeć tę poruszającą produkcję w całości, za darmo i bez logowania. Gorąco polecamy! To film, który powinien zobaczyć każdy Polak.

Rzeź wołyńska oczami reżysera | przejmująca fabuła

Film "Wołyń" to poruszający dramat wojenny opowiadający o masakrze ludności polskiej z rąk Ukraińców z UPA w 1943 r. Jest to jedna z najtragiczniejszych kart w historii Polski. Reżyser Wojciech Smarzowski przedstawia te wydarzenia w przejmujący, a jednocześnie bezkompromisowy sposób. Ekino udostępnia ten film za darmo online.

Akcja rozgrywa się na Kresach Wschodnich tuż przed II wojną światową. Ukraińscy nacjonaliści rozpoczynają masową rzeź bezbronnej ludności polskiej - palą wsie, mordują kobiety, dzieci i starców. Reżyser pokazuje całe okrucieństwo tych wydarzeń, nie oszczędzając widza drastycznych scen.

Jednocześnie śledzimy wątek miłosny Polki i Ukraińca, których uczucie zostaje wystawione na próbę tych koszmaru. Aktorzy w sposób przejmujący oddają dramat ofiar. Ten film trudno oglądać bez łez i wzruszenia.

Dzięki ekino możemy zobaczyć tę ważną produkcję online i zupełnie za darmo. To doskonała okazja, by przypomnieć tę tragiczną kartę w historii Polski. Gorąco polecamy ten poruszający dramat wojenny.

Oglądaj najlepsze filmy online za darmo na ekino

Ekino to doskonałe miejsce dla kinomaniaków. Oferuje bogatą bibliotekę filmów, seriali i bajek, które można oglądać zupełnie za darmo. Każdy znajdzie coś dla siebie - od najnowszych hitów po klasykę kina. Wystarczy wejść na stronę ekino.tv i wybrać interesujący tytuł. Nie trzeba się rejestrować ani logować.

Ekino ma naprawdę imponującą ofertę filmową. Są tu zarówno polskie produkcje, jak i zagraniczne hity. Znaleźć można gatunki od komedii romantycznych, przez thrillery, horrory po wzruszające dramaty. Biblioteka regularnie się powiększa o nowości prosto z kin. Dzięki ekino nadrobisz też starsze filmy, na które zawsze miałeś ochotę.

Wybierając film na ekino masz pewność, że będziesz go oglądać w dobrej jakości i z polskim lektorem lub napisami. Opcje odtwarzania pozwolą Ci dostosować film idealnie do Twoich preferencji. Możesz go obejrzeć na dużym ekranie telewizora czy wygodnie z tabletu lub smartfona. Gdziekolwiek jesteś, zabierz ekino ze sobą.

Jeśli szukasz dobrej rozrywki filmowej online i za darmo, koniecznie odwiedź ekino.tv. Codziennie dodawane są nowe tytuły, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Zrelaksuj się przy ulubionym filmie już dziś!

10 Podobnych Filmów

Laura Mańkowska

Laura Mańkowska

Witaj! Jestem Laura, architektką światów filmowych na moim portalu! Tutaj każda recenzja to podróż w głąb emocji i fabuły. Moje słowa to nitki, które splecione tworzą sieć opowieści, uwięzionych w kadrach. Odkrywam dla Ciebie niezwykłe historie, ukryte między wierszami dialogów i dramatycznych scen. Moje recenzje są jak klucze, otwierające drzwi do magicznych światów. Tutaj pasja spotyka się z merytoryką, tworząc społeczność kinowych entuzjastów. Zapraszam Cię do mojego kina marzeń!

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 121

Udostępnij